|
Özgün

ATA AÖF üç ders sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? ATA AÖF 3 ders sınavı sonuç ekranı!

AÖF üç ders sınav sonuçları açıklandı mı 2022? sorusunun yanıtı sorgulanan konular arasında yer alıyor. 2021-2022 Eğitim yılının ATA AÖF üç ders sınavı geçtiğimiz gün uygulandı. Sınava katılan öğrenciler, ATA AÖF üç ders sınavı 2022 sonuçları için detaylar merak ediliyor. İşte, AÖF üç ders sınav sonuçları açıklandı mı 2022? ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

12:54 . 10/08/2022 Çarşamba
Yeni Şafak
ATA AÖF

ATA AÖF

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Kayıt Yenileme 2022-2023 Atatürk üniversitesi açıköğretim fakültesi okuyan öğrenciler kayıt yenileme tarihleri google üzerinden araştırmaya başladı. Ata aöf kayıt yenileme tarihleri ne zaman?

ATA AÖF ÜÇ DERS SINAVI SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

ATA AÖF üç ders sınavı sonuçlarının ne zaman açıklanacağı hakkında bir bilgi verilmedi. 02-03 Temmuz 2022 tarihlerinde yapılan bütünleme sınavı sonuçları 8 Temmuz tarihinde açıklanmıştı.

Mezuniyet Üç Ders Sınav notu, Yarıyıl Sonu Sınavı notu yerine geçer. Başarı notu, sınav uygulanan her bir ders için Ara Sınav notunun %30’u ve Mezuniyet Üç Ders Sınavı notunun %70’i alınarak belirlenir. Sınav sonuçlarının değerlendirilmesinde dört yanlış cevap bir doğru cevabı götürmektedir.

SINAV SORULARI VE CEVAPLARI YAYIMLANDI

Kurum tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

Değerli öğrencimiz, sınav soruları ve cevapları LMS'ye yüklenmiştir. lms3.ataaof.edu.tr adresinde sol menüde yer alan soru itiraz sayfasından sınav sorularını görebilir ve yine bu sayfadan Çarşamba günü (10 Ağustos 2022) saat 17.00'a kadar soru itirazında bulunabilirsiniz. Aynı zamanda AtaMeta uygulamamızın “Sınav İşlemleri” katından da sınav sorularına itiraz edebilirsiniz. Sınav Sorularına İtiraz İşlem Kılavuzuna ulaşmak için
adresini tıklayınız.
#ATA AÖF
6 ay önce
default-profile-img
ATA AÖF üç ders sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? ATA AÖF 3 ders sınavı sonuç ekranı!
MTV'de ilk taksit için son gün! Hangi araç için ne kadar MTV ödenecek?
Fed faiz kararı ne zaman açıklanacak?
Bahreyn Kralı'ndan Katar vurgusu
Bakan Çavuşoğlu: İsveç'in NATO üyeliğine evet dememiz mümkün değil
Alanyaspor - Sivasspor maçının VAR’ı Emre Malok