Lebron: Yüzüklerin Efendisi

Azerbaycanlı askerin duygulandıran hayali

Ahmet Nur Çebi'nin telefonda yaptığı transfer görüşmesi sosyal medyaya sızdı

Fırat Aydınus'un görüntüsü tepki çekti: Lisansı iptal edilebilir

Kayserisporlu yıldız futbolcudan insanlık dersi

Gaziantep F.K. Teknik Direktörü Marius Sumudica açıkladı: Menajerler 50 bin avro rüşvet teklif etti

Galatasaray Fenerbahçe derbisinde sahaya işaret fişeği atıldı

​"Futbolcu mu dövelim?" diyerek takım otobüsünün önünü kestiler

Sumudica çılgına döndü: Her şeyi mahvettiniz

Vincent Aboubakar Beşiktaş için İstanbul'a geldi

Sissoko'dan minik Kerem'e hastanede sürpriz ziyaret

Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu ısınma turlarında kaza geçirdi

Fenerbahçe, Nazım Sangare transferini twitter hesabında paylaştığı video ile duyurdu

Cengiz Ünder yeni takımı Leicester City için sağlık kontrolünden geçti

Ali Koç ve Emre Belözoğlu, Vedat Muriqi'ye böyle veda etti

Gasperini: Kaybedenlerin şampiyonu

Hasan Kartal maç sonu hakeme isyan etti: Böyle hakem mi olur?

Galatasaray, Oghenekaro Etebo’yu renklerine bağladı

Çeçen asıllı Rus boksör Moskova'daki müsabakaya Erdoğan müziği ve Beşiktaş tişörtü ile çıktı

Cristiano Ronaldo attığı iki muhteşem golle adını tarihe yazdırdı: İsveç 0-2 Portekiz (maç özeti)

Novak Djokovic'in sinirlenip kenara attığı top, çizgi hakeminin boğazına geldi

Bunun için mi geldik buraya?

Arjen Robben yeni takımındaki ilk golünü attı

Arda Turan, Türk Telekom Stadyumu'na golle döndü

A Milli Futbol Takımımız Sivas’ta

Avrupa Şampiyonu milliler yurda döndü

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Avrupa şampiyonu genç filenin sultanlarına tebrik

Galatasaray: 1 - 0 İstanbulspor (Özet)

Süper Lig'de haftanın öne çıkan transfer gelişmeleri

Fenerbahçe Uruguaylı stoper Mauricio Lemos'u transfer ettiğini video ile duyurdu

Final

24 Temmuz 2020
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
3 : 2
Lechia Gdansk Lechia Gdansk

Yarı Final

08 Temmuz 2020
Lech Poznan Lech Poznan
4 : 5
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
07 Temmuz 2020
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
3 : 0
Legia Varşova Legia Varşova

Çeyrek Final

27 Mayıs 2020
Stal Mielec Stal Mielec
1 : 3
Lech Poznan Lech Poznan
26 Mayıs 2020
Miedz Legnica Miedz Legnica
1 : 2
Legia Varşova Legia Varşova
11 Mart 2020
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
2 : 1
Piast Gliwice Piast Gliwice
10 Mart 2020
GKS Tychy GKS Tychy
1 : 2
Cracovia Krakow Cracovia Krakow

Tur 1/8

05 Aralık 2019
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
4 : 1
Rakow Czestochowa Rakow Czestochowa
Miedz Legnica Miedz Legnica
5 : 4
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
Blekitni Stargard Blekitni Stargard
1 : 2
Stal Mielec Stal Mielec
04 Aralık 2019
GKS Tychy GKS Tychy
2 : 0
LKS Lodz LKS Lodz
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
3 : 2
KGHM Zaglebie Lubin KGHM Zaglebie Lubin
Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
0 : 2
Lech Poznan Lech Poznan
03 Aralık 2019
Gornik Leczna Gornik Leczna
0 : 2
Legia Varşova Legia Varşova
Legia Varşova II Legia Varşova II
0 : 2
Piast Gliwice Piast Gliwice

Tur 1/16

31 Ekim 2019
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
4 : 1
Wisla Plock Wisla Plock
30 Ekim 2019
Widzew Lodz Widzew Lodz
2 : 3
Legia Varşova Legia Varşova
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
0 : 4
Piast Gliwice Piast Gliwice
Legia Varşova II Legia Varşova II
1 : 0
Odra Opole Odra Opole
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
0 : 4
Rakow Czestochowa Rakow Czestochowa
Stal Mielec Stal Mielec
2 : 0
Pogon Szczecin Pogon Szczecin
Chelmianka Chelm Chelmianka Chelm
0 : 2
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
5 : 4
GKS Katowice GKS Katowice
29 Ekim 2019
LKS Lodz LKS Lodz
2 : 0
Gornik Zabrze Gornik Zabrze
Miedz Legnica Miedz Legnica
1 : 0
GKS Jastrzebie GKS Jastrzebie
Bytovia Bytow Bytovia Bytow
2 : 3
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
Blekitni Stargard Blekitni Stargard
3 : 0
Sandecja Nowy Sacz Sandecja Nowy Sacz
Radomiak Radom Radomiak Radom
1 : 2
GKS Tychy GKS Tychy
Resovia Rzeszow Resovia Rzeszow
0 : 4
Lech Poznan Lech Poznan
Stilon Gorzow Wielkopolski Stilon Gorzow Wielkopolski
1 : 5
KGHM Zaglebie Lubin KGHM Zaglebie Lubin
Rekord Bielsko-Biala Rekord Bielsko-Biala
0 : 2
Gornik Leczna Gornik Leczna

1. Tur

26 Eylül 2019
Zaglebie Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec
0 : 3
LKS Lodz LKS Lodz
Odra Opole Odra Opole
1 : 0
Arka Gdynia Arka Gdynia
Unia Skiernewice Unia Skiernewice
1 : 5
Piast Gliwice Piast Gliwice
25 Eylül 2019
Puszcza Niepolomice Puszcza Niepolomice
0 : 2
Legia Varşova Legia Varşova
Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
0 : 1
Rakow Czestochowa Rakow Czestochowa
Olimpia Grudziadz Olimpia Grudziadz
0 : 3
Stal Mielec Stal Mielec
GKS Katowice GKS Katowice
5 : 3
Warta Poznan Warta Poznan
GKS Belchatow GKS Belchatow
0 : 2
GKS Tychy GKS Tychy
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
1 : 0
Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie Bielsko-Biala
GKS Jastrzebie GKS Jastrzebie
1 : 0
BB Termalica Nieciecza BB Termalica Nieciecza
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
4 : 2
Jagiellonia Bialystok Jagiellonia Bialystok
Gryf Slupsk Gryf Slupsk
1 : 3
Gornik Leczna Gornik Leczna
Blekitni Stargard Blekitni Stargard
2 : 1
Wisla Krakow Wisla Krakow
Rekord Bielsko-Biala Rekord Bielsko-Biala
2 : 1
Concordia Elblag Concordia Elblag
Chemik Police Chemik Police
0 : 4
Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Chemik Bydgoszcz Chemik Bydgoszcz
0 : 1
Wisla Plock Wisla Plock
Hutnik Krakow Hutnik Krakow
2 : 3
Resovia Rzeszow Resovia Rzeszow
Elana Torun Elana Torun
1 : 2
Radomiak Radom Radomiak Radom
Chelmianka Chelm Chelmianka Chelm
8 : 7
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
Polonia Sroda Polonia Sroda
0 : 6
Gornik Zabrze Gornik Zabrze
Garbarnia Krakow Garbarnia Krakow
1 : 2
Bytovia Bytow Bytovia Bytow
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
0 : 1
Pogon Szczecin Pogon Szczecin
24 Eylül 2019
Widzew Lodz Widzew Lodz
2 : 0
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
Korona Kielce Korona Kielce
0 : 1
KGHM Zaglebie Lubin KGHM Zaglebie Lubin
KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
1 : 3
Sandecja Nowy Sacz Sandecja Nowy Sacz
Chrobry Glogow Chrobry Glogow
0 : 2
Lech Poznan Lech Poznan
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
6 : 7
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
Legia Varşova II Legia Varşova II
2 : 0
Wigry Suwalki Wigry Suwalki
Stilon Gorzow Wielkopolski Stilon Gorzow Wielkopolski
5 : 1
Olimpia Zambrow Olimpia Zambrow
Zaglebie Lubin II Zaglebie Lubin II
3 : 5
Miedz Legnica Miedz Legnica
Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
2 : 3
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Stal Brzeg Stal Brzeg
1 : 2
Olimpia Elblag Olimpia Elblag

Ön Eleme Turu

07 Ağustos 2019
Blekitni Stargard Blekitni Stargard
3 : 0
Rozwoj Katowice Rozwoj Katowice
Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
3 : 2
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
SKRA Czestochowa SKRA Czestochowa
1 : 2
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
06 Ağustos 2019
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
2 : 1
ROW 1964 Rybnik ROW 1964 Rybnik

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+