Hayat Kanal 7ye hayırlı olsun ziyareti

Kanal 7’ye hayırlı olsun ziyareti ​

Kanal 7’ye hayırlı olsun ziyareti

Bir süre önce Topkapı’da yeni binaya taşınan Kanal 7-Ülke TV’ye Albayrak Grubu’ndan hayırlı olsun ziyareti. Ziyarette Albayrak Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak’ın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Mesut Muhammed Albayrak, İbrahim Karaca ve Albayrak Holding CEO’su Prof. Dr. Ömer Bolat yer aldı. Misafirleri Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Karaman ile yönetim kurulu üyeleri Mustafa Çelik ve Zahid Akman karşıladı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Ziyarette Albayrak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak’ın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Mesut Muhammed Albayrak, İbrahim Karaca ve Albayrak Holding CEO’su Prof. Dr. Ömer Bolat yer aldı.
Ziyarette Albayrak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak’ın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Mesut Muhammed Albayrak, İbrahim Karaca ve Albayrak Holding CEO’su Prof. Dr. Ömer Bolat yer aldı.

Albayrak Grubu yöneticileri, bir süre önce Topkapı’daki yeni çalışma merkezine geçen Kanal 7/ Ülke TV ailesine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

  • Ziyarette Albayrak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak’ın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Mesut Muhammed Albayrak, İbrahim Karaca ve Albayrak Holding CEO’su Prof. Dr. Ömer Bolat yer aldı.

Ziyarette Albayrak grubunu, Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Karaman ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Çelik ile Zahid Akman karşıladı. Karaman, Çelik ve Akman çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ahmet Albayrak da hayırlı olsun dileklerini ileterek başarılar diledi.

Abone Ol Google News
ÖNDER’in öncüsü Hakk’a yürüdü
Hayat

ÖNDER’in öncüsü Hakk’a yürüdü

Geçmişi 1958’e uzanan ÖNDER İmam Hatipliler Derneği’nin kurucusu ve ilk başkanı yazar Mehmet Yahya Kutluoğlu 93 yaşında vefat etti. Kutluoğlu’nun cenazesi, öğle vaktinde Fatih Camisinde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. ÖNDER Genel Başkanı Kamber Çal, “ÖNDER’in öncülüğünü yapan ve bu günlere gelmesinde büyük gayretleri olan birisiydi” dedi.
FETÖ ile suçlayıp istifa etti
Gündem

FETÖ ile suçlayıp istifa etti

FETÖ iddialarını gündeme getirdikten sonra ihraç edildiği İYİ Parti’ye mahkeme kararıyla dönen Ümit Özdağ, partiden istifa etti. “İYİ Parti’yi kurarken FETÖ karşıtlığı bilinen isimleri kendisine kalkan yapan Akşener artık FETÖ iltisaklılar ile yol yürüme konusunda çok rahat” diyen Özdağ, İYİ Parti’den ayrılan İsmail Koncuk ile yeni parti kuracak.
11 kahraman şehit
Gündem

11 kahraman şehit

Türkiye, Bitlis’ten gelen kara haberle acıya boğuldu. Elazığ 8. Kolordu Komutanı Korgeneral Osman Erbaş ve beraberindeki 12 askeri taşıyan helikopter kalkıştan yarım saat sonra düştü. Erbaş ve 11 askerimiz şehit olurken 2 asker yaralandı. Kahraman askerler yoğun kar yağışı ve sise rağmen birlikleri denetlemek için havalanmıştı. Bingöl’den 13.55’te kalkan Cougar tipi helikopterle saat 14.25’te irtibat kesildi. Helikopter kötü hava koşulları nedeniyle Şentepe’de 2 bin 200 metre rakımdayken düştü. Pilotun son anda fark ettiği bir tepeye çarpmamak için manevra yaparken kontrolü kaybettiği tahmin ediliyor.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.