HayatSektörün uzmanı, yeniliklerin ajansı Native

Sektörün uzmanı, yeniliklerin ajansı Native!

Native Ajans, dinamik kadrosu ile marka iletişiminde ve reklamcılık sektöründe sadece yaratıcılığını değil; yenilikçiliğini ve farklı bakış açılarını da konuşturuyor.

Haber MerkeziDiğer
“Sürekli değişen ve gelişen dünyaya adapte olabilen iletişim stratejileri yaratma" misyonu ile kurulan Native Ajans, aldığı ödüllerle istikrarlı bir şekilde yoluna devam ediyor. Yenilikçiliği yürüttüğü her kampanyada ve iletişim stratejisinde ön planda tutan Native Ajans, dünyanın saygın reklamcılık ödüllerini teker teker alarak yaratıcılığını tescilletiyor. Türk Hava Yolları için hazırladığı çeşitli projeler ile “2014 Simpliflying – Most Creative Campaign by Airlines" ödülüne layık bulunan Native Ajansı, “2014 Skifties – Best Social Media Presence" ödülünü ve bu yıl da “2015 Skifties Most Effective Airlines on Social Media" ile “2015 WITovation Awards – Editor's Choice" ödülünü alarak ülkemizi yurt dışında gururla temsil etmeye devam ediyor.

Native Ajansı, bu başarıyı ileşim stratejileriyle içerik yönetimini bir arada yürütmesine, alanında uzman bir ekiple çalışmasına ve yaratıcılığı hep ön planda tutmasına borçlu. Reklam kampanyalarında marka iletişiminde hedeflenen etkiyi yakalanmasının kalite ile olacağını düşünen ajans, bünyesindeki markalar için en sağlıklı iletişim modellerini planlayıp hayata geçiriyor. Bunu yaparken, ölçümlenebilir ve kontrol edilebilir süreçler üzerinden hareket edilerek benzersiz bir yaratıcı platforma dönüştürüyor.

Native, reklamcılık sektörüne getirdiği kapsamlı ve benzersiz yaklaşımı 360 derecelik bir bakış açısı ile iletişim süreçlerinin tümüne yaymayı hedefliyor. Ve hedeflerini bünyesinde bulunan grup şirketlerinden güç alarak gerçeğe dönüştürüyor. Native'in bünyesinde yer alan Skala Media (Medya Planlama Ajansı) ve Adba International (CRM Ajansı) bu stratejik altyapının desteklenmesi konusunda son derece önemli bir role sahip.

Medya ve iletişim sektörünün her alanında söz sahibi olan Native Ajans, prodüksiyon ajansı Staff ile yürüttüğü yürüttüğü iletişim faaliyetlerinin tüm aşamalarına hakim olmayı amaçlıyor.

Sektörün genç, yenilikçi ve dinamik isimlerini bir araya getiren kadrosu Native'in en önemli artıları arasında yer alıyor. Her biri alanında uzman, stratejik derinliğe ve farklı bakış açılarına sahip bu isimler, sektöre yepyeni bir soluk getirmek için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

TSK'dan dev tatbikat
Gündem

TSK'dan dev tatbikat

Türk silahlı Kuvvetleri (TSK), 12’nci Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı Bölük Timi Tam Birlik Atışlı Arazi Tatbikatı yapıldığını açıkladı.
Hindistan'da düğün hediyesi paket patladı: 2 ölü
Hayat

Hindistan'da düğün hediyesi paket patladı: 2 ölü

Hindistan'da düğün hediyesi olarak gönderilen paketin patlaması sonucu damat ve büyükannesi öldü, gelin ise ağır yaralandı.
Cenk Tosun Watford maçının son saniyesinde yıkıldı
Spor

Cenk Tosun Watford maçının son saniyesinde yıkıldı

Beşiktaş'tan Premier Lig takımlarından Everton'a transfer olan Cenk Tosun, Watford maçına 57. dakikada dahil oldu. Milli futbolcunun oyuna girdiği sırada deplasman tribününde bulunan Evertonlular, başarılı oyuncuya alkışlarla destek verdi. Cenk'in oyuna girmesinden 22 dakika sonra golü yiyen maviler, son saniyede milli futbolcuyla çok önemli bir fırsattan yararlanamadı.
Burak Yılmaz'dan Bafetimbi Gomis mesajı
Spor

Burak Yılmaz'dan Bafetimbi Gomis mesajı

Trabzonspor'un milli yıldızı Burak Yılmaz, Alanyaspor'u 2-1 yendikleri maçtan sonra çarpıcı açıklamalarda bulundu. Alanyaspor'un durumunu bildiklerini ancak "Sahada babanı bile tanımayacaksın" diyen tecrübeli golcü, Bafetimbi Gomis'in gol krallığı yürüyüşü hakkında ilginç bir değerlendirme yaptı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan seferberlik açıklaması
Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan seferberlik açıklaması

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş'ta partisinin 6. olağan il kongresinde konuştu. Erdoğan, Türkiye'nin terörle mücadelede sivilleri vurduğu iddialarına "Vicdansızlar, ahlaksızlar, edepsizler bizim kanımızda sivilleri vurmak yok ama sizin kanınızda var" ifadeleriyle tepki gösterdi. Kongrede konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sefer görev emri olanlar göreve hazır olsun ama şu anda ihtiyaç yok" diye konuştu.