Cristiano Ronaldo saçı isteyen çocuğa babasından gerçek Ronaldo şoku

Cengiz Ünder'den 'Evde Kal' paylaşımı

Kudüslü gençler Albayrak'ı unutmadı

Milli futbolcu Yusuf yazıcı Trabzonlulara yardım dağıttı

Mourinho'dan koronavirüs yardımı

Sergen Yalçın'dan koronavirüs açıklaması

Bakan Kasapoğlu açıkladı: Ligler ertelendi

Anadolu Efes idmanı iptal etti: Ergin Ataman oğluyla basketbol maçı yaptı

Yıldız futbolcular evlerinden çektikleri videolarla yeni akım başlattı

TFF Başkanı Nihat Özdemir: Maçlar seyircisiz oynanmaya devam edecek

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: Maçlar seyircisiz oynanacak

Herkesi korkutan Yılmaz Vural’dan güldüren açıklama

Basketbol maçında antrenör ortalığı birbirine kattı

Şehitlerin ismini anons ederken boğazı düğümlendi

Antalyasporlu futbolcudan bağlama resitali

Ahmet Ağaoğlu'ndan Uğurcan Çakır ve Sörloth'a övgü

Amatör maçta kavga

Falcao'nun golü öncesi Ayetel Kürsi okudular

Fatih Terim bunu ilk kez yaptı

Fenerbahçeli taraftarlar taş ve şişelerle takım otobüsüne saldırdı

Fenerbahçeli taraftarlar Ali Koç'u istifaya çağırdı

Galatasaraylı taraftarlar Kadıköy galibiyetini Florya'da coşkuyla kutladı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç edilen küfürler sonrası tribüne atladı

Kadın futbolcu çıkan dizini yumruklayarak geri taktı

Bursaspor taraftarını taşıyan otobüs Erzurum'da kaza yaptı

Mustafa Cengiz: Mohaç Meydan Muharebesi'ne gitmiyoruz

Kavga ediyormuş gibi yapan taraftarlardan polis memuruna doğum günü sürprizi

En duygusal imza töreni

Bursasporlu futbolculardan lösemi hastası Batuhan'a sürpriz

Beşiktaş maçında ağlatan görüntü

Yarı Final

22 Nisan 2020
SonderjyskE SonderjyskE
0 : 0
Horsens Horsens
Aalborg Aalborg
0 : 0
AGF Aarhus AGF Aarhus

Çeyrek Final

05 Mart 2020
Horsens Horsens
9 : 8
Silkeborg Silkeborg
Randers Randers
1 : 2
SonderjyskE SonderjyskE
04 Mart 2020
Aalborg Aalborg
2 : 0
FC Copenhagen FC Copenhagen
03 Mart 2020
Esbjerg Esbjerg
1 : 4
AGF Aarhus AGF Aarhus

4. Tur

27 Kasım 2019
HB Koge HB Koge
0 : 3
Aalborg Aalborg
06 Kasım 2019
AB Gladsaxe AB Gladsaxe
1 : 2
Esbjerg Esbjerg
Fremad Amager Fremad Amager
0 : 3
Horsens Horsens
31 Ekim 2019
AGF Aarhus AGF Aarhus
1 : 0
Odense Odense
FC Copenhagen FC Copenhagen
4 : 1
FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland
30 Ekim 2019
Brondby Brondby
0 : 1
SonderjyskE SonderjyskE
Viby IF Viby IF
0 : 2
Randers Randers
11 Ekim 2019
Fredericia Fredericia
3 : 4
Silkeborg Silkeborg

3. Tur

09 Ekim 2019
Vendsyssel FF Vendsyssel FF
0 : 2
FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland
03 Ekim 2019
Thisted Thisted
1 : 2
Horsens Horsens
02 Ekim 2019
HIK (Hellerup) HIK (Hellerup)
0 : 1
Silkeborg Silkeborg
01 Ekim 2019
Viby IF Viby IF
1 : 0
Vanløse Vanløse
26 Eylül 2019
Fremad Amager Fremad Amager
1 : 0
FC Midtjylland FC Midtjylland
FC Roskilde FC Roskilde
1 : 2
Randers Randers
VSK Arhus VSK Arhus
1 : 3
AGF Aarhus AGF Aarhus
25 Eylül 2019
Skive Skive
2 : 3
Brondby Brondby
HB Koge HB Koge
1 : 0
Nykobing FC Nykobing FC
Hvidovre Hvidovre
2 : 4
SonderjyskE SonderjyskE
BK Marienlyst BK Marienlyst
2 : 5
Esbjerg Esbjerg
AB Gladsaxe AB Gladsaxe
3 : 1
Viborg Viborg
Vejgaard Vejgaard
0 : 6
Aalborg Aalborg
Avarta Avarta
2 : 4
Fredericia Fredericia
Hillerød Hillerød
3 : 5
FC Copenhagen FC Copenhagen
24 Eylül 2019
Otterup Otterup
0 : 2
Odense Odense

2. Tur

11 Eylül 2019
Fremad Amager Fremad Amager
6 : 5
Lyngby Lyngby
Nørresundby Nørresundby
0 : 8
Aalborg Aalborg
Marstal/Rise Marstal/Rise
2 : 6
AGF Aarhus AGF Aarhus
10 Eylül 2019
Vendsyssel FF Vendsyssel FF
1 : 0
Vejle Vejle
FC Sønderborg FC Sønderborg
0 : 4
Viborg Viborg
B 1908 B 1908
2 : 5
Hvidovre Hvidovre
Varde Varde
3 : 4
Thisted Thisted
Middelfart Middelfart
0 : 2
Skive Skive
05 Eylül 2019
Viktoria Viktoria
0 : 5
SonderjyskE SonderjyskE
04 Eylül 2019
Slagelse Slagelse
1 : 2
AB Gladsaxe AB Gladsaxe
Kolding IF Kolding IF
0 : 4
Randers Randers
BK Union BK Union
0 : 2
Horsens Horsens
Herlev Herlev
1 : 3
Silkeborg Silkeborg
Brabrand Brabrand
1 : 4
Fredericia Fredericia
Avarta Avarta
2 : 1
Frem Frem
03 Eylül 2019
BK Marienlyst BK Marienlyst
2 : 1
Holstebro Holstebro
FB FB
2 : 3
Vanløse Vanløse
Tarup-Paarup Tarup-Paarup
0 : 3
FC Roskilde FC Roskilde
Hillerød Hillerød
1 : 0
Næstved Næstved
Fuglebakken KFUM Arhus Fuglebakken KFUM Arhus
0 : 3
Viby IF Viby IF
FC Djursland FC Djursland
1 : 4
VSK Arhus VSK Arhus
Roskilde KFUM Roskilde KFUM
1 : 3
HB Koge HB Koge
Herstedøster IC Herstedøster IC
4 : 7
HIK (Hellerup) HIK (Hellerup)
Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
1 : 4
Nykobing FC Nykobing FC
Otterup Otterup
4 : 0
FC Sydvest FC Sydvest
Vejgaard Vejgaard
2 : 1
Hobro Hobro

1. Tur

28 Ağustos 2019
Brønshøj Brønshøj
1 : 2
Hvidovre Hvidovre
Kjellerup Kjellerup
0 : 9
Vendsyssel FF Vendsyssel FF
14 Ağustos 2019
Viktoria Viktoria
3 : 1
Hundested Hundested
13 Ağustos 2019
Toreby-Grænge Toreby-Grænge
0 : 9
HB Koge HB Koge
Farvang IF Farvang IF
2 : 3
Viby IF Viby IF
Skjold Birkerød Skjold Birkerød
1 : 4
Vanløse Vanløse
08 Ağustos 2019
Vordingborg Vordingborg
1 : 3
Næstved Næstved
Skagen Skagen
0 : 8
Thisted Thisted
Lystrup IF Lystrup IF
1 : 16
Skive Skive
Avarta Avarta
4 : 2
Skovshoved Skovshoved
Nordfalsters FB Nordfalsters FB
1 : 7
FC Roskilde FC Roskilde
07 Ağustos 2019
Holstebro Holstebro
3 : 0
Odder IGF Odder IGF
Skjold Saeby Skjold Saeby
0 : 1
Fremad Amager Fremad Amager
Dronninglund IF Dronninglund IF
0 : 3
FC Djursland FC Djursland
Hatting-Torsted Hatting-Torsted
0 : 5
Fredericia Fredericia
OKS OKS
1 : 2
FC Sydvest FC Sydvest
Holbæk Holbæk
1 : 2
Nykobing FC Nykobing FC
Avedøre Avedøre
0 : 1
Slagelse Slagelse
Krarup/Espe Krarup/Espe
2 : 3
Varde Varde
Dalum Dalum
0 : 3
Kolding IF Kolding IF
Allesø Allesø
0 : 6
Vejle Vejle
Rudersdal Rudersdal
0 : 5
Hillerød Hillerød
Ringköbing Ringköbing
0 : 1
VSK Arhus VSK Arhus
FB FB
3 : 2
KFUM BK Kopenhag KFUM BK Kopenhag
Ronne Ronne
0 : 2
B 1908 B 1908
06 Ağustos 2019
Fuglebakken KFUM Arhus Fuglebakken KFUM Arhus
3 : 1
Vatanspor Vatanspor
BK Marienlyst BK Marienlyst
3 : 1
Hedensted Hedensted
Jægersborg Jægersborg
1 : 2
HIK (Hellerup) HIK (Hellerup)
BK Chang BK Chang
4 : 5
FC Sønderborg FC Sønderborg
SfB-Oure SfB-Oure
0 : 1
Middelfart Middelfart
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
1 : 2
Viborg Viborg
Næstved FC 77 Næstved FC 77
0 : 8
Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
FC Helsingor FC Helsingor
0 : 2
AB Gladsaxe AB Gladsaxe
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
2 : 3
Brabrand Brabrand
Vildbjerg SF Vildbjerg SF
2 : 3
Vejgaard Vejgaard
Herlev Herlev
4 : 1
Karlslunde Karlslunde
Eskilstrup BK Eskilstrup BK
0 : 12
Roskilde KFUM Roskilde KFUM
Sædding/G IF Sædding/G IF
1 : 6
Tarup-Paarup Tarup-Paarup
Harby/Flemlose BK Harby/Flemlose BK
1 : 2
Otterup Otterup
BK Union BK Union
1 : 0
B 93 B 93
Herstedøster IC Herstedøster IC
1 : 0
Taastrup FC Taastrup FC
Nørresundby Nørresundby
2 : 1
IF Lyseng IF Lyseng
FC Sunshine FC Sunshine
0 : 3
Frem Frem
Marstal/Rise Marstal/Rise
5 : 3
Kolding B Kolding B

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+