Gündem FETÖ imamı halkı görünce Eagleda öfkesini kusmuş

FETÖ imamı halkı görünce Eagle'da öfkesini kusmuş

Kahramanmaraş'ta bir çekyatın altında saklanırken yakalanarak tutuklanan FETÖ'nün bölge eğitim imamı Mustafa T.'nın, darbe gecesi TV'lerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısıyla direnişe geçen ve tankların önüne yatan halkı görünce, öfkesinden Eagle sohbet uygulamasına "Ey zalimler boşuna debeleniyorsunuz. Topunuzun sinek kadar hükmü yok" diye yazarak halkı aşağıladığı ortaya çıktı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
FETÖ imamı halkı görünce Eagleda öfkesini kusmuş
FETÖ sorumlusu evinde bir çekyatın altında saklanırken yakalanmıştı.
Kahramanmaraş'ta bir çekyatın altında saklanırken yakalanarak tutuklanan FETÖ'nün bölge eğitim imamı Mustafa T.'nın Eagle sohbet uygulamasındaki konuşmaları ortaya çıktı.

Mustafa T.'nın ihanet gecesi FETÖ'cülerin kullandığı Eagle uygulamasına halka karşı, "Elinizden geleni ardınıza koymayın. Yakında hepiniz eyvah diyeceksiniz. Biz hizmet erleri de sevinç gözyaşları ile hizmetin altın çağını müşahede edeceğiz. Biz galip siz mağlup hizmete gideceğiz" diye mesaj attığı belirlendi.

Sabah'ın haberine göre, Mustafa T.'nın bu yazışması soruşturma dosyasında, "Darbenin olacağından haberdar olduğu düşünülen sanığın o gece halkı sokaklarda görünce kendi yandaşlarına moral ve motivasyon vermek isteyerek, mesaj yollamıştır" denilerek eklendi.

15 Temmuz sonrası 'parkta buluşalım' mesajı atmış
GÜNDEM
15 Temmuz sonrası 'parkta buluşalım' mesajı atmış


FETÖ'cülerin gizli yazışmaları ortaya çıktı

FETÖ'cüler 'Eagle' üzerinden takip ediliyor

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.