|
Gündem

AK Parti'li Zafer Sırakaya'dan Azerbaycan'a destek mesajı: Tüm imkanlarımızla gardaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz

AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Zafer Sırakaya, Azerbaycan'ın Karabağ'da başlattığı antiterör operasyonunu desteklediğini belirterek, "Necip milletimiz, kadim devletimiz ve hükümetimiz tüm imkanlarıyla Can Azerbaycan’ın, Azerbaycanlı gardaşlarının yanında olmuştur ve bundan sonra da olmaya devam edecektir." dedi.

17:45 . 19/09/2023 Salı
Yeni Şafak
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Zafer Sırakaya, Azerbaycan'ın Karabağ'da başlattığı antiterör operasyonuyla ilgili destek mesajı yayımladı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Zafer Sırakaya, Azerbaycan'ın Karabağ'da başlattığı antiterör operasyonuyla ilgili destek mesajı yayımladı.

Azerbaycan Savunma Bakanlığı, Ermenistan’ın son zamanlarda artan saldırıları nedeniyle Karabağ'da anayasal yapıyı yeniden tesis etmek amacıyla antiterör operasyonu başlatıldığını bildirdi.

AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Zafer Sırakaya da Azerbaycan'a olan desteğini sosyal medya hesabından duyurdu.

'Hükümetimiz gardaşlarının yanında olmaya devam edecektir'

Paylaşımında Abdurrahim Karakoç'un Karabağ'a mektup şiirinden dizelere yer veren Sırakaya,
"Karabağ Zaferi, Türkiye ve Can Azerbaycan’ın “tek millet, iki devlet” anlayışının dünyaya ilanıdır. Karabağ ve Azerbaycan topraklarının haksız, hukuksuz, işgali karşısında 30 yıl boyunca suskun kalanlara karşı; Necip milletimiz, kadim devletimiz ve hükümetimiz tüm imkanlarıyla Can Azerbaycan’ın, Azerbaycanlı gardaşlarının yanında olmuştur ve bundan sonra da olmaya devam edecektir."
dedi.#Zafer Sırakaya
#Azerbaycan
#Karabağ
13 gün önce
default-profile-img