Ekonomi Yerli otomobil TOGGun son durumu paylaşıldı Planlarımız doğrultusunda ilerliyor

Yerli otomobil TOGG'un son durumu paylaşıldı: Planlarımız doğrultusunda ilerliyor

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun (TOGG) sosyal medya hesabından, çalışmalardaki son durum paylaşıldı. Prototip test süreçlerinin planları doğrultusunda ilerlediğinin belirtilen açıklamada, Aerodinamik ve aeroakustik testlerinin de gerçekleştirildi kaydedildi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
​Yerli otomobil TOGGun son durumu paylaşıldı​: Planlarımız doğrultusunda ilerliyor
TOGG'un paylaştığı fotoğraf

TOGG’un sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım yapıldı.

Açıklamada, "Prototip test süreçlerimiz planlarımız doğrultusunda ilerliyor. Bugün aerodinamik ve aeroakustik testlerimiz gerçekleştirildi" ifadelerini yer verildi.

TOGG'un fabrika inşaatı canlı izle!
EKONOMİ
TOGG'un fabrika inşaatı canlı izle!

TEKNOFEST 2021'de sergilenen TOGG'a ilgi büyük
OYNAT 00:32
TEKNOFEST 2021'de sergilenen TOGG'a ilgi büyük
Bu yıl Atatürk Havalimanı'nda gerçekleşen TEKNOFEST 2021'e ilgi çok büyük oldu. Merakla beklenen TOGG'da festivalde bir kez daha görücüye çıktı.

Yerli otomobil TOGG'un son hali görüntülendi: 2023'te yollarda olacak
FOTOĞRAF 4
Title
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) tarafından üretilecek yerli otomobil, yollara çıkmak için gün sayıyor.
Title
Dün AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda açıklama yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Yerli otomobilimizin üretim süreci planlandığı gibi sürüyor. İnşallah 2023 yılında kendi otomobilimizi yollarda göreceğiz.'' ifadelerini kullanmıştı.
Title
TOGG'un Bilişim Vadisi'nde çekilen son fotoğrafları sosyal medyada paylaşıldı.
Title
Yeni kareler binlerce kullanıcı tarafından beğeni aldı.
Yerli otomobil TOGG'un son hali görüntülendi: 2023'te yollarda olacak
Yerli otomobil TOGG'un üretiminde önemli bir aşamaya geçilmiş, tamamı Türkiye'de üretilen parçalarla Gebze'de ilk gövdenin montajı yapılmıştı. Son olarak yeni görüntülerinin dolaşıma sokulduğu TOGG'un 2023 yılında yollarda olması planlanıyor.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.