Cengiz Ünder'den 'Evde Kal' paylaşımı

Kudüslü gençler Albayrak'ı unutmadı

Milli futbolcu Yusuf yazıcı Trabzonlulara yardım dağıttı

Mourinho'dan koronavirüs yardımı

Sergen Yalçın'dan koronavirüs açıklaması

Bakan Kasapoğlu açıkladı: Ligler ertelendi

Anadolu Efes idmanı iptal etti: Ergin Ataman oğluyla basketbol maçı yaptı

Yıldız futbolcular evlerinden çektikleri videolarla yeni akım başlattı

TFF Başkanı Nihat Özdemir: Maçlar seyircisiz oynanmaya devam edecek

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: Maçlar seyircisiz oynanacak

Herkesi korkutan Yılmaz Vural’dan güldüren açıklama

Basketbol maçında antrenör ortalığı birbirine kattı

Şehitlerin ismini anons ederken boğazı düğümlendi

Antalyasporlu futbolcudan bağlama resitali

Ahmet Ağaoğlu'ndan Uğurcan Çakır ve Sörloth'a övgü

Amatör maçta kavga

Falcao'nun golü öncesi Ayetel Kürsi okudular

Fatih Terim bunu ilk kez yaptı

Fenerbahçeli taraftarlar taş ve şişelerle takım otobüsüne saldırdı

Fenerbahçeli taraftarlar Ali Koç'u istifaya çağırdı

Galatasaraylı taraftarlar Kadıköy galibiyetini Florya'da coşkuyla kutladı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç edilen küfürler sonrası tribüne atladı

Kadın futbolcu çıkan dizini yumruklayarak geri taktı

Bursaspor taraftarını taşıyan otobüs Erzurum'da kaza yaptı

Mustafa Cengiz: Mohaç Meydan Muharebesi'ne gitmiyoruz

Kavga ediyormuş gibi yapan taraftarlardan polis memuruna doğum günü sürprizi

En duygusal imza töreni

Bursasporlu futbolculardan lösemi hastası Batuhan'a sürpriz

Beşiktaş maçında ağlatan görüntü

Arda Turan Fatih Terim'i yalnız bırakmadı

2. Tur

09 Ekim 2019
Liptovska Stiavnica Liptovska Stiavnica
0 : 4
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
29 Ağustos 2019
Bela Krajina Bela Krajina
5 : 1
Zavazna Poruba Zavazna Poruba
28 Ağustos 2019
Secovska Polianka Secovska Polianka
1 : 5
Vranov Vranov
Sokol Medzibrod Sokol Medzibrod
0 : 5
Pramen Kovacova Pramen Kovacova
Darmoty Darmoty
0 : 3
Filakovo Filakovo
Spartak Medzilaborce Spartak Medzilaborce
1 : 0
Strazske Strazske
Kysucke Nove Mesto Kysucke Nove Mesto
5 : 6
Tatran Krasno Tatran Krasno
FK Kechnec FK Kechnec
9 : 8
MFK Tahanovce MFK Tahanovce
Tesla Stropkov Tesla Stropkov
0 : 2
Poprad Poprad
Milenium Milenium
0 : 9
FK Kosice FK Kosice
OSK Rudnany OSK Rudnany
1 : 3
Zeleziarne Podbrezova Zeleziarne Podbrezova
21 Ağustos 2019
Pivovar Velky Saris Pivovar Velky Saris
1 : 4
Tatran Presov Tatran Presov
FK Gelnica FK Gelnica
0 : 2
Spisske Pohradie Spisske Pohradie
Hornad Zdana Hornad Zdana
4 : 5
TJ Mladost Kalsa TJ Mladost Kalsa
TJD Pribelce TJD Pribelce
1 : 2
Komarno Komarno
Spartak Medzev Spartak Medzev
1 : 2
Slavia Tu Kosice Slavia Tu Kosice
FK Demjata FK Demjata
1 : 2
Sarisske Michalany Sarisske Michalany
20 Ağustos 2019
Tatran Kracunovce Tatran Kracunovce
1 : 4
Partizan Bardejov Partizan Bardejov
FK Kolarovo FK Kolarovo
5 : 1
Kalna nad Hronom Kalna nad Hronom
14 Ağustos 2019
Aleksince Aleksince
3 : 1
Solcany Solcany
Nafta Gbely Nafta Gbely
4 : 6
Boleraz Boleraz
Horna Krupa Horna Krupa
2 : 1
Slovan Galanta Slovan Galanta
Kostolne Kracany Kostolne Kracany
2 : 4
Druzstevnik Radimov Druzstevnik Radimov
Partizan Domaniza Partizan Domaniza
0 : 0
Kovo Belusa Kovo Belusa
FC 98 Hajnacka FC 98 Hajnacka
3 : 4
Novohrad Lucenec Novohrad Lucenec
Zemianske Kostolany Zemianske Kostolany
1 : 2
Dolne Vestenice Dolne Vestenice
Lokomotiva Zvolen Lokomotiva Zvolen
0 : 2
SKF Sered SKF Sered
OSK Svosov OSK Svosov
0 : 6
Ruzomberok Ruzomberok
Slovensky Grob Slovensky Grob
2 : 8
Dunajska Luzna Dunajska Luzna
Selce Selce
0 : 9
FK Pohronie FK Pohronie
Podkonice Podkonice
0 : 4
Dunajska Streda Dunajska Streda
Hontianske Nemce Hontianske Nemce
1 : 4
Rakytovce Rakytovce
Tatran VLM Tatran VLM
0 : 4
Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov
Pezinok Pezinok
5 : 3
FK Raca FK Raca
Start Hrabusice Start Hrabusice
1 : 3
Stara Lubovna Stara Lubovna
Pokrok Stara Bystrica Pokrok Stara Bystrica
1 : 3
Spartak V. Nad Kysucou Spartak V. Nad Kysucou
Jednota Banova Jednota Banova
2 : 3
Spartak Trnava Spartak Trnava
Kysucky Lieskovec Kysucky Lieskovec
1 : 4
Salkova Salkova
Tisovec Tisovec
1 : 8
Trencin Trencin
FC Rohoznik FC Rohoznik
0 : 1
Senica Senica
Druzstevnik Mala Druzstevnik Mala
0 : 6
MFK Skalica MFK Skalica
MSK Namestovo MSK Namestovo
1 : 6
Tatran Liptovsky Mikulas Tatran Liptovsky Mikulas
FK Strenco FK Strenco
5 : 0
Tvrdosin Tvrdosin
Tatran Chlebnice Tatran Chlebnice
1 : 2
Oravska Poruba Oravska Poruba
Druzstevnik Zvoncin Druzstevnik Zvoncin
0 : 8
Mfk Petrzalka Mfk Petrzalka
FK Predmier FK Predmier
4 : 2
Oravske Vesele Oravske Vesele
Lokomotiva DNV Lokomotiva DNV
6 : 4
FC Samorin FC Samorin
Javornik Makov Javornik Makov
0 : 1
Puchov Puchov
Agrifop Stakcin Agrifop Stakcin
3 : 0
Kamenica Nad Cirochou Kamenica Nad Cirochou
Trencianske Stankovce Trencianske Stankovce
3 : 0
Castkovce Castkovce
SK Soporna SK Soporna
2 : 4
Druzstevnik Jacovce Druzstevnik Jacovce
Plevnik Drienove Plevnik Drienove
0 : 0
Malzenice Malzenice
Velke Lovce Velke Lovce
4 : 1
Velky Dur Velky Dur
Slovan Levice Slovan Levice
3 : 1
Nove Zamky Nove Zamky
SK Surany SK Surany
1 : 2
Marcelova Marcelova
Tatran Uhrovec Tatran Uhrovec
3 : 4
Druzstevnik Besenov Druzstevnik Besenov
Krasnohorske Podhradie Krasnohorske Podhradie
0 : 6
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
Velke Ripnany Velke Ripnany
1 : 5
Pata Pata
Banik Lehota Pod Banik Lehota Pod
0 : 3
Zlate Moravce Zlate Moravce
13 Ağustos 2019
FK Brezno FK Brezno
1 : 3
Dukla Banska Bystrica Dukla Banska Bystrica
Velky Lapas Velky Lapas
2 : 7
Nitra Nitra
Lipany Lipany
0 : 1
Zilina Zilina
Nove Mesto nad Vahom Nove Mesto nad Vahom
2 : 1
Dubnica Dubnica
Banik Stranavy Banik Stranavy
0 : 1
Fomat Martin Fomat Martin

Çeyrek Final

04 Mart 2020
Dunajska Streda Dunajska Streda
2 : 0
Poprad Poprad
Nitra Nitra
5 : 6
Zlate Moravce Zlate Moravce
Trencin Trencin
7 : 8
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
SKF Sered SKF Sered
0 : 2
Ruzomberok Ruzomberok

Tur 1/8

Slovan Bratislava Slovan Bratislava
2 : 0
Zilina Zilina
14 Kasım 2019
FK Pohronie FK Pohronie
0 : 1
Zlate Moravce Zlate Moravce
30 Ekim 2019
Dunajska Streda Dunajska Streda
4 : 3
Spartak Trnava Spartak Trnava
Senica Senica
4 : 5
Ruzomberok Ruzomberok
Nitra Nitra
3 : 2
Tatran Liptovsky Mikulas Tatran Liptovsky Mikulas
Poprad Poprad
3 : 0
Dukla Banska Bystrica Dukla Banska Bystrica
Trencin Trencin
4 : 0
MFK Skalica MFK Skalica
SKF Sered SKF Sered
3 : 0
Petrzalka Akademia Petrzalka Akademia

4. Tur

16 Kasım 2019
Partizan Bardejov Partizan Bardejov
2 : 5
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
09 Ekim 2019
Slavia Tu Kosice Slavia Tu Kosice
0 : 3
FK Pohronie FK Pohronie
02 Ekim 2019
Malzenice Malzenice
1 : 4
Senica Senica
25 Eylül 2019
Druzstevnik Radimov Druzstevnik Radimov
0 : 2
Dunajska Streda Dunajska Streda
Marcelova Marcelova
0 : 3
MFK Skalica MFK Skalica
Dunajska Luzna Dunajska Luzna
0 : 3
Mfk Petrzalka Mfk Petrzalka
FK Kosice FK Kosice
3 : 6
Trencin Trencin
Spisske Pohradie Spisske Pohradie
0 : 3
Poprad Poprad
Spartak Medzilaborce Spartak Medzilaborce
1 : 2
Dukla Banska Bystrica Dukla Banska Bystrica
Nove Mesto nad Vahom Nove Mesto nad Vahom
0 : 4
Zilina Zilina
Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov
1 : 2
Zlate Moravce Zlate Moravce
Druzstevnik Besenov Druzstevnik Besenov
1 : 7
Tatran Liptovsky Mikulas Tatran Liptovsky Mikulas
Spartak V. Nad Kysucou Spartak V. Nad Kysucou
0 : 4
SKF Sered SKF Sered
TJ Mladost Kalsa TJ Mladost Kalsa
2 : 6
Ruzomberok Ruzomberok
24 Eylül 2019
Druzstevnik Jacovce Druzstevnik Jacovce
0 : 8
Spartak Trnava Spartak Trnava
Komarno Komarno
0 : 2
Nitra Nitra

3. Tur

25 Eylül 2019
Partizan Domaniza Partizan Domaniza
3 : 6
Malzenice Malzenice
24 Eylül 2019
Rakytovce Rakytovce
1 : 5
FK Pohronie FK Pohronie
18 Eylül 2019
Stara Lubovna Stara Lubovna
2 : 3
Zilina Zilina
Trencianske Stankovce Trencianske Stankovce
0 : 2
Nove Mesto nad Vahom Nove Mesto nad Vahom
Novohrad Lucenec Novohrad Lucenec
0 : 1
Komarno Komarno
17 Eylül 2019
Filakovo Filakovo
5 : 6
Dunajska Streda Dunajska Streda
11 Eylül 2019
Pata Pata
1 : 2
Mfk Petrzalka Mfk Petrzalka
Horna Krupa Horna Krupa
2 : 4
MFK Skalica MFK Skalica
FK Strenco FK Strenco
1 : 10
Dukla Banska Bystrica Dukla Banska Bystrica
FK Kolarovo FK Kolarovo
4 : 5
Marcelova Marcelova
FK Kechnec FK Kechnec
2 : 4
TJ Mladost Kalsa TJ Mladost Kalsa
Druzstevnik Radimov Druzstevnik Radimov
1 : 0
Boleraz Boleraz
Druzstevnik Jacovce Druzstevnik Jacovce
2 : 0
Aleksince Aleksince
Bela Krajina Bela Krajina
0 : 10
SKF Sered SKF Sered
Tatran Krasno Tatran Krasno
0 : 4
Spartak Trnava Spartak Trnava
Sarisske Michalany Sarisske Michalany
0 : 2
FK Kosice FK Kosice
Agrifop Stakcin Agrifop Stakcin
2 : 5
Spartak Medzilaborce Spartak Medzilaborce
Druzstevnik Besenov Druzstevnik Besenov
2 : 0
Slovan Levice Slovan Levice
Vranov Vranov
5 : 6
Partizan Bardejov Partizan Bardejov
Dunajska Luzna Dunajska Luzna
7 : 0
Lokomotiva DNV Lokomotiva DNV
Spisske Pohradie Spisske Pohradie
1 : 0
Zeleziarne Podbrezova Zeleziarne Podbrezova
Tatran Presov Tatran Presov
0 : 2
Poprad Poprad
Spartak V. Nad Kysucou Spartak V. Nad Kysucou
9 : 8
Puchov Puchov
10 Eylül 2019
Salkova Salkova
1 : 5
Trencin Trencin
Slavia Tu Kosice Slavia Tu Kosice
5 : 4
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
Pezinok Pezinok
0 : 6
Senica Senica
FK Predmier FK Predmier
1 : 2
Tatran Liptovsky Mikulas Tatran Liptovsky Mikulas
Velke Lovce Velke Lovce
0 : 7
Nitra Nitra
Fomat Martin Fomat Martin
0 : 2
Ruzomberok Ruzomberok
04 Eylül 2019
Dolne Vestenice Dolne Vestenice
0 : 6
Zlate Moravce Zlate Moravce
Pramen Kovacova Pramen Kovacova
0 : 3
Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+