Gündem 3 kattan düşen çocuğu havada yakaladı

3. kattan düşen çocuğu havada yakaladı

Abone Ol Google News
Aa Yeni Şafak
3. kattan düşen çocuğu havada yakaladı
3. kattan düşen çocuğu havada yakaladı
Kayseri'de 3. kattaki evlerinin penceresinden düşen çocuğu, aşağıda bulunan komşusu tutarak kurtardı.

Kayseri'nin Talas ilçesi Pazar Caddesi Beyazsaray Sitesi'nde 3. katta oturan 2 yaşındaki Berat Sait Özer, pencereden sarkarken dengesini kaybedip düştü. Apartman bahçesinde yakınlarıyla birlikte halı yıkamakta olan 18 yaşındaki Özhan Altuntaş, düşmekte olan çocuğu fark ederek, kollarını açarak tuttu.

Özhan Altuntaş ve tuttuğu Berat Sait Özer, birlikte yere düştü. Olayda hafif yaralanan Berat Sait Özer, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde yapılan kontrolden sonra taburcu edildi.

Olayın bir mucize olduğunu ve oğlunun sağ olarak kurtulmasına çok sevindiğini belirten baba Taner Özer, AA muhabirinin fotoğraf ve görüntü çekme isteğini kabul etmedi.

Özer, 'Şu anda çok gerginiz. Çocuğumun kurtulması Allah'ın bir mucizesi' dedi. Olayın görgü tanıkları da düşmekte olan çocuğu, pencereden sarkarken fark eden Özhan Altuntaş'ın kollarını açarak tuttuğunu, daha sonra her ikisinin de yere düştüğünü anlattılar.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.