POLİTİKA

Şafak Sezer: Özür dilerim Başbakanım

Gezi Parkı olaylarının önder sanatçılarından Şafak Sezer, dün akşam AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın iftarına katıldı. Sezer, masasına gittiği Başbakan Erdoğan'dan özür dileyip elini öpmek istedi. 5 dakika süren sohbete Sezer'in oyuncu arkadaşları ile Emine Erdoğan da dahil oldu.

YENİSAFAK.COM.TR / ERSİN ÇELİK Yeni Şafak
Gezi Parkı olaylarının ön saflarındaki sanatçılardan Şafak Sezer'in, dünkü AK Parti iftarında Başbakan Erdoğan ile koyu sohbeti dikkat çekti.

Gezi Parkı olayları esnasında provoke eden twitler atıp yolları trafiğe kapatan grupları yönlendirmesiyle ön plana çıkan Sezer'in, dün katıldığı iftarda yaptıklarından pişman olduğunu belirterek Başbakan Erdoğan'dan özür dilediği öğrenildi.

Elini öpmek istedi

Kolpaçino film serisindeki oyuncu arkadaşlarıyla iftar masasına gelen Şafak Sezer'in, tokalaşma esnasında Erdoğan'ın elini öpmeye kalkışması dikkatlerden kaçmazken, Emine Erdoğan'ın da dahil olduğu koyu sohbet yaklaşık 5 dakika sürdü.

"Ben Başbakanımı seviyorum"

Erdoğan ile iftarda buluşup özür dilediği için bazı çevreler tarafından eleştirilen Şafak Sezer, twitter'dan açıklama yaptı. Sezer, "Bir insanı sevmek döneklikse, Ben başbakanımı seviyorum, ne ak partiden anlarım, ne de siyasetten... Kişileri sevmek emek ister" dedi.

Başbakanımızla...

Sezer, Erdoğan ile görüşmesinin fotoğrafını ise instagram ve twtter hesabından paylaştı. Sezer'in "İftar yemeği. Başbakanımızla" ifadeleriyle yaptığı paylaşım sosyal medyada günün konusu oldu.

Barbaros'u trafiğe kapatmıştı

Gezi parkı eylemleri sürecinde aktif rol alan ve Şafak Sezer, Barbaros Bulvarı'nda yönlendirdiği grupla yolu trafiğe kapatmış ve sosyal medyada kahraman ilan edilmişti.

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Yetimlerin babası: Bahattin Yıldız
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.