|

Nazım Sangare milli takım tercihini belirledi

Antalyaspor’un sezon başında Almanya 3.Lig takımlarından Osnabrück’ten transfer ettiği Nazım Sangare’nin Menajeri Ergin Yücetaş, dikkat çekecek açıklamalarda bulundu. Gösterdiği performansla beğeni toplayan Nazım Sangare’nin; Türkiye, Gine ve Almanya arasındaki tercihi de belli oldu.

Yeni Şafak
14:02 - 6/03/2018 Salı
Güncelleme: 14:09 - 6/03/2018 Salı
Diğer
Antalyaspor'da son haftalarda başarılı bir performans ortaya koyan Nazım Sangare'nin (Sağda) milli takım tercihini Türkiye'den yana yapacağı belirtildi.
Antalyaspor'da son haftalarda başarılı bir performans ortaya koyan Nazım Sangare'nin (Sağda) milli takım tercihini Türkiye'den yana yapacağı belirtildi.

Koza TV’de ekranlara gelen Kale Çizgisi programında konuşan Menajer Ergin Yücetaş, 23 yaşındaki futbolcunun hedefleriyle ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Annesi Türk, babası Gineli olan ve Alman pasaportu da taşıyan Nazım Sangare'nin tercihini Türk Milli Takımı tarafından yana kullanacağı açıklandı.

Nazım’ın öncelikli olarak Antalyaspor’da başarılı olmak istediğini ifade eden Yücetaş, “Hamza Hoca’nın verdiği şansı Nazım çok iyi kullandı. Antalyaspor’da başarılı olduktan sonra Türkiye A Milli Takımı’nda forma giymek ve Avrupa’nın önemli takımlarında yer almak istiyor. Antalyaspor’da çok mutlu, taraftarın sevgisi de O’na büyük özgüven sağlıyor” ifadelerine yer verdi.

"Antalyaspor, Nazım'ı 5-6 defa canlı izledi"
  • “Nazım Sangare için Rıza Çalımbay’ı aradım. Gelip izlenmesini istedim. O dönemde Antalyaspor’da görev alan Ferda Ramanlı yaklaşık 5-6 defa yanıma geldi. Kendisiyle 60-70 maç izledik, bunların içerisinde 6-7 tane de Nazım’ın maçı vardı ve O’nun transferinde karar kılındı. Nazım Sangare, Antalyaspor için iyi transfer olarak görülüyor. Almanya’da birçok gurbetçi oyuncu var. Antalyaspor gibi gelip izlerlerse daha çok Nazım Sangare’ler bulunur”

#Antalyaspor
#Nazım Sangare
6 yıl önce