Hayat Beyin kanaması sonrası yaşadıklarını anlattı

Beyin kanaması sonrası yaşadıklarını anlattı

Katıldığı televizyon programında geçmişte yaşadığı beyin kanamasını anlatan ünlü şarkıcı Hakan Altun, edilen dualar sayesinde iyileştiğini söyledi. Normalde sinirli bir insan olduğunu fakat ameliyattan sonra hayata tebessümle bakmaya başladığını ve sinirinin dindiğini anlatan Altun, "Hayatımı insanları kırmamak üzerine kurdum" dedi.

Haber Merkezi Diğer
Hakan Altun beyin kanaması geçirdiğinde 12 yıldır tümörü olduğunu öğrenmişti.
Hakan Altun beyin kanaması geçirdiğinde 12 yıldır tümörü olduğunu öğrenmişti.
Bir televizyon programına konuk olarak katılan Hakan Altun, geçmişinde yaşadığı hastalığından bahsetti. Beyin kanaması geçiren Altun, rahatsızlığından sonra hayatının nasıl değiştiğini anlattı. Beyin kanaması sonrası çok ciddi bir ameliyat geçiren Hakan Altun, "Hastalıklarda moral çok önemlidir. Moraliniz iyiyse kolay kolay grip bile olmasınız. Beyin ameliyatı geçirdim. Hastane girişinde adıma açılmış anı defteri vardı. Öyle yazılar vardı ki... Doktorum bile 'Bu hastanede yıllardan beri çalışırım. Çok ünlü insanları da tedavi ettim. Hayatımda ilk defa böyle bir şey gördüm' dedi. Dualar çok işe yaradı. Hastalıklardaki en büyük devalardan biri duadır. Beni o durumumda yalnız bırakmayan herkese teşekkür etmek istiyorum" ifadelerini kullandı.

'Ameliyattan sonra sinirim dindi'

TV8'de yayınlanan Yılmaz Morgül'le Mutlu Günler Türkiye, programında konuşan Altun,"Ameliyat sonrası nasıl bir ders çıkardın" sorusuna, "Hayata zaten tebessümnle bakmayı severim. Tebessüm sadakadır. Çok önemli bir söz. Bir yere girdiğimde hep yüzümde tebessümü görürsünüz. Hayatım tamamen değişmedi. Şu anladım; bu hayatta sağlığınız olmadan hiçbir şey yapamıyorsunuz. Bir projeye bile başlayamıyorsunuz. Hayata hep pozitif bakarım. Hayatımı insanları kırmamak üzerine kurdum. Sinirli bir insandım, ameliyattan sonra sinirim dindi" yanıtını verdi.


Hakan Altun ve Zafer Algöz'den Aboubakar bestesi
SPOR
Hakan Altun ve Zafer Algöz'den Aboubakar bestesi

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.