Gençlerbirliği yeni teknik direktörü Mert Nobre'yi paylaştığı video ile duyurdu

Trabzonspor soyunma odasında kolbastı şov

TFF'den tarihi karar: Bu sezon tüm liglerde küme düşme kaldırıldı

Trabzonspor'un yeni sezon formasını tanıttığı video izleyenleri duygulandırdı

Bu sezon küme düşme kaldırılsın

Trabzonspor'un aldığı cezayla UEFA'ya gitmek istemem

Demba Ba'dan davet: Ayasofya Camii'nde buluşalım

Merih Demiral şampiyonluk kutlamasında Ronaldo ve Dybala'ya Türkçe dersi verdi

Trabzonspor-Alanyaspor final maçı seyircisiz mi oynanacak?

Başakşehirli futbolcular otobüsle şampiyonluk turu attı

Başakşehir otobüsünde korku dolu anlar

Kaptan Branislav Ivanovic Zenit'in şampiyonluk kupasını kırınca olanlar oldu

​Mahmut Tekdemir'in gözyaşları: Başakşehir'deki ilk günü herkesi duygulandırdı

Mike Tyson 15 yıl aradan sonra dövüşecek

Galatasaray'da bir dönem kapandı: Selçuk İnan futbola veda etti

Aziz Yıldırım: Mahkeme lan bura

Hatayspor'un Süper Lig'e çıkmasını kutlayan vatandaşlardan biri motosikletinin üzerine çıkarak kendinden geçti

Rusya'da maç öncesi ısınan futbolcuya yıldırım düşme anı kamerada

Taraftarlardan Hüseyin Çimşir'e: Allah için bu takımı şampiyon yapın

Yine Cüneyt Çakır yine endişe!

Galatasaray antrenmanında duygu dolu anlar: Yuto Nagatomo gözyaşlarıyla veda etti

Samsunspor'dan 55'inci yıla özel video

Emre Çolak'ın gol sevinci olay oldu

Türk futbolunda neler oluyor?

Bursasporlu taraftarlardan sıra dışı koreografi

Ahmet Ağaoğlu maç dönüşü Trabzon havaalanında alkol testine girdi

Okan Kocuk’un babası Alper Ulusoy’a kızdı lastik yaktı

'Unutulacak bir gol değildi'

'Fatih'i selamladılar

Fernando Muslera taburcu edildi

Final

30 Temmuz 2020
Göteborg Göteborg
2 : 1
Malmö Malmö

Yarı Final

09 Temmuz 2020
Mjallby Mjallby
2 : 4
Malmö Malmö
Elfsborg Elfsborg
0 : 1
Göteborg Göteborg

Grup1.

Djurgarden Djurgarden
3 : 2
Dalkurd FF Dalkurd FF
Sandvikens IF Sandvikens IF
1 : 3
Mjallby Mjallby
Mjallby Mjallby
5 : 0
Dalkurd FF Dalkurd FF
Sandvikens IF Sandvikens IF
2 : 2
Djurgarden Djurgarden
Djurgarden Djurgarden
1 : 2
Mjallby Mjallby
Dalkurd FF Dalkurd FF
3 : 1
Sandvikens IF Sandvikens IF

Grup1.

Djurgarden Djurgarden
3 : 2
Dalkurd FF Dalkurd FF
Sandvikens IF Sandvikens IF
1 : 3
Mjallby Mjallby
Mjallby Mjallby
5 : 0
Dalkurd FF Dalkurd FF
Sandvikens IF Sandvikens IF
2 : 2
Djurgarden Djurgarden
Djurgarden Djurgarden
1 : 2
Mjallby Mjallby
Dalkurd FF Dalkurd FF
3 : 1
Sandvikens IF Sandvikens IF

Grup1.

Djurgarden Djurgarden
3 : 2
Dalkurd FF Dalkurd FF
Sandvikens IF Sandvikens IF
1 : 3
Mjallby Mjallby
Mjallby Mjallby
5 : 0
Dalkurd FF Dalkurd FF
Sandvikens IF Sandvikens IF
2 : 2
Djurgarden Djurgarden
Djurgarden Djurgarden
1 : 2
Mjallby Mjallby
Dalkurd FF Dalkurd FF
3 : 1
Sandvikens IF Sandvikens IF

Grup2.

Malmö Malmö
8 : 0
Syrianska Syrianska
FK Karlskrona FK Karlskrona
1 : 1
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
FK Karlskrona FK Karlskrona
1 : 2
Malmö Malmö
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
6 : 1
Syrianska Syrianska
Syrianska Syrianska
5 : 1
FK Karlskrona FK Karlskrona
Malmö Malmö
3 : 0
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna

Grup2.

Malmö Malmö
8 : 0
Syrianska Syrianska
FK Karlskrona FK Karlskrona
1 : 1
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
FK Karlskrona FK Karlskrona
1 : 2
Malmö Malmö
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
6 : 1
Syrianska Syrianska
Syrianska Syrianska
5 : 1
FK Karlskrona FK Karlskrona
Malmö Malmö
3 : 0
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna

Grup2.

Malmö Malmö
8 : 0
Syrianska Syrianska
FK Karlskrona FK Karlskrona
1 : 1
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
FK Karlskrona FK Karlskrona
1 : 2
Malmö Malmö
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
6 : 1
Syrianska Syrianska
Syrianska Syrianska
5 : 1
FK Karlskrona FK Karlskrona
Malmö Malmö
3 : 0
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna

Grup3.

Hammarby Hammarby
5 : 1
Varbergs BoIS FC Varbergs BoIS FC
Sundsvall Sundsvall
2 : 2
Brommapojkarna Brommapojkarna
Sundsvall Sundsvall
1 : 4
Varbergs BoIS FC Varbergs BoIS FC
Brommapojkarna Brommapojkarna
0 : 2
Hammarby Hammarby
Varbergs BoIS FC Varbergs BoIS FC
1 : 1
Brommapojkarna Brommapojkarna
Hammarby Hammarby
4 : 0
Sundsvall Sundsvall

Grup3.

Hammarby Hammarby
5 : 1
Varbergs BoIS FC Varbergs BoIS FC
Sundsvall Sundsvall
2 : 2
Brommapojkarna Brommapojkarna
Sundsvall Sundsvall
1 : 4
Varbergs BoIS FC Varbergs BoIS FC
Brommapojkarna Brommapojkarna
0 : 2
Hammarby Hammarby
Varbergs BoIS FC Varbergs BoIS FC
1 : 1
Brommapojkarna Brommapojkarna
Hammarby Hammarby
4 : 0
Sundsvall Sundsvall

Grup3.

Hammarby Hammarby
5 : 1
Varbergs BoIS FC Varbergs BoIS FC
Sundsvall Sundsvall
2 : 2
Brommapojkarna Brommapojkarna
Sundsvall Sundsvall
1 : 4
Varbergs BoIS FC Varbergs BoIS FC
Brommapojkarna Brommapojkarna
0 : 2
Hammarby Hammarby
Varbergs BoIS FC Varbergs BoIS FC
1 : 1
Brommapojkarna Brommapojkarna
Hammarby Hammarby
4 : 0
Sundsvall Sundsvall

Grup4.

AIK Stockholm AIK Stockholm
2 : 2
Jönköpings Södra Jönköpings Södra
Kalmar Kalmar
3 : 0
Orgryte Orgryte
Kalmar Kalmar
5 : 0
Jönköpings Södra Jönköpings Södra
Orgryte Orgryte
0 : 1
AIK Stockholm AIK Stockholm
Jönköpings Södra Jönköpings Södra
2 : 0
Orgryte Orgryte
AIK Stockholm AIK Stockholm
3 : 1
Kalmar Kalmar

Grup4.

AIK Stockholm AIK Stockholm
2 : 2
Jönköpings Södra Jönköpings Södra
Kalmar Kalmar
3 : 0
Orgryte Orgryte
Kalmar Kalmar
5 : 0
Jönköpings Södra Jönköpings Södra
Orgryte Orgryte
0 : 1
AIK Stockholm AIK Stockholm
Jönköpings Södra Jönköpings Södra
2 : 0
Orgryte Orgryte
AIK Stockholm AIK Stockholm
3 : 1
Kalmar Kalmar

Grup4.

AIK Stockholm AIK Stockholm
2 : 2
Jönköpings Södra Jönköpings Södra
Kalmar Kalmar
3 : 0
Orgryte Orgryte
Kalmar Kalmar
5 : 0
Jönköpings Södra Jönköpings Södra
Orgryte Orgryte
0 : 1
AIK Stockholm AIK Stockholm
Jönköpings Södra Jönköpings Södra
2 : 0
Orgryte Orgryte
AIK Stockholm AIK Stockholm
3 : 1
Kalmar Kalmar

Grup5.

Norrkoping Norrkoping
1 : 0
Halmstad Halmstad
Tvaakers IF Tvaakers IF
1 : 3
Falkenberg Falkenberg
Tvaakers IF Tvaakers IF
2 : 1
Norrkoping Norrkoping
Falkenberg Falkenberg
1 : 0
Halmstad Halmstad
Halmstad Halmstad
2 : 1
Tvaakers IF Tvaakers IF
Norrkoping Norrkoping
1 : 0
Falkenberg Falkenberg

Grup5.

Norrkoping Norrkoping
1 : 0
Halmstad Halmstad
Tvaakers IF Tvaakers IF
1 : 3
Falkenberg Falkenberg
Tvaakers IF Tvaakers IF
2 : 1
Norrkoping Norrkoping
Falkenberg Falkenberg
1 : 0
Halmstad Halmstad
Halmstad Halmstad
2 : 1
Tvaakers IF Tvaakers IF
Norrkoping Norrkoping
1 : 0
Falkenberg Falkenberg

Grup5.

Norrkoping Norrkoping
1 : 0
Halmstad Halmstad
Tvaakers IF Tvaakers IF
1 : 3
Falkenberg Falkenberg
Tvaakers IF Tvaakers IF
2 : 1
Norrkoping Norrkoping
Falkenberg Falkenberg
1 : 0
Halmstad Halmstad
Halmstad Halmstad
2 : 1
Tvaakers IF Tvaakers IF
Norrkoping Norrkoping
1 : 0
Falkenberg Falkenberg

Grup6.

Eskilsminne Eskilsminne
0 : 5
Östersund Östersund
Hacken Hacken
3 : 0
Gais Gais
Eskilsminne Eskilsminne
0 : 4
Hacken Hacken
Östersund Östersund
4 : 0
Gais Gais
Gais Gais
4 : 1
Eskilsminne Eskilsminne
Hacken Hacken
2 : 0
Östersund Östersund

Grup6.

Eskilsminne Eskilsminne
0 : 5
Östersund Östersund
Hacken Hacken
3 : 0
Gais Gais
Eskilsminne Eskilsminne
0 : 4
Hacken Hacken
Östersund Östersund
4 : 0
Gais Gais
Gais Gais
4 : 1
Eskilsminne Eskilsminne
Hacken Hacken
2 : 0
Östersund Östersund

Grup6.

Eskilsminne Eskilsminne
0 : 5
Östersund Östersund
Hacken Hacken
3 : 0
Gais Gais
Eskilsminne Eskilsminne
0 : 4
Hacken Hacken
Östersund Östersund
4 : 0
Gais Gais
Gais Gais
4 : 1
Eskilsminne Eskilsminne
Hacken Hacken
2 : 0
Östersund Östersund

Grup7.

Göteborg Göteborg
2 : 0
Vasteras SK Vasteras SK
Sollentuna FK Sollentuna FK
1 : 8
Sirius Sirius
Sollentuna FK Sollentuna FK
0 : 2
Göteborg Göteborg
Sirius Sirius
0 : 3
Vasteras SK Vasteras SK
Göteborg Göteborg
1 : 1
Sirius Sirius
Vasteras SK Vasteras SK
4 : 0
Sollentuna FK Sollentuna FK

Grup7.

Göteborg Göteborg
2 : 0
Vasteras SK Vasteras SK
Sollentuna FK Sollentuna FK
1 : 8
Sirius Sirius
Sollentuna FK Sollentuna FK
0 : 2
Göteborg Göteborg
Sirius Sirius
0 : 3
Vasteras SK Vasteras SK
Göteborg Göteborg
1 : 1
Sirius Sirius
Vasteras SK Vasteras SK
4 : 0
Sollentuna FK Sollentuna FK

Grup7.

Göteborg Göteborg
2 : 0
Vasteras SK Vasteras SK
Sollentuna FK Sollentuna FK
1 : 8
Sirius Sirius
Sollentuna FK Sollentuna FK
0 : 2
Göteborg Göteborg
Sirius Sirius
0 : 3
Vasteras SK Vasteras SK
Göteborg Göteborg
1 : 1
Sirius Sirius
Vasteras SK Vasteras SK
4 : 0
Sollentuna FK Sollentuna FK

Grup8.

Elfsborg Elfsborg
3 : 0
IK Brage IK Brage
Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK
1 : 4
Örebro Örebro
Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK
2 : 1
Elfsborg Elfsborg
Örebro Örebro
3 : 3
IK Brage IK Brage
IK Brage IK Brage
3 : 1
Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK
Elfsborg Elfsborg
1 : 0
Örebro Örebro

Grup8.

Elfsborg Elfsborg
3 : 0
IK Brage IK Brage
Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK
1 : 4
Örebro Örebro
Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK
2 : 1
Elfsborg Elfsborg
Örebro Örebro
3 : 3
IK Brage IK Brage
IK Brage IK Brage
3 : 1
Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK
Elfsborg Elfsborg
1 : 0
Örebro Örebro

Grup8.

Elfsborg Elfsborg
3 : 0
IK Brage IK Brage
Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK
1 : 4
Örebro Örebro
Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK
2 : 1
Elfsborg Elfsborg
Örebro Örebro
3 : 3
IK Brage IK Brage
IK Brage IK Brage
3 : 1
Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK
Elfsborg Elfsborg
1 : 0
Örebro Örebro

Çeyrek Final

25 Haziran 2020
Mjallby Mjallby
1 : 0
Falkenberg Falkenberg
Malmö Malmö
4 : 1
AIK Stockholm AIK Stockholm
Hacken Hacken
1 : 2
Elfsborg Elfsborg
Hammarby Hammarby
1 : 3
Göteborg Göteborg

2. Tur

10 Kasım 2019
IFK Varnamo IFK Varnamo
0 : 2
Malmö Malmö
09 Kasım 2019
Enskede IK Enskede IK
0 : 7
AIK Stockholm AIK Stockholm
22 Ağustos 2019
Akropolis IF Akropolis IF
1 : 2
Djurgarden Djurgarden
Dagsbergs Dagsbergs
0 : 12
IK Brage IK Brage
Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK
2 : 1
Helsingborg Helsingborg
BK Astrio BK Astrio
0 : 4
Göteborg Göteborg
IK Gauthiod IK Gauthiod
1 : 3
Elfsborg Elfsborg
Vargarda Vargarda
0 : 4
Falkenberg Falkenberg
21 Ağustos 2019
Utsiktens BK Utsiktens BK
0 : 1
Orgryte Orgryte
Eskilsminne Eskilsminne
1 : 0
Norrby Norrby
Sandvikens IF Sandvikens IF
2 : 1
IK Frej IK Frej
FK Karlskrona FK Karlskrona
2 : 1
Öster Öster
Raslatts SK Raslatts SK
0 : 1
Gais Gais
Trollhattan Trollhattan
1 : 2
Halmstad Halmstad
Torns Torns
1 : 2
Jönköpings Södra Jönköpings Södra
FC Rosengard FC Rosengard
1 : 2
Kalmar Kalmar
Husqvarna FF Husqvarna FF
0 : 4
Mjallby Mjallby
Karlstad Karlstad
4 : 6
Sirius Sirius
FC Gute FC Gute
2 : 4
Dalkurd FF Dalkurd FF
Forssa BK Forssa BK
2 : 4
Syrianska Syrianska
IFK Lidingö IFK Lidingö
1 : 3
Sundsvall Sundsvall
Nyköping Nyköping
0 : 1
Örebro Örebro
IFK Luleå IFK Luleå
1 : 3
Hammarby Hammarby
IFK Timrå IFK Timrå
1 : 6
Norrkoping Norrkoping
Gamla Upsala Gamla Upsala
1 : 3
Vasteras SK Vasteras SK
Sollentuna FK Sollentuna FK
4 : 3
Degerfors Degerfors
Qviding Qviding
1 : 3
Hacken Hacken
Tvaakers IF Tvaakers IF
2 : 0
Trelleborg Trelleborg
Gottne Gottne
2 : 4
Brommapojkarna Brommapojkarna
14 Ağustos 2019
IFK Stocksund IFK Stocksund
0 : 1
Östersund Östersund
Lunds BK Lunds BK
0 : 1
Varbergs BoIS FC Varbergs BoIS FC
Carlstad United Carlstad United
2 : 3
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna

1. Tur

03 Temmuz 2019
IFK Lidingö IFK Lidingö
1 : 0
Karlbergs BK Karlbergs BK
Hittarps IK Hittarps IK
0 : 1
Eskilsminne Eskilsminne
Hogsater Hogsater
0 : 2
Karlstad Karlstad
Vaxjo United Vaxjo United
0 : 3
FK Karlskrona FK Karlskrona
02 Temmuz 2019
Vinbergs IF Vinbergs IF
0 : 1
Tvaakers IF Tvaakers IF
Carlstad United Carlstad United
5 : 0
Rynninge Rynninge
IFK Mora IFK Mora
0 : 2
Sandvikens IF Sandvikens IF
01 Temmuz 2019
Vanersborgs IF Vanersborgs IF
1 : 2
IK Gauthiod IK Gauthiod
29 Haziran 2019
Vattholma Vattholma
1 : 5
Forssa BK Forssa BK
26 Haziran 2019
Tagarps AIK Tagarps AIK
1 : 3
FC Rosengard FC Rosengard
Gottne Gottne
3 : 1
Hudiksvalls ABK Hudiksvalls ABK
Nyköping Nyköping
6 : 4
Vasalund Vasalund
25 Haziran 2019
Eneby BK Eneby BK
0 : 3
Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK
IFK Hässleholm IFK Hässleholm
2 : 6
Torns Torns
Grebbestad Grebbestad
0 : 4
Trollhattan Trollhattan
IFK Luleå IFK Luleå
7 : 6
Umea Umea
12 Haziran 2019
IFK Haninge IFK Haninge
7 : 8
IFK Stocksund IFK Stocksund
Vartans IK Vartans IK
1 : 2
Enskede IK Enskede IK
IFK Timrå IFK Timrå
4 : 0
IFK Östersund IFK Östersund
Östria Lambohov Östria Lambohov
1 : 4
Husqvarna FF Husqvarna FF
Raslatts SK Raslatts SK
2 : 0
Skovde AIK Skovde AIK
Assyriska BK Assyriska BK
0 : 5
Utsiktens BK Utsiktens BK
11 Haziran 2019
Dagsbergs Dagsbergs
1 : 0
Varmbols FC Varmbols FC
08 Haziran 2019
BK Astrio BK Astrio
2 : 0
Höganas BK Höganas BK
06 Haziran 2019
Vendelsö Vendelsö
1 : 8
FC Gute FC Gute
05 Haziran 2019
Newroz FC Newroz FC
2 : 6
Sollentuna FK Sollentuna FK
BKV Norrtalje BKV Norrtalje
0 : 4
Akropolis IF Akropolis IF
Velebit Velebit
0 : 2
Qviding Qviding
21 Mayıs 2019
Bromölla Bromölla
0 : 4
Lunds BK Lunds BK
Vargarda Vargarda
6 : 5
Lindome GIF Lindome GIF
IK Franke IK Franke
0 : 2
Gamla Upsala Gamla Upsala
15 Mayıs 2019
Gnosjö Gnosjö
0 : 3
IFK Varnamo IFK Varnamo

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+