|
Spor

İki yıl Fenerbahçe'de istemeden oynamış!

Fenerbahçe'nin eski oyuncusu Cristian Baroni, sarı-lacivertli kulüpte istemeden iki yıl forma giymek zorunda kaldığını itiraf etti.

Yeni Şafak
15:49 . 10/01/2015 Cumartesi
Diğer

Corinthians ile sözleşme imzalayan Cristian Baroni, ülkesinde yaptığı konuşma ilginç bir gerçeğin ortaya çıkmasına neden oldu.

 

Sarı-Lacivertliler ile geçtiğimiz sezonun sonunda yollarını ayıran oyuncu, "Corinthians'a döndüğüm için çok mutluyum. Benim için bir rüya gerçek oldu. Bu dönüş biraz uzun sürdü. Aslında daha önce gelmek istiyordum ancak Fenerbahçe ile kontratım vardı ve kulüp beni bırakmıyordu. Corinthians'ın da sürekli teşebbüsleri oluyordu, hep görüşme halindeydik ama şimdi gerçekleşti" dedi.

 

Cristian iki yıl önce internete düşen videosunda, "Şu an Türkiye’deyim ancak Corinthians’a dönmek istiyorum. Ve bunun için desteğinize ihtiyacım var" şeklinde Portekizce ifadeler kullanıyordu. Üzerine çok konuşulan bu videonun gerçekliği tartışma konusu olurken, menajer oyunu olabileceği de dile getirilmişti.

 

Cristian'ın eski takımına transfer olmasının ardından sarf ettiği sözler oyuncunun o dönemde de Corinthians'a dönmek istediğini, sözleşmesi nedeniyle iki yıl daha Türkiye'de kalmak zorunda kaldığını ortaya çıkardı. 
(Milliyet)

 
#Fenerbahçe
#Cristian Baroni
#Menajer
#Süper Lig
#Corinthians
9 yıl önce
default-profile-img