Hayat Haluk Leventten hayranlarını üzen haber AHBAPı devredip yurt dışına yerleşiyor

Haluk Levent'ten hayranlarını üzen haber: AHBAP'ı devredip yurt dışına yerleşiyor

Kurucusu olduğu AHBAP platformunda yaptığı yardım ve paylaşımlarla büyük tahdir toplayan Haluk Levent, "Gelecek yılın 26 Kasım günü görevi yeni arkadaşlarımızdan birisine devredip yurt dışına yerleşiyorum" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
Haluk Leventten hayranlarını üzen haber: AHBAPı devredip yurt dışına yerleşiyor
Haluk Levent

Anadolu Halk ve Barış Platformu’nun (AHBAP) başkanlığını yapan şarkıcı Haluk Levent, dün sosyal medya hesabı üzerinden sevenlerini üzen bir haber verdi. Yaptığı yardımlarla herkesin gözde sanatçısı olan Haluk Levent, yurt dışına yerleşeceğini açıkladı. Önümüzdeki yıl 26 Kasım’da ülkeden ayrılacağını belirten Levent, müzik yapmak ve kendisine zaman ayırmak istediğini söyledi.

"AHBAP GÖREVİMİ DEVREDECEĞİM"

AHBAP başkanlığını yeni arkadaşlarındna birine devredeceğini de belirten Levent, "Ahbap üyeliğim devam edecek. Ahbap’ta 6 yıl dolmuş olacak. Artık müzik yapmak ve kendime zaman ayırmak istiyorum. Yani 1,5 yıl daha katlanacaksınız bana." ifadelerine yer verdi.

"BURASI VATANIM TERK ETMEM"

Gelen yorumlar üzerine bir paylaşım daha yapan Levent, "Yorumlara üzülüyorum. Yıllardır hayalimdi yurt dışında sentezler yapmak. Bu nedenle biraz orda kalmak müzikal arayışlarda bulunmak istedim. Burası Vatanım! Terk etmem! Ama Haluk abinizi de anlayın ya." dedi.

Haluk Levent tazminatlarla Ferdnand'a ahır yapacak
HAYAT
Haluk Levent tazminatlarla Ferdnand'a ahır yapacak

Yangınlar için gecesini gündüzüne katan Haluk Levent: AHBAP olarak Kazakistan'dan uçak kiraladık
HAYAT
Yangınlar için gecesini gündüzüne katan Haluk Levent: AHBAP olarak Kazakistan'dan uçak kiraladık

Haluk Levent en zor günlerde sahada: Manavgat'ta tedavi parası yanan Cemile Teyze için yardım toplayacak
HAYAT
Haluk Levent en zor günlerde sahada: Manavgat'ta tedavi parası yanan Cemile Teyze için yardım toplayacak

Kırgızistan'a götüreceği atları TIR parkında ölüme terk etti: Haluk Levent devreye girdi
FOTOĞRAF 8
Title
Hopa ilçesinde yer alan Tarzioğlu mevkisindeki TIR parkına çekilen Gürcistan plakalı TIR'ın dorsesinde başıboş atları gören çevredekiler, durumu polis ve zabıta ekiplerine haber verdi. Yapılan incelemelerde; bir nakliyat firması aracılığıyla Kars'tan yüklenen atların Kırgızıstan'a götürmek istendiği, ancak Sarp Sınır Kapısı'nda gümrükte yaşadığı sorun nedeniyle sürücü Ş.C.'nin geri döndüğü tespit edildi.
Title
İfadesi alınan sürücü ve firma hakkında soruşturma başlatılırken, dorsede yer alan 38 attan 5'inin öldüğü, bazılarının da sağlık sorunları yaşadığı anlaşıldı. İlçe sakinleri ve zabıta ekipleri ölüme terk edilen ve su verip beslemeye çalıştığı atlar, İlçe Tarım Müdürlüğü'nce bakım ve tedaviye alındı.
Title
Bakıma alınan atlarla ilgili bazı testler yapılıp, numuneler alındığı, çıkacak sonuçlara göre atların akıbetine karar verileceği belirtildi.
Title
ATLARIN ÇARESİZ ANLARI KAMERADA <br><br> Bu arada TIR dorsesinde kaderine terk edilen atların çaresiz anları, vatandaşlar tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Görüntülerde, atlarının bazılarının öldüğü, bazılarının baygın şekilde yattığı, bazılarının ise kustukları görüldü.
Title
HALUK LEVENT, ATLARI SAHİPLENMEK İSTEDİ <br><br> Öte yandan sanatçı Haluk Levent de, ilçeye gelip, sosyal medya hesabından videolu paylaşımda bulunduğu atları sahiplenmek istediklerini söyledi. 'Hopa’dayız. Kırgızistan’a kesilmek üzere gönderilen atlara ulaştık. Maalesef 5 at feci bir şekilde ölmüş. Yaralı halde atlar da var' notlu paylaşım yapan Levent, Dünden beri tüm Türkiye'yi meşgul eden bir durum var. Hopa'da durdurulan ve yakalanan bir TIR'da yaklaşık 38 atımız vardı. 5 tanesi ölü bulundu içinde. Büyük bir ihtimalle Kırgızistan'a kesime gönderiliyordu. Ve bir yavrumuz oldu bu yavrumuz dün akşam doğdu. Biz hepsini bir şekilde toparlamaya çalışıyoruz. Tarım il Müdürlüğü'ne dilekçemizi vereceğiz ve almaya çalışacağız ifadelerinde bulundu.
Title
Kırgızistan'a götüreceği atları TIR parkında ölüme terk etti
Title
Kırgızistan'a götüreceği atları TIR parkında ölüme terk etti
Title
Kırgızistan'a götüreceği atları TIR parkında ölüme terk etti
Kırgızistan'a götüreceği atları TIR parkında ölüme terk etti: Haluk Levent devreye girdi
Kars'tan yüklediği atları Kırgızıstan'a götürmek üzere yola çıkan ancak gümrükte yaşadığı sorun nedeniyle geri dönen TIR'ın sürücüsü, dorsesindeki 38 at bulunan aracını, Artvin'in Hopa ilçesindeki TIR parkına çekti. Dorsede 2 gündür kaderine terk edilen atlardan 5'i ölürken, bazı atlar da hastalandı. İlçe sakinlerinin su verip beslemeye çalıştığı atlar, İlçe Tarım Müdürlüğü'nce bakım ve tedaviye alındı. Polis ekipleri, sürücü ve nakliyeci firma hakkında soruşturma başlatırken, bölgeye gelen sanatçı Haluk Levent de sosyal medya hesabından videolu paylaşımda bulunduğu atları sahiplenmek istediklerini söyledi.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.