Ekonomi Erdoğan Ekonomik savaşı kaybetmeyeceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan döviz açıklaması

Erdoğan: Ekonomik savaşı kaybetmeyeceğiz

Dün geç saatlerde gittiği memleketi Rize'de ekonomideki dalgalanmalar ve dolardaki artış konusunda "Onların dolarları varsa bizim de halkımız var, hakkımız var, Allah'ımız var." diyerek mesaj veren Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün ise yaptığı açıklamada ''Ekonomik savaşı kaybetmeyeceğiz'' dedi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ordu'da yaşanan sel felaketine ilişkin ''İnşallah bu felaketleri de atlatacağız'' derken döviz fiyatlarında yaşanan hareketliliğe ilişkin ise ''Ekonomik savaşı başarılı bir şekilde vereceğiz ve bu savaşı kaybetmeyeceğiz" dedi.

''ONLARIN DOLARLARI VARSA BİZİM DE HALKIMIZ VAR, ALLAH'IMIZ VAR''

Erdoğan dün gece geç saatlerde geldiği memleketi Rize'nin Güneysu ilçesinde hemşehrilerine yaptığı konuşmada da ''Ülkede ekonomideki dalgalanmalar ve dolardaki artış konusunda mesajlar veren Erdoğan, "Onların dolarları varsa bizim de halkımız var, hakkımız var Allah'ımız var." demişti.

Başkan Erdoğan ‘Onların dolarları varsa bizim de halkımız var, Allah'ımız var’
OYNAT 00:40
Başkan Erdoğan ‘Onların dolarları varsa bizim de halkımız var, Allah'ımız var’
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gece geç saatlerde geldiği memleketi Rize'nin Güneysu ilçesinde hemşehrilerine seslendi. Ülkede ekonomideki dalgalanmalar ve dolardaki artış konusunda mesajlar veren Erdoğan, "Onların dolarları varsa bizim de halkımız var, hakkımız var Allah'ımız var." dedi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.