Ahmet Ağaoğlu'ndan Ali Koç'a: Benim oyuncuya kaç milyon vermişsin başkan?

Galatasaray, Emre Kılınç'ı kadrosuna kattı

Oğulcan Çağlayan Galatasaray'da: Buraya gelmenin hayaliyle yaşadım

Mustafa Cengiz'den Fenerbahçe'ye "Mert Hakan Yandaş" göndermesi

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'den Balotelli itirafı

Fenerbahçe'den Ramiz Dayı'lı Caner Erkin videosu: Herkes gün olur evine geri döner

Fenerbahçe Gökhan Gönül transferini açıkladı: Her yarım kalan hikaye mutlu sonu hak eder

Fenerbahçe, Mert Hakan Yandaş’ı kadrosuna kattı: Transferi yeni sezon forması giydirerek duyurdular

Arda Turan yuvasına döndü: Galatasaray'ın evladı Arda'yı herkese göstereceğim

Kopenhaglı taraftarlar Başakşehir'in kaldığı otele havai fişek attı

Gençlerbirliği yeni teknik direktörü Mert Nobre'yi paylaştığı video ile duyurdu

Trabzonspor soyunma odasında kolbastı şov

TFF'den tarihi karar: Bu sezon tüm liglerde küme düşme kaldırıldı

Trabzonspor'un yeni sezon formasını tanıttığı video izleyenleri duygulandırdı

Bu sezon küme düşme kaldırılsın

Trabzonspor'un aldığı cezayla UEFA'ya gitmek istemem

Demba Ba'dan davet: Ayasofya Camii'nde buluşalım

Merih Demiral şampiyonluk kutlamasında Ronaldo ve Dybala'ya Türkçe dersi verdi

Trabzonspor-Alanyaspor final maçı seyircisiz mi oynanacak?

Başakşehirli futbolcular otobüsle şampiyonluk turu attı

Başakşehir otobüsünde korku dolu anlar

Kaptan Branislav Ivanovic Zenit'in şampiyonluk kupasını kırınca olanlar oldu

​Mahmut Tekdemir'in gözyaşları: Başakşehir'deki ilk günü herkesi duygulandırdı

Mike Tyson 15 yıl aradan sonra dövüşecek

Galatasaray'da bir dönem kapandı: Selçuk İnan futbola veda etti

Aziz Yıldırım: Mahkeme lan bura

Hatayspor'un Süper Lig'e çıkmasını kutlayan vatandaşlardan biri motosikletinin üzerine çıkarak kendinden geçti

Rusya'da maç öncesi ısınan futbolcuya yıldırım düşme anı kamerada

Taraftarlardan Hüseyin Çimşir'e: Allah için bu takımı şampiyon yapın

Yine Cüneyt Çakır yine endişe!

Final

01 Temmuz 2020
Aalborg Aalborg
0 : 2
SonderjyskE SonderjyskE

Yarı Final

10 Haziran 2020
Aalborg Aalborg
3 : 2
AGF Aarhus AGF Aarhus
SonderjyskE SonderjyskE
2 : 1
Horsens Horsens

Çeyrek Final

05 Mart 2020
Horsens Horsens
9 : 8
Silkeborg Silkeborg
Randers Randers
1 : 2
SonderjyskE SonderjyskE
04 Mart 2020
Aalborg Aalborg
2 : 0
FC Copenhagen FC Copenhagen
03 Mart 2020
Esbjerg Esbjerg
1 : 4
AGF Aarhus AGF Aarhus

4. Tur

27 Kasım 2019
HB Koge HB Koge
0 : 3
Aalborg Aalborg
06 Kasım 2019
AB Gladsaxe AB Gladsaxe
1 : 2
Esbjerg Esbjerg
Fremad Amager Fremad Amager
0 : 3
Horsens Horsens
31 Ekim 2019
AGF Aarhus AGF Aarhus
1 : 0
Odense Odense
FC Copenhagen FC Copenhagen
4 : 1
FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland
30 Ekim 2019
Brondby Brondby
0 : 1
SonderjyskE SonderjyskE
Viby IF Viby IF
0 : 2
Randers Randers
11 Ekim 2019
Fredericia Fredericia
3 : 4
Silkeborg Silkeborg

3. Tur

09 Ekim 2019
Vendsyssel FF Vendsyssel FF
0 : 2
FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland
03 Ekim 2019
Thisted Thisted
1 : 2
Horsens Horsens
02 Ekim 2019
HIK (Hellerup) HIK (Hellerup)
0 : 1
Silkeborg Silkeborg
01 Ekim 2019
Viby IF Viby IF
1 : 0
Vanløse Vanløse
26 Eylül 2019
Fremad Amager Fremad Amager
1 : 0
FC Midtjylland FC Midtjylland
FC Roskilde FC Roskilde
1 : 2
Randers Randers
VSK Arhus VSK Arhus
1 : 3
AGF Aarhus AGF Aarhus
25 Eylül 2019
Skive Skive
2 : 3
Brondby Brondby
HB Koge HB Koge
1 : 0
Nykobing FC Nykobing FC
Hvidovre Hvidovre
2 : 4
SonderjyskE SonderjyskE
BK Marienlyst BK Marienlyst
2 : 5
Esbjerg Esbjerg
AB Gladsaxe AB Gladsaxe
3 : 1
Viborg Viborg
Vejgaard Vejgaard
0 : 6
Aalborg Aalborg
Hillerød Hillerød
3 : 5
FC Copenhagen FC Copenhagen
Avarta Avarta
2 : 4
Fredericia Fredericia
24 Eylül 2019
Otterup Otterup
0 : 2
Odense Odense

2. Tur

11 Eylül 2019
Fremad Amager Fremad Amager
6 : 5
Lyngby Lyngby
Marstal/Rise Marstal/Rise
2 : 6
AGF Aarhus AGF Aarhus
Nørresundby Nørresundby
0 : 8
Aalborg Aalborg
10 Eylül 2019
Vendsyssel FF Vendsyssel FF
1 : 0
Vejle Vejle
FC Sønderborg FC Sønderborg
0 : 4
Viborg Viborg
B 1908 B 1908
2 : 5
Hvidovre Hvidovre
Varde Varde
3 : 4
Thisted Thisted
Middelfart Middelfart
0 : 2
Skive Skive
05 Eylül 2019
Viktoria Viktoria
0 : 5
SonderjyskE SonderjyskE
04 Eylül 2019
Slagelse Slagelse
1 : 2
AB Gladsaxe AB Gladsaxe
Kolding IF Kolding IF
0 : 4
Randers Randers
BK Union BK Union
0 : 2
Horsens Horsens
Herlev Herlev
1 : 3
Silkeborg Silkeborg
Brabrand Brabrand
1 : 4
Fredericia Fredericia
Avarta Avarta
2 : 1
Frem Frem
03 Eylül 2019
BK Marienlyst BK Marienlyst
2 : 1
Holstebro Holstebro
FB FB
2 : 3
Vanløse Vanløse
Fuglebakken KFUM Arhus Fuglebakken KFUM Arhus
0 : 3
Viby IF Viby IF
Tarup-Paarup Tarup-Paarup
0 : 3
FC Roskilde FC Roskilde
Hillerød Hillerød
1 : 0
Næstved Næstved
FC Djursland FC Djursland
1 : 4
VSK Arhus VSK Arhus
Roskilde KFUM Roskilde KFUM
1 : 3
HB Koge HB Koge
Herstedøster IC Herstedøster IC
4 : 7
HIK (Hellerup) HIK (Hellerup)
Otterup Otterup
4 : 0
FC Sydvest FC Sydvest
Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
1 : 4
Nykobing FC Nykobing FC
Vejgaard Vejgaard
2 : 1
Hobro Hobro

1. Tur

28 Ağustos 2019
Brønshøj Brønshøj
1 : 2
Hvidovre Hvidovre
Kjellerup Kjellerup
0 : 9
Vendsyssel FF Vendsyssel FF
14 Ağustos 2019
Viktoria Viktoria
3 : 1
Hundested Hundested
13 Ağustos 2019
Toreby-Grænge Toreby-Grænge
0 : 9
HB Koge HB Koge
Farvang IF Farvang IF
2 : 3
Viby IF Viby IF
Skjold Birkerød Skjold Birkerød
1 : 4
Vanløse Vanløse
08 Ağustos 2019
Vordingborg Vordingborg
1 : 3
Næstved Næstved
Lystrup IF Lystrup IF
1 : 16
Skive Skive
Skagen Skagen
0 : 8
Thisted Thisted
Avarta Avarta
4 : 2
Skovshoved Skovshoved
Nordfalsters FB Nordfalsters FB
1 : 7
FC Roskilde FC Roskilde
07 Ağustos 2019
Holstebro Holstebro
3 : 0
Odder IGF Odder IGF
Skjold Saeby Skjold Saeby
0 : 1
Fremad Amager Fremad Amager
Dronninglund IF Dronninglund IF
0 : 3
FC Djursland FC Djursland
Hatting-Torsted Hatting-Torsted
0 : 5
Fredericia Fredericia
OKS OKS
1 : 2
FC Sydvest FC Sydvest
Holbæk Holbæk
1 : 2
Nykobing FC Nykobing FC
Avedøre Avedøre
0 : 1
Slagelse Slagelse
Krarup/Espe Krarup/Espe
2 : 3
Varde Varde
Dalum Dalum
0 : 3
Kolding IF Kolding IF
Allesø Allesø
0 : 6
Vejle Vejle
Rudersdal Rudersdal
0 : 5
Hillerød Hillerød
Ringköbing Ringköbing
0 : 1
VSK Arhus VSK Arhus
FB FB
3 : 2
KFUM BK Kopenhag KFUM BK Kopenhag
Ronne Ronne
0 : 2
B 1908 B 1908
06 Ağustos 2019
Fuglebakken KFUM Arhus Fuglebakken KFUM Arhus
3 : 1
Vatanspor Vatanspor
Jægersborg Jægersborg
1 : 2
HIK (Hellerup) HIK (Hellerup)
BK Marienlyst BK Marienlyst
3 : 1
Hedensted Hedensted
BK Chang BK Chang
4 : 5
FC Sønderborg FC Sønderborg
Næstved FC 77 Næstved FC 77
0 : 8
Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
1 : 2
Viborg Viborg
SfB-Oure SfB-Oure
0 : 1
Middelfart Middelfart
FC Helsingor FC Helsingor
0 : 2
AB Gladsaxe AB Gladsaxe
Herlev Herlev
4 : 1
Karlslunde Karlslunde
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
2 : 3
Brabrand Brabrand
Vildbjerg SF Vildbjerg SF
2 : 3
Vejgaard Vejgaard
Eskilstrup BK Eskilstrup BK
0 : 12
Roskilde KFUM Roskilde KFUM
Herstedøster IC Herstedøster IC
1 : 0
Taastrup FC Taastrup FC
BK Union BK Union
1 : 0
B 93 B 93
Nørresundby Nørresundby
2 : 1
IF Lyseng IF Lyseng
Sædding/G IF Sædding/G IF
1 : 6
Tarup-Paarup Tarup-Paarup
Harby/Flemlose BK Harby/Flemlose BK
1 : 2
Otterup Otterup
FC Sunshine FC Sunshine
0 : 3
Frem Frem
Marstal/Rise Marstal/Rise
5 : 3
Kolding B Kolding B

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+