Bakan Kasapoğlu Roma'da Türk taraftarlarla tezahürat yaptı

Cüneyt Arkın'dan A Milli Takım'a videolu destek mesajı

THY'den A Milli Futbol Takımı'na özel anons

THY'den A Milli Futbol Takımı'na videolu destek mesajı

Alexander Sörloth: Trabzonspor taraftarı telefon numaramı ele geçirmiş, bildirimleri kapattım

Şampiyon koç Ergin Ataman'dan Almanya'ya vize tepkisi: Neden oyuncularımın eşlerine, kızlarıma vize verilmedi? Biz bunu hak etmiyoruz

Şampiyon koç Ergin Ataman maç sonu röportajında Türkçe konuştu: 'Kazanacağız' dedik aldık kupayı, şehitlerimize armağan olsun

Chelsea’li taraftarlar Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu Stamford Bridge Stadı’nın önünde kutladı

Kutlama sırasında Kocaelisporlu futbolcu Bahri Can Avcı takım otobüsünden düşerek yaralandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünya şampiyonu Ayşe Begüm Onbaşı'ya tebrik telefonu

Azerbaycan Futbol Federasyonu Başkanı Abdullayev: Türkiye'nin zaferlerini seyredeceğiz

Samet Aybaba'dan Balotelli açıklaması: "Deliyse Adana'da rahat eder

Burak Yılmaz'dan duygusal konuşma

BB Erzurumspor'dan ayrılan Yılmaz Vural'dan çarpıcı açıklamalar: Uçak saatini beğenmezler, yemek beğenmezler

A Milli Futbol Takımı oyuncuları Serik Devlet Hastanesi'nde Kovid-19 aşısı yaptırdı

Ünlü futbolcunun eşinin çakarlı araçla geçiş üstünlüğü sağlaması tepki çekti

Mustafa Cengiz: "Fatih Terim özür dilerse tekrar çalışırız"

Önümüzdeki sezon stadyumları dolduracağız

Beşiktaş'ın efsane isimlerinden Rasim Kara, TVNET'e şampiyonluğu değerlendirdi

Antalyaspor Başkanı Mustafa Yılmaz'dan Nihat Özdemir'e: "Sayı saymasını bilmiyor"

Fatih Terim'den Güntekin Onay'a tepki

Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu'ndan paralimpik sporculara bayram ziyareti

Bizim çocukların keyfi yerinde: Yusuf Yazıcı ve Zeki Çelik galibiyeti Lille taraftarıyla kutladı

Burak Yılmaz'a Fransa'da sevgi seli: Meşale ve Türk bayraklarıyla karşıladılar

Diyarbekirsporlu futbolculardan Gaffar Okkan'ın kabrine ziyaret

Kuveyt Ligi'nde ilginç olay: Takımı sahadan çekme tehdidiyle penaltı kararını iptal ettirdi

Burak Yılmaz'ın Lille'e galibiyeti getiren golü Fransız spikeri çıldırttı

Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan Çanakkale paylaşımı: 57. Alay ve aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyoruz

Rıza Kayaalp'in baba evinde şampiyonluk sevinci

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şampiyon güreşçi Rıza Kayaalp'e tebrik telefonu

Play Out Final

28 Mayıs 2021
Senica Senica
1 : 1
Dukla Banska Bystrica Dukla Banska Bystrica
25 Mayıs 2021
Dukla Banska Bystrica Dukla Banska Bystrica
1 : 2
Senica Senica

UEFA Konferans Ligi - Play-Off Final

28 Mayıs 2021
Zilina Zilina
3 : 2
Zlate Moravce Zlate Moravce

UEFA Konferans Ligi - Play-Off Yarı Final

25 Mayıs 2021
Zlate Moravce Zlate Moravce
2 : 0
Trencin Trencin
Zilina Zilina
4 : 2
SKF Sered SKF Sered

Grup2020/2021

Nitra Nitra
0 : 5
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Senica Senica
0 : 4
Zilina Zilina
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
0 : 2
Spartak Trnava Spartak Trnava
Zlate Moravce Zlate Moravce
2 : 2
FK Pohronie FK Pohronie
Ruzomberok Ruzomberok
2 : 2
Trencin Trencin
Dunajska Streda Dunajska Streda
6 : 0
SKF Sered SKF Sered
Spartak Trnava Spartak Trnava
3 : 1
Ruzomberok Ruzomberok
Zilina Zilina
1 : 2
Nitra Nitra
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
5 : 0
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
FK Pohronie FK Pohronie
1 : 2
Dunajska Streda Dunajska Streda
SKF Sered SKF Sered
4 : 0
Senica Senica
Trencin Trencin
1 : 1
Zlate Moravce Zlate Moravce
Trencin Trencin
2 : 4
Zilina Zilina
Senica Senica
3 : 0
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
Spartak Trnava Spartak Trnava
1 : 1
FK Pohronie FK Pohronie
Dunajska Streda Dunajska Streda
6 : 0
Nitra Nitra
Ruzomberok Ruzomberok
0 : 0
SKF Sered SKF Sered
Zlate Moravce Zlate Moravce
2 : 1
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Dunajska Streda Dunajska Streda
2 : 1
Spartak Trnava Spartak Trnava
Nitra Nitra
1 : 1
Ruzomberok Ruzomberok
FK Pohronie FK Pohronie
2 : 1
Zilina Zilina
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
1 : 0
Zlate Moravce Zlate Moravce
Senica Senica
0 : 0
Nitra Nitra
Spartak Trnava Spartak Trnava
0 : 2
SKF Sered SKF Sered
Ruzomberok Ruzomberok
0 : 0
FK Pohronie FK Pohronie
Zlate Moravce Zlate Moravce
1 : 2
Dunajska Streda Dunajska Streda
Zilina Zilina
6 : 2
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
Trencin Trencin
1 : 2
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Zlate Moravce Zlate Moravce
2 : 2
Senica Senica
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
2 : 0
Spartak Trnava Spartak Trnava
SKF Sered SKF Sered
3 : 2
Zilina Zilina
Nitra Nitra
3 : 1
FK Pohronie FK Pohronie
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
1 : 1
Trencin Trencin
Dunajska Streda Dunajska Streda
3 : 2
Ruzomberok Ruzomberok
Trencin Trencin
3 : 2
Nitra Nitra
FK Pohronie FK Pohronie
2 : 2
SKF Sered SKF Sered
Spartak Trnava Spartak Trnava
1 : 0
Zlate Moravce Zlate Moravce
Ruzomberok Ruzomberok
4 : 0
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
Zilina Zilina
2 : 2
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Senica Senica
2 : 4
Dunajska Streda Dunajska Streda
SKF Sered SKF Sered
1 : 1
Trencin Trencin
Senica Senica
0 : 2
Spartak Trnava Spartak Trnava
Nitra Nitra
3 : 0
SKF Sered SKF Sered
Zlate Moravce Zlate Moravce
4 : 0
Zilina Zilina
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
5 : 0
Ruzomberok Ruzomberok
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
2 : 0
FK Pohronie FK Pohronie
Dunajska Streda Dunajska Streda
3 : 1
Trencin Trencin
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
2 : 0
Senica Senica
Zilina Zilina
4 : 1
Dunajska Streda Dunajska Streda
Ruzomberok Ruzomberok
2 : 1
Zlate Moravce Zlate Moravce
Spartak Trnava Spartak Trnava
0 : 2
Nitra Nitra
SKF Sered SKF Sered
1 : 1
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
FK Pohronie FK Pohronie
1 : 2
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Trencin Trencin
0 : 1
Senica Senica
Zlate Moravce Zlate Moravce
3 : 1
Nitra Nitra
Senica Senica
1 : 2
Ruzomberok Ruzomberok
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
3 : 0
SKF Sered SKF Sered
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
2 : 4
Dunajska Streda Dunajska Streda
Trencin Trencin
1 : 1
FK Pohronie FK Pohronie
Zilina Zilina
2 : 1
Spartak Trnava Spartak Trnava
SKF Sered SKF Sered
1 : 2
Zlate Moravce Zlate Moravce
FK Pohronie FK Pohronie
1 : 2
Senica Senica
Ruzomberok Ruzomberok
2 : 1
Zilina Zilina
Nitra Nitra
1 : 1
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
Spartak Trnava Spartak Trnava
2 : 0
Trencin Trencin
Dunajska Streda Dunajska Streda
1 : 1
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Zilina Zilina
3 : 1
Senica Senica
Spartak Trnava Spartak Trnava
1 : 2
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
FK Pohronie FK Pohronie
2 : 2
Zlate Moravce Zlate Moravce
Trencin Trencin
3 : 1
Ruzomberok Ruzomberok
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
0 : 1
Nitra Nitra
Dunajska Streda Dunajska Streda
0 : 0
FK Pohronie FK Pohronie
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
0 : 2
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Zlate Moravce Zlate Moravce
5 : 0
Trencin Trencin
Ruzomberok Ruzomberok
0 : 1
Spartak Trnava Spartak Trnava
Nitra Nitra
0 : 3
Zilina Zilina
Senica Senica
2 : 2
SKF Sered SKF Sered
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
0 : 1
Senica Senica
SKF Sered SKF Sered
0 : 0
Ruzomberok Ruzomberok
FK Pohronie FK Pohronie
3 : 3
Spartak Trnava Spartak Trnava
Zilina Zilina
2 : 0
Trencin Trencin
Nitra Nitra
0 : 1
Dunajska Streda Dunajska Streda
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
2 : 1
Zlate Moravce Zlate Moravce
Zilina Zilina
2 : 1
FK Pohronie FK Pohronie
Ruzomberok Ruzomberok
3 : 0
Nitra Nitra
Zlate Moravce Zlate Moravce
0 : 0
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
Spartak Trnava Spartak Trnava
0 : 2
Dunajska Streda Dunajska Streda
Trencin Trencin
1 : 0
SKF Sered SKF Sered
Senica Senica
0 : 3
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
SKF Sered SKF Sered
1 : 0
Dunajska Streda Dunajska Streda
Nitra Nitra
1 : 1
Senica Senica
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
1 : 1
Zilina Zilina
FK Pohronie FK Pohronie
2 : 2
Ruzomberok Ruzomberok
SKF Sered SKF Sered
2 : 6
Spartak Trnava Spartak Trnava
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
2 : 0
Trencin Trencin
Dunajska Streda Dunajska Streda
1 : 3
Zlate Moravce Zlate Moravce
Senica Senica
1 : 1
Zlate Moravce Zlate Moravce
Zilina Zilina
0 : 0
SKF Sered SKF Sered
Ruzomberok Ruzomberok
1 : 1
Dunajska Streda Dunajska Streda
Trencin Trencin
2 : 2
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
Spartak Trnava Spartak Trnava
0 : 3
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Dunajska Streda Dunajska Streda
2 : 0
Senica Senica
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
4 : 3
Ruzomberok Ruzomberok
Nitra Nitra
1 : 2
Trencin Trencin
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
3 : 2
Zilina Zilina
Zlate Moravce Zlate Moravce
2 : 4
Spartak Trnava Spartak Trnava
FK Pohronie FK Pohronie
3 : 1
Nitra Nitra
SKF Sered SKF Sered
0 : 2
FK Pohronie FK Pohronie
Zilina Zilina
4 : 1
Zlate Moravce Zlate Moravce
Spartak Trnava Spartak Trnava
1 : 0
Senica Senica
Ruzomberok Ruzomberok
0 : 0
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
FK Pohronie FK Pohronie
1 : 1
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
Trencin Trencin
3 : 3
Dunajska Streda Dunajska Streda
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
1 : 0
FK Pohronie FK Pohronie
Zlate Moravce Zlate Moravce
3 : 1
Ruzomberok Ruzomberok
Senica Senica
2 : 3
Trencin Trencin
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
0 : 2
SKF Sered SKF Sered
Nitra Nitra
0 : 1
Spartak Trnava Spartak Trnava
Dunajska Streda Dunajska Streda
1 : 1
Zilina Zilina
SKF Sered SKF Sered
1 : 2
Nitra Nitra
FK Pohronie FK Pohronie
0 : 1
Trencin Trencin
Nitra Nitra
0 : 1
Zlate Moravce Zlate Moravce
Ruzomberok Ruzomberok
2 : 3
Senica Senica
Dunajska Streda Dunajska Streda
2 : 1
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
Spartak Trnava Spartak Trnava
2 : 1
Zilina Zilina
SKF Sered SKF Sered
0 : 5
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Trencin Trencin
2 : 0
Spartak Trnava Spartak Trnava
Zlate Moravce Zlate Moravce
1 : 0
SKF Sered SKF Sered
Senica Senica
1 : 1
FK Pohronie FK Pohronie
Zilina Zilina
3 : 2
Ruzomberok Ruzomberok
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
3 : 1
Dunajska Streda Dunajska Streda
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
1 : 0
Nitra Nitra

GrupDüşme

FK Pohronie FK Pohronie
3 : 0
Senica Senica
SKF Sered SKF Sered
1 : 0
Ruzomberok Ruzomberok
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
1 : 1
Nitra Nitra
Ruzomberok Ruzomberok
2 : 0
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
Senica Senica
1 : 0
SKF Sered SKF Sered
Nitra Nitra
2 : 3
FK Pohronie FK Pohronie
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
1 : 0
Senica Senica
Nitra Nitra
1 : 0
Ruzomberok Ruzomberok
FK Pohronie FK Pohronie
1 : 2
SKF Sered SKF Sered
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
1 : 2
FK Pohronie FK Pohronie
Senica Senica
0 : 1
Ruzomberok Ruzomberok
SKF Sered SKF Sered
2 : 1
Nitra Nitra
Ruzomberok Ruzomberok
1 : 0
FK Pohronie FK Pohronie
SKF Sered SKF Sered
2 : 0
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
Nitra Nitra
0 : 3
Senica Senica
Ruzomberok Ruzomberok
2 : 1
SKF Sered SKF Sered
Senica Senica
1 : 1
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
FK Pohronie FK Pohronie
0 : 0
Nitra Nitra
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
2 : 1
Ruzomberok Ruzomberok
Senica Senica
1 : 0
Nitra Nitra
SKF Sered SKF Sered
0 : 1
FK Pohronie FK Pohronie
FK Pohronie FK Pohronie
0 : 0
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
Ruzomberok Ruzomberok
1 : 1
Senica Senica
Nitra Nitra
0 : 1
SKF Sered SKF Sered
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
2 : 2
SKF Sered SKF Sered
Ruzomberok Ruzomberok
2 : 0
Nitra Nitra
Senica Senica
0 : 0
FK Pohronie FK Pohronie
FK Pohronie FK Pohronie
1 : 0
Ruzomberok Ruzomberok
SKF Sered SKF Sered
4 : 1
Senica Senica
Nitra Nitra
0 : 4
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce

GrupŞampiyonluk

Dunajska Streda Dunajska Streda
2 : 0
Zlate Moravce Zlate Moravce
Zilina Zilina
2 : 1
Spartak Trnava Spartak Trnava
Trencin Trencin
2 : 6
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Zlate Moravce Zlate Moravce
1 : 0
Trencin Trencin
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
2 : 2
Zilina Zilina
Spartak Trnava Spartak Trnava
3 : 2
Dunajska Streda Dunajska Streda
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
4 : 1
Zlate Moravce Zlate Moravce
Trencin Trencin
0 : 1
Spartak Trnava Spartak Trnava
Zilina Zilina
3 : 3
Dunajska Streda Dunajska Streda
Trencin Trencin
2 : 3
Zilina Zilina
Spartak Trnava Spartak Trnava
3 : 0
Zlate Moravce Zlate Moravce
Dunajska Streda Dunajska Streda
2 : 2
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
1 : 2
Spartak Trnava Spartak Trnava
Dunajska Streda Dunajska Streda
2 : 0
Trencin Trencin
Zlate Moravce Zlate Moravce
1 : 0
Zilina Zilina
Zlate Moravce Zlate Moravce
0 : 1
Dunajska Streda Dunajska Streda
Spartak Trnava Spartak Trnava
2 : 0
Trencin Trencin
Zilina Zilina
2 : 3
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Dunajska Streda Dunajska Streda
2 : 1
Zilina Zilina
Trencin Trencin
3 : 0
Zlate Moravce Zlate Moravce
Spartak Trnava Spartak Trnava
3 : 0
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Zlate Moravce Zlate Moravce
0 : 0
Spartak Trnava Spartak Trnava
Zilina Zilina
5 : 3
Trencin Trencin
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
0 : 1
Dunajska Streda Dunajska Streda
Zlate Moravce Zlate Moravce
0 : 4
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Trencin Trencin
1 : 1
Dunajska Streda Dunajska Streda
Spartak Trnava Spartak Trnava
1 : 1
Zilina Zilina
Zilina Zilina
5 : 1
Zlate Moravce Zlate Moravce
Dunajska Streda Dunajska Streda
2 : 0
Spartak Trnava Spartak Trnava
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
2 : 1
Trencin Trencin

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+