Dünya Fransada kıtlık manşetleriTedarik zinciri çöküyor market rafları boş

Fransa'da kıtlık manşetleri: Tedarik zinciri çöküyor market rafları boş

Avrupa'yı saran kriz batı gazetelerinin manşetlerinden düşmüyor. Fransa, İngiltere ve Almanya'da baş gösteren ekonomik zorluklar Avrupalıları korkutuyor. Zor günlerden geçen Avrupa ülkelerinden Fransa'da kıtlık manşetlere taşındı. Ülkede boşalan raflar ve alım gücünün düşmesi medya kuruluşlarında manşetten verildi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
Fransada kıtlık manşetleri:
Tedarik zinciri çöküyor market rafları boş
​Fransa'da kıtlık manşetleri atıldı.

Avrupa'daki enerji ve akaryakıt krizinin vurduğu ülkelerden biri olan Fransa'da manşetlerden "Kıtlık" uyarıları yapılmaya başlandı.

KITLIK UYARISI MANŞETLERE TAŞINDI

Avrupa'yı saran kriz batı gazetelerinden manşetlerden düşmüyor. Fransa, İngiltere ve Almanya'da baş gösteren ekonomik zorluklar Avrupalıları korkutuyor. Zor günlerden geçen Avrupa ülkelerinden Fransa'da kıtlık manşetlere taşındı. Ülkede boşalan raflar ve alım gücünün düşmesi medya kuruluşlarında manşetten verildi.

Ülkede geçen yıl gayri safi yurtiçi hasıla yüzde 8,3 oranında düştü. Le Figaro gazetesi ülkede 1980 yılından sonra azalan milli geliri gündeme aldı.

Tedarik zincirinin zarar gördüğü Fransa'da gıda ürünlerinde artan fiyatlar ve iklim kaynaklı kıtlık endişesi büyüyor.

Almanlar ucuz benzin için Çekya'ya gidiyor
DÜNYA
Almanlar ucuz benzin için Çekya'ya gidiyor

STOKLAR AZALIYOR

Liberation gazetesi ise "Kıtlık" manşetiyle haberleştirdiği dosyasında sektörde stokların tükenmeye başladığını vurguladı.

Fransız Le Figaro gazetesi ise alım gücüne değinerek satın alma gücünün seçim kampanyasını sarstığını yazdı. Gazete halkın öfkesinin arttığını belirtti.

İngiltere’de yakıt krizi giderek büyüyor: 
Ordu sahaya Almanlar göreve
DÜNYA
İngiltere’de yakıt krizi giderek büyüyor: Ordu sahaya Almanlar göreve

Avrupa'da enerji krizi: Fiyatlar dokuz ayda yüzde 250 arttı
DÜNYA
Avrupa'da enerji krizi: Fiyatlar dokuz ayda yüzde 250 arttı

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.