Gündem İş yeri basıp terör estiren kızlar gözaltına alındı

Batman yerel haberleri: İş yeri basıp terör estiren kızlar gözaltına alındı

İş yeri basıp terör estiren kızlar gözaltına alındı

Batman’da arkalarından konuştuğunu ileri süren ve ellerinde bıçakla iş yeri basan kızlar gözaltına alındı.

Haber Merkezi IHA
Ellerinde bıçakla iş yeri basarak terör estirmişlerdi.
Ellerinde bıçakla iş yeri basarak terör estirmişlerdi.

Batman’da arkalarından konuştuğunu ileri sürdükleri kız arkadaşlarının iş yerini basarak, bıçakla tehdit edip döven ve bunları kameraya çeken 3 genç kız gözaltına alındı.

Batman’da 3 genç kız, arkalarından konuştuklarını ileri sürdükleri kız arkadaşlarının iş yerini basarak terör estirdi. Kız arkadaşlarını döven, tehdit ve küfredip, kıyafetlerini çıkarmaya çalışıp, özür diletmeye zorlayan saldırganlar, o anları da kameraya kaydedip, sosyal medya hesaplarında paylaştı.

Batman Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri harekete geçti. İş yeri basılan İ.D.’ye ulaşan polis, ifadesini aldı. İ.D., ifadesinde, kızlardan şikayetçi olduğunu belirterek, isim bilgilerini paylaştı. Bunun üzerine saldırgan kızların yakalanması için çalışma başlatıldı. Kızlardan ikisi telefonla aranıp, emniyete çağrılırken, diğeri de evinde gözaltına alındı.

Saldırgan kızların, emniyetteki işlemlerinin ardından yarın adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

Arkadaşlarının ofisini basan genç kızlar terör estirdi
GÜNDEM
Arkadaşlarının ofisini basan genç kızlar terör estirdi

Kızlar ofis basıp bıçakla tehdit etti!
OYNAT 02:07
Kızlar ofis basıp bıçakla tehdit etti!
Batman'da 20'li yaşlardaki 3 kız, arkalarından konuştuklarını ileri sürdükleri kız arkadaşlarının iş yerini basarak, terör estirdi.
/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.