Dünya FETÖye Atinada gizli operasyon Telefonlarından 500 sahte belge çıktı

FETÖ'ye Atina'da gizli operasyon: Telefonlarından 500 sahte belge çıktı!

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyelerine yönelik ülke içinde peş peşe düzenlenen operasyonların yanı sıra FETÖ'ye yönelik yurt dışında da operasyon düzenleniyor. Son olarak Yunanistan’da FETÖ üyelerine yönelik Atina Emniyet Teşkilatı ve Gizli Servis ekiplerinin gizlilikle yürüttüğü operasyonda 5 kişi gözaltına alındı.

Haber Merkezi DHA
Foto/arşiv
Foto/arşiv

Yunanistan’ın başkenti Atina’da FETÖ’cü 5 kişinin operasyonla gözaltına alındığı duyuruldu.

FETÖ’cülerin, Yunanistan’a kaçak yollardan giriş yapanları Atina üzerinden sahte evraklarla Avrupa Birliği’nin değişik ülkelerine gönderdikleri belirtildi.

Ankara'da ByLock kullandığı belirlenen 12 FETÖ şüphelisi yakalandı
GÜNDEM
Ankara'da ByLock kullandığı belirlenen 12 FETÖ şüphelisi yakalandı

OPERASYON GİZLİ YÜRÜTÜLDÜ

FETÖ üyelerinin, Atina Emniyet Teşkilatı ve Gizli Servis ekiplerinin gizlilikle yürüttüğü operasyonla yakalandıkları aktarıldı.

Yakalanan FETÖ’cülerin cep telefonlarında 500 sahte seyahat belgesi olduğu ifade ediliyor.

Öte yandan, gözaltına alınan kişilerin evlerinde yapılan aramalarda, Avrupa Birliği’nin çeşitli ülkelerine ait pasaportların da bulunduğu aktarıldı.

FETÖ’nün hâlâ karanlık yönleri var
GÜNDEM
FETÖ’nün hâlâ karanlık yönleri var

Askeri okullarda
OYNAT 04:42
Askeri okullarda "şok mangaları" zulmünü anlattı
FETÖ'cü subay ve astsubayların kendilerinden olmayan askeri okul öğrencilerine yaptıkları zulümler tek tek ortaya çıkıyor.Eski Kara Harp Okulu öğrencisi Can: "Zulme daha askeri lisenin ilk gününde başlıyorlardı, dört yıl bu canavarlara direnenler harp okuluna devam ettiğinde bu sefer de orada devam ediyorlardı" diye konuştu.


Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.