|
Spor

Ryan Giggs Trabzonsporlu oyuncuyu takip ediyor

Manchester United'ın, teknik direktör yardımcısı Ryan Giggs'i Türkiye'deki UEFA Avrupa Ligi karşılaşmasında Trabzonspor'un Ganalı forvet oyuncusu Waris'i izlemeye gönderdiği öne sürüldü.

Yeni Şafak
18:36 . 2/12/2014 Salı
DHA

Daily Star'ın haberinde,Türkiye'de Trabzonspor-Lokeren maçını izlemeye gelen Ryan Giggs'in, Katar'dan gelen 12 milyon euro'luk başka bir teklife yenilebileceği kaydedilirken, Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun bir Türk TV kanalına "Yabancı futbolcularımız için teklifler alıyoruz. Waris'e 12 milyon euro'luk teklif yapıldı" diye açıklama yaptığı belirtildi.


Waris'in menaceri Phil Radley, Manchester United'in oyuncusuna ilgisinden yakın zamana kadar haberdar olmadığını, Ryan Giggs'in onu izlemeye geldiğini bilmediğini kabul etti. "Manchester United'in Avrupa Ligi maçına geldiğini bilmiyordum ama Premier Lig'den ilgi beni şaşırtmadı" diye Goal.com'a konuşan Phil Radley, "Yazın Waris ile ilgilenen Premier Lig takımları vardı fakat Dünya Kupası'nda şansızdı. Gana'nın son hazırlık maçında sakatlandı. Sakatlanmasaydı Asamoah Gyan ile oynardı ve çok kulüp onun peşinde koşardı. Waris, Premier Lig'de oynayacak kalitede bir futbolcu. Hızlı ve güçlü. Gol tehlikesi yarattığını kanıtladı. Çok mücadeleci ve hiç mücadeleden vazgeçmez" diye konuştu.Gizlice gelmiş

Ryan Giggs'in, Trabzon'a Lokeren maçını izlemeye gizlice geldiği, başta basın olmak üzere kimsenin haberi olmadığı belirtildi. Waris'in menajerinin bile haberi olmadığı gibi, davet için Trabzon Kulübü'ne de haber verilmedi.
#RYAN GIGGS
#WARIS
#YATABARE
#TRABZONSPOR
#LOKEREN
9 yıl önce
default-profile-img