|

Hırvat gazeteciden flaş Fenerbahçe iddiası

Hırvat muhabir Davor Petrovic, Fenerbahçe'nin Dinamo Zagreb karşısında aldığı şok mağlubiyetle ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu. Sarı-lacivertli futbolcuların ortaya koyduğu performansa şaşırdığını ifade eden Petrovic, "Acaba Fenerbahçeli futbolcular Cocu’yu boykot ediyor olabilir mi diye düşündüm" dedi.

Yeni Şafak
15:28 - 22/09/2018 Cumartesi
Güncelleme: 16:13 - 22/09/2018 Cumartesi
Diğer
Dinamo Zagreb mağlubiyetinin ardından Cocu'nun koltuğu sallanmaya başladı.
Dinamo Zagreb mağlubiyetinin ardından Cocu'nun koltuğu sallanmaya başladı.

Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi'nde Dinamo Zagreb karşısında aldığı 4-1'lik ağır yenilginin yankıları sürüyor. Maçı takip eden Hırvat gazeteci Davor Petrovic karşılaşmayla ilgili izlenimlerini anlattı.

"Fenerbahçe çok kötüydü"

Skorer'e konuşan Novi List gazetesi muhabiri Petrovic, “Dinamo çok iyi bir maç çıkardı. Altı ya da yedi gol atabilirlerdi. Ama öte yandan Fenerbahçe çok kötüydü. Bu sezon Dinamo’nun çoğu maçını takip ettim. Bu maç onların en iyi maçıydı. En iyi performanslarını en güçlü rakibe karşı gösterdiler” dedi.

"Boykot ediyor olabilir mi diye düşündüm"

Bitiş düdüğünün ardından bir kez de karşılaşmanın tekrarını izlediğini belirten Petrovic “Maçı izlerken hayret içerisinde kaldım. Acaba Fenerbahçeli futbolcular Cocu’yu boykot ediyor olabilir mi diye düşündüm. Böyle futbolcuların bu kadar kötü oynamasına inanmak zordu” diye konuştu.


#Fenerbahçe
#Phillip Cocu
5 yıl önce
default-profile-img