POLİTİKA

Alternatif tatilde dünya lideri HalalBooking.Com

Haber Merkezi Yeni Şafak
Seyahat severler artık gidecekleri otellerin kendi inanç ve değerlerine sahip olmasını istiyorlar. Pek çok muhafazakâr aile diledikleri gibi bir otel bulma konusunda sorun yaşıyor ya da böyle bir otelin varlığından bile haberdar olmuyor.

HalalBooking.com tatil sektöründe Online Satış yapan küresel bir web sayfası haline dönüşmüş ve son teknoloji ürünü Online Rezervasyon Sistemi sayesinde, aile ve grup rezervasyonlarında, çocukların yaşları ve oda kapasiteleri göz önüne alınıp, tatiliniz %100 doğrulukta 30 farklı para birimi ile ücretlendiriliyor. Müşterilerine 'En İyi Fiyat Garantisi' ve 'Anlık Rezervasyon Onayı' hizmetlerini sunmakla beraber, 15 ülkede kurduğu yerel çağrı merkezleri sayesinde birçok farklı dilin konuşulduğu 50 den fazla ülkeye de hizmet vermekte.

Özellikle 'Tebdil-i mekânda ferahlık var' deyip tatil planları yapanlar fakat konaklama noktasında sıkışıp kalanlar için HalalBooking.com online rezervasyonlarını güvenle yapabilecekleri son teknoloji ürünü olan küresel bir web sitesi. Çünkü HalalBooking.com'un sunduğu tüm tesisler ve hizmetleri İslami normlara uygun.

Tatil köylerinde ve şehir otellerinde alkol satışı bulunmamakla birlikte, bay ve bayanlara özel ayrı yüzme havuzları ve plajlar, sağlık merkezleri ve spa hizmetleri sunulmakta. HalalBooking.com Avrupa'da ve dünyada alternatif turizmin öncüsü olarak müşterilerine kendi değerlerini ve inançlarını ödün vermeden kumlu plajları ve Akdeniz'in berrak sularında güneşin tadını çıkarmak için tatil paketleri yardımı ile dinlenmek için izin veriyor.

HalalBooking.com'da her bir otellerin bazıları lüks tasarımları ve kaliteli yemekleri, bazıları butik stilleri ve İslami ortamları, bazıları da bölgenin en iyi sağlık, tedavi ve spa merkezlerine sahip olmaları nedeniyle seçiliyor.

HalalBooking.com'da Mevcut Tatil Kategorileri

Tatil Köyleri – Muhafazakâr aileler için Deniz Otelleri

Şehir Otelleri – Helâl kahvaltılı ve Alkolsüz içecekli Oteller

Turlar – İslam Tarihi – Kültür Turları ve Gezileri

Termal Oteller – Alkolsüz Termal Kaplıcalar ve Spalar

Villalar – Gözlerden uzak yüzme havuzlu Lüks Villalar

Alternatif Tatil Online Rezervasyon hizmetleriyle Bağımsız Helâl Turizm sektöründe uzmanlaşmış ve Dünya'nın lider şirketi konumuna gelen HalalBooking.com işte tam da bu noktada size hizmet veriyor. Seyahat ve turizm sektöründe yöneticilik tecrübesi olan, ileriyi gören işadamlarının 2009 yılında bir araya gelmesi Aile ve inanç değerlerinize uygun tatiller oluşturma vizyonu ile sunduğu kolay Online Rezervasyon hizmetini sizlerde çok seveceksiniz.

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Erdoğan: Avrupa’da yaşansa idamı getirirler

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+