|

Emeklilere 5 bin lira ödenmesine ilişkin kanun teklifi yasalaştı: Bakan Işıkhan'dan 'emeklilerimizi desteklemeye devam edeceğiz' mesajı

Emeklilere 5 bin lira ödenmesini de içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı. Konuya ilişkin sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, "Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da emeklilerimizi desteklemeye, yanlarında olmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Semih Bozkuş
23:47 - 25/10/2023 Çarşamba
Yeni Şafak
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, emeklileri desteklemeye devam edecekleri mesajını verdi.

Bakan Işıkhan, emeklilere 5 bin lira ödenmesini de içeren kanun teklifinin, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaşmasına ilişkin, "Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da emeklilerimizi desteklemeye, yanlarında olmaya devam edeceğiz." ifadesini kullandı.

Işıkhan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:

"Emekli olup fiilen çalışmaya devam eden emeklilerimiz hariç olmak üzere tüm emeklilerimize 5 bin lira ödeme verilmesini öngören yasa maddesi, Meclis Genel Kurulunda kabul edildi. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da emeklilerimizi desteklemeye, yanlarında olmaya devam edeceğiz. Kıymetli emeklilerimize hayırlı, uğurlu olsun."
#Emeklilere 5 bin lira
#İkramiye
#Kanun Teklifi
#Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı
#Vedat Işıkhan
8 ay önce