Özgün Kar ne zaman yağacak? İstanbul ve Ankaraya kar geliyor mu?

Kar ne zaman yağacak? İstanbul ve Ankara'ya kar geliyor mu?

İstanbul ve Ankara'da yaşayan vatandaşlar "Kar ne zaman yağacak?" sorusunun yanıtını merak etmeye başladı. Meteoroloji 6-10 Aralık tarihlerini kapsayan hava durumu raporunda kar yağışı uyarısında bulundu. Haberin ardından İstanbul ve Ankara'da kar yapışı için bekleyiş başladı. Peki, kar ne zaman, nerelere yağacak? İstanbul ve Ankara’da ne zaman yağacak? İşte detaylar...

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Kar ne zaman yağacak? İstanbul ve Ankaraya kar geliyor mu?
kar yağışı

Aralık ayının gelmesiyle "İstanbul'da kar ne zaman yağacak? Ankara'da kar yağacak mı? soruları da merak kazandı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumu ile ilgili son tahminlerini yayımladı. Peki, kar ne zaman bekleniyor?

KAR NE ZAMAN YAĞACAK?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan 5 günlük hava tahminine göre bu hafta gök gürültülü sağanak yağış ve kar yağışı bekleniyor. Ancak İstanbul ve Ankara için bu hafta kar yağışı beklentisi yok. Yapılan tahminlere göre bugün gök gürültülü sağanak yağış olacak. Haftanın ilerleyen günlerinde ise yağış bekleniyor.

KAR HANGİ İLLERDE YAĞACAK?

Erzincan, Gümüşhane, Bingöl, Bayburt, Erzurum, Hakkari, Muş, Bitlis, Ardahan Van, Ağrı, Kars’ta kar yağışı bekleniyor.

İSTANBUL 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

ANKARA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.