Gençlerbirliği yeni teknik direktörü Mert Nobre'yi paylaştığı video ile duyurdu

Trabzonspor soyunma odasında kolbastı şov

TFF'den tarihi karar: Bu sezon tüm liglerde küme düşme kaldırıldı

Trabzonspor'un yeni sezon formasını tanıttığı video izleyenleri duygulandırdı

Bu sezon küme düşme kaldırılsın

Trabzonspor'un aldığı cezayla UEFA'ya gitmek istemem

Demba Ba'dan davet: Ayasofya Camii'nde buluşalım

Merih Demiral şampiyonluk kutlamasında Ronaldo ve Dybala'ya Türkçe dersi verdi

Trabzonspor-Alanyaspor final maçı seyircisiz mi oynanacak?

Başakşehirli futbolcular otobüsle şampiyonluk turu attı

Başakşehir otobüsünde korku dolu anlar

Kaptan Branislav Ivanovic Zenit'in şampiyonluk kupasını kırınca olanlar oldu

​Mahmut Tekdemir'in gözyaşları: Başakşehir'deki ilk günü herkesi duygulandırdı

Mike Tyson 15 yıl aradan sonra dövüşecek

Galatasaray'da bir dönem kapandı: Selçuk İnan futbola veda etti

Aziz Yıldırım: Mahkeme lan bura

Hatayspor'un Süper Lig'e çıkmasını kutlayan vatandaşlardan biri motosikletinin üzerine çıkarak kendinden geçti

Rusya'da maç öncesi ısınan futbolcuya yıldırım düşme anı kamerada

Taraftarlardan Hüseyin Çimşir'e: Allah için bu takımı şampiyon yapın

Yine Cüneyt Çakır yine endişe!

Galatasaray antrenmanında duygu dolu anlar: Yuto Nagatomo gözyaşlarıyla veda etti

Samsunspor'dan 55'inci yıla özel video

Emre Çolak'ın gol sevinci olay oldu

Türk futbolunda neler oluyor?

Bursasporlu taraftarlardan sıra dışı koreografi

Ahmet Ağaoğlu maç dönüşü Trabzon havaalanında alkol testine girdi

Okan Kocuk’un babası Alper Ulusoy’a kızdı lastik yaktı

'Unutulacak bir gol değildi'

'Fatih'i selamladılar

Fernando Muslera taburcu edildi

Çeyrek Final

06 Ağustos 2020
Luzern Luzern
- : -
Young Boys Young Boys
Rapperswil Jona Rapperswil Jona
- : -
Sion Sion
05 Ağustos 2020
Winterthur Winterthur
- : -
Bavois Bavois
14 Haziran 2020
Lausanne Lausanne
2 : 3
Basel Basel

Tur 1/8

31 Ekim 2019
Lausanne Lausanne
6 : 0
Neuchatel Xamax Neuchatel Xamax
Bulle Bulle
2 : 3
Rapperswil Jona Rapperswil Jona
30 Ekim 2019
FC Stade Ls Ouchy FC Stade Ls Ouchy
1 : 2
Basel Basel
Young Boys Young Boys
4 : 0
Zurich Zurich
FC Linth 04 FC Linth 04
0 : 2
Sion Sion
Winterthur Winterthur
1 : 0
Thun Thun
Grasshopper Grasshopper
0 : 1
Luzern Luzern
29 Ekim 2019
Beroche-Gorgier Beroche-Gorgier
1 : 7
Bavois Bavois

Tur 1/16

15 Eylül 2019
Aarau Aarau
1 : 2
Sion Sion
Wohlen Wohlen
0 : 4
Luzern Luzern
Bassecourt Bassecourt
0 : 3
Rapperswil Jona Rapperswil Jona
Bellinzona Bellinzona
1 : 2
Neuchatel Xamax Neuchatel Xamax
Stade Nyonnais Stade Nyonnais
0 : 1
Thun Thun
14 Eylül 2019
Meyrin Meyrin
0 : 3
Basel Basel
Wil Wil
1 : 2
Zurich Zurich
Lausanne Lausanne
3 : 0
Lugano Lugano
Beroche-Gorgier Beroche-Gorgier
2 : 1
Lancy FC Lancy FC
Kriens Kriens
2 : 4
FC Stade Ls Ouchy FC Stade Ls Ouchy
Olympique de Geneve Olympique de Geneve
1 : 2
Bavois Bavois
Freienbach Freienbach
2 : 11
Young Boys Young Boys
FC Sursee FC Sursee
1 : 2
Bulle Bulle
Spiez Spiez
0 : 4
FC Linth 04 FC Linth 04
13 Eylül 2019
Winterthur Winterthur
2 : 0
St. Gallen St. Gallen
Grasshopper Grasshopper
1 : 0
Servette Servette

Tur 1/32

18 Ağustos 2019
Calcio Kreuzlingen Calcio Kreuzlingen
0 : 2
Luzern Luzern
Yverdon Yverdon
1 : 2
Neuchatel Xamax Neuchatel Xamax
FC Uster FC Uster
1 : 3
Lancy FC Lancy FC
Escholzmatt-Marbach Escholzmatt-Marbach
0 : 14
Bavois Bavois
Signal Bernex Signal Bernex
0 : 2
Thun Thun
Schoenberg Schoenberg
1 : 5
Olympique de Geneve Olympique de Geneve
Cham Cham
3 : 5
Aarau Aarau
FC Linth 04 FC Linth 04
3 : 1
Schaffhausen Schaffhausen
Beroche-Gorgier Beroche-Gorgier
6 : 5
FC Olten FC Olten
17 Ağustos 2019
Mutschellen Mutschellen
0 : 3
Stade Nyonnais Stade Nyonnais
Monthey Monthey
1 : 4
St. Gallen St. Gallen
Gambarogno - Contone Gambarogno - Contone
0 : 5
Bellinzona Bellinzona
FC Iliria FC Iliria
1 : 6
Lausanne Lausanne
Allschwil Allschwil
1 : 10
Sion Sion
Rotkreuz Rotkreuz
0 : 2
Freienbach Freienbach
Perly-Certoux Perly-Certoux
0 : 5
FC Stade Ls Ouchy FC Stade Ls Ouchy
FC Muri FC Muri
2 : 3
Rapperswil Jona Rapperswil Jona
Bulle Bulle
2 : 1
Chiasso Chiasso
AC Taverne AC Taverne
1 : 4
Kriens Kriens
FC Saxon Sports FC Saxon Sports
2 : 4
Spiez Spiez
Rothorn Rothorn
1 : 3
FC Sursee FC Sursee
Altstetten Altstetten
1 : 3
Bassecourt Bassecourt
Echallens Echallens
0 : 6
Servette Servette
Black Stars Black Stars
1 : 2
Zurich Zurich
Seefeld Seefeld
1 : 9
Grasshopper Grasshopper
Pully Football Pully Football
1 : 4
Basel Basel
YF Juventus YF Juventus
0 : 3
Winterthur Winterthur
Red-Star ZH Red-Star ZH
1 : 3
Wil Wil
Wohlen Wohlen
2 : 1
Wettswil-Bonstetten Wettswil-Bonstetten
Wetzikon Wetzikon
1 : 3
Meyrin Meyrin
16 Ağustos 2019
Etoile Carouge Etoile Carouge
0 : 1
Young Boys Young Boys
Concordia BS Concordia BS
0 : 5
Lugano Lugano

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+