Gündem Aylarca tedavi gören Muhittin Böcekten CHPlilere sitem dolu sözler Öleceğimi düşünerek gelecek hesapları yaptılar

Aylarca tedavi gören Muhittin Böcek'ten CHP'lilere sitem dolu sözler: Öleceğimi düşünerek gelecek hesapları yaptılar

Koronavirüsü tedavisinden dolayı yaklaşık 4 ay hastanede tedavi gören Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, taburcu olup göreve başladıktan sonra yazılı bir açıklama yaptı. Böcek, yoğun bakımda olduğu günlerde, bazı CHP'lilerin öleceğini düşünerek bir takım hesaplar içinde olduğuna dikkat çekerek sitemlerini aktardı. Böcek açıklamasında "18 yıl boyunca çatısı altında mücadele ettiğim, ilkelerine ve ideallerine hiç ihanet etmediğim, başarıya ulaşması için her zaman var gücümle çalıştığım partimizin çatısı altında bulunan bazı menfaat gruplarının insan olmayı unuttuklarını gördüm. Bu insanların, ben hastanede yaşam savaşı verirken öleceğimi, hatta öldüğümü düşünmeleri hepimizi insanlığımızdan utandırdı" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi İHA
Aylarca tedavi gören Muhittin Böcekten CHPlilere ağır sitem: Öleceğimi düşünerek gelecek hesapları yaptılar
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek

Uzun süren koronavirüs tedavisinin ardından yeniden görevinin başına geçen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, vatandaşlara yazılı olarak açıklamada bulundu.

Başkan Böcek yaptığı yazılı açıklamada, sağlık sorunu nedeniyle zorunlu olarak bir mola almak zorunda kaldığını ve 3 buçuk ay boyunca kendisine edilen dualardan aldığı güçle hastalıkla savaştığını vurguladı.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek bugün göreve başlayacak
GÜNDEM
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek bugün göreve başlayacak

Yeniden sağlığına kavuştuğunu ve görevinin başında olduğunu belirten Böcek, yaptığı açıklamada tedavisi sırasında partisi CHP'de yaşananlara ilişkin de şu şekilde sitem etti:

"Hastalık dışında bir acı gerçekle daha yüzleştim bu süreçte ve 'vefanın' ne kadar önemli olduğunu anladım, bir kez daha. 18 yıl boyunca çatısı altında mücadele ettiğim, ilkelerine ve ideallerine hiç ihanet etmediğim, başarıya ulaşması için her zaman var gücümle çalıştığım partimizin çatısı altında bulunan bazı menfaat gruplarının insan olmayı unuttuklarını gördüm. Ahlaki ve etik olmayan bir şekilde, gelecek hesapları yaptıklarına şahit oldum. Bu şahısların oyunlarına, benimle birlikte siz de şahit oldunuz, biliyorum. Uğrunda savaş verdiğimiz demokrasiye yakışmayan, seçilmiş bir başkanın inisiyatiflerini hiçe sayan uygulamalar yapmanın dışında; bu insanların, ben hastanede yaşam savaşı verirken öleceğimi, hatta öldüğümü düşünmeleri hepimizi insanlığımızdan utandırdı."

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'ten 105 gün sonra ilk görüntü
GÜNDEM
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'ten 105 gün sonra ilk görüntü

  • Dün nasılsa bugün de yine aynı "Muhittin" olduğunu vurgulayan Böcek, kendisinden ve taşıdığı değerlerden hiç vazgeçmeden, aynı azim ve kararlılıkla hizmete devam edeceğini bildirdi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek 108 gün sonra taburcu oldu
GÜNDEM
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek 108 gün sonra taburcu oldu

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.