Gündem Soyludan hafta sonu uyarısı Lütfen dikkat

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan trafik kazalarında 'hafta sonu' uyarısı

Soylu'dan 'hafta sonu' uyarısı: Lütfen dikkat

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, cuma, cumartesi ve pazar günleri trafik kazalarının arttığını belirterek, vatandaşlara dikkatli olmaları uyarısında bulundu. Soylu, İçişleri Bakanlığı görevinin ardından hafta sonunun gelmesini istemediğini söyleyerek, "Çünkü cuma, cumartesi ve pazar günleri trafik kazaları çok artıyor. Canımız çok yanıyor. Lütfen dikkat" dedi.

Haber Merkezi AA
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu

İçişleri Bakanı Soylu, cuma, cumartesi ve pazar günleri trafik kazalarının arttığını belirterek, vatandaşlara uyarı yaptı.

Soylu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, öğrencilik dönemi başta olmak üzere çocukluğundan itibaren hafta sonunu iple çektiğini vurguladı.

  • İçişleri Bakanlığı görevinin ardından hafta sonunun gelmesini istemediğini aktaran Soylu, "Çünkü cuma, cumartesi ve pazar günleri trafik kazaları çok artıyor. Canımız çok yanıyor. Lütfen dikkat. Bu yolda hep birlikteyiz" ifadesini kullandı.

İzmir'de göçmenleri taşıyan kamyon devrildi: 15 ölü
GÜNDEM
İzmir'de göçmenleri taşıyan kamyon devrildi: 15 ölü

2 kişinin öldüğü kazada dikkat çeken detay
GÜNDEM
2 kişinin öldüğü kazada dikkat çeken detay

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.