Dünya Uyuşturucu karteli polislere pusu kurdu 4 polis hayatını kaybetti

Uyuşturucu karteli polislere pusu kurdu: 4 polis hayatını kaybetti

Meksika'nın kuzeyinde pusuya düşürülen 4 polis öldürüldü. Uyuşturucu karteli Juarez için çalışan "La Linea" çetesinin düzenlediği saldırıda 4 polisin hayatını kaybetti, 6 polis ise yaralandı. Polislerin, 3 zanlıyı Cuauhtemoc kentindeki bir cezaevine teslim ettikten sonra dönüş yolundayken pusuya düşürüldüğü öğrenildi.

Haber Merkezi AA
Meksika'nın Jalisco eyaletinde de hafta başında bir komiser ve 3 koruması, uğradıkları saldırı sonucu hayatlarını kaybetmişti. Fotoğraf: Arşiv
Meksika'nın Jalisco eyaletinde de hafta başında bir komiser ve 3 koruması, uğradıkları saldırı sonucu hayatlarını kaybetmişti. Fotoğraf: Arşiv

Meksika'nın kuzeyinde pusuya düşürülen 4 polis öldürüldü.

Yetkililer, Chihuahua eyaletinde uyuşturucu karteli Juarez için çalışan "La Linea" çetesinin düzenlediği saldırıda 4 polisin hayatını kaybettiğini, 6'sının yaralandığını açıkladı.

Polislerin, 3 zanlıyı Cuauhtemoc kentindeki bir cezaevine teslim ettikten sonra dönüş yolundayken pusuya düşürüldüğü belirtildi.

Meksika'nın Jalisco eyaletinde de hafta başında bir komiser ve 3 koruması, "Jalisco Yeni Nesil" uyuşturucu kartelinin faaliyet gösterdiği Tonala bölgesinde uğradıkları saldırıda öldürülmüştü.

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.