Gündem CHP Çayırova ilçe Başkanı Cihan Soyluçiçek kendisini AK Parti ilçe başkanı olarak tanıtarak sağlık personeline tehditler savurdu

CHP Çayırova ilçe Başkanı Cihan Soyluçiçek kendisini AK Parti ilçe başkanı olarak tanıtarak sağlık personeline tehditler savurdu

CHP Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek'in Gebze Fatih Devlet Hastanesi'e giderek kendisini AK Parti ilçe başkanı olarak tanıttığı ve KBB Sekreteri İlkay Sezgin'e tehdit ve hakaretler savurduğu ortaya çıktı. Skandalın ortaya çıkmasının ardından kamuoyuna açıklamada bulunan AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, AK Parti Teşkilatı olarak CHP'li Soyluçiçek hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı. Kocaeli CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı'ya seslenen Kaya, "Kendi partisinin adını kullanamayacak kadar aciz ve provokatör bir ilçe başkanın var. Sizleri bir an önce hakkında gerekli işlemi yapmaya davet ediyorum." dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
CHP Çayırova ilçe Başkanı Cihan Soyluçiçek kendisini AK Parti ilçe başkanı olarak tanıtarak sağlık personeline tehditler savurdu
CHP Çayırova ilçe Başkanı Cihan Soyluçiçek

AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, CHP Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek’in Gebze Fatih Devlet Hastanesi’nde çalışan bir hastane personeline kendisini AK Parti ilçe başkanı olarak tanıttığını ardından ise hakaret ve tehditler savurduğunu açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan olayda iddiaya göre, Gebze Fatih Devlet Hastanesi’ne giden CHP Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek, KBB Sekreteri İlkay Sezgin ile bir tartışma yaşadı. İlkay Sezgin'e kendisini AK Parti ilçe başkanı olarak tanıtan Soyluçiçek, işleminin hemen yapılmasını istedi.

HASTANE KORİDORUNDA TEHDİTLER SAVURDU

Soyluçiçek, daha sonra koridora çıkarak "Ben AK Parti ilçe başkanıyım, bunlar vatandaşlara randevu vermiyorlar mağdur ediyorlar hepsini kovduracağım" diye bağırdı. İsteğinin gerçekleşmemesi üzerine Sezgin'e hakaret eden ve tehditler savuran CHP'li Soyluçiçek'in oynadığı oyun İlkay Sezgin'in şikayeti üzerine ortaya çıktı.

SAĞLIK PERSONELİ ŞİKAYETÇİ OLDU

Haberpi'de yer alan habere göre, İlkay Sezgin, yaşanan skandalın ardından kendisini AK Parti ilçe başkanı olarak tanıtarak hastanede olay çıkaran Cihan Soyluçiçek'ten şikayetçi oldu. Olayın yargıya taşınmasının ardından sağlık personeli İlkay Sezgin'e sahip çıkan AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, kamuoyuna bir açıklama yaptı. İlkay Sezgin’i evinde ziyaret ederek destek veren Kaya, CHP’li Soyluçiçek’e tepki gösterdi. Kaya, AK Parti teşkilatı olarak CHP'li Soyluçiçek'ten şikayet olacaklarını açıkladı.

AK PARTİ GEBZE İLÇE BAŞKANI'NDAN TEPKİ

AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Kocaeli CHP il başkanına sesleniyorum. Yalancı bir ilçe başkanın var bayana hakaret eden, kendi partisinin adını kullanamayacak kadar aciz ve provokatör bir ilçe başkanın var sizleri bir an önce hakkında gerekli işlemi yapmaya davet ediyorum.

AK Parti Gebze İlçe Başkanı olarak hukuki süreci hemen başlatacağız.

An itibarı ile sağlık çalışanı ve görevini yapmaktan başka bir gayesi olmayan İlkay hanım ve ailesini ziyaret ettik. Milletinin hakkını her şartta savunan partimizin İlkay hanım ve tüm kadınlarımızın hakkını sonuna kadar savunacağından kimsenin şüphesi olmasın.

AK Parti halkımızın haklarını savunmaya, hizmet etmeye devam edecek, bu yalan ve fitne siyasetinin sonunu getirecektir."

Kayseri Serbest Bölge’ye stratejik ve önemli yeni bir yatırım müjdesi
Gündem

Kayseri Serbest Bölge’ye stratejik ve önemli yeni bir yatırım müjdesi

Kayseri Serbest Bölge ve Erciyas Vagon ve Ulaşım Araçları A.Ş. arasında yurtdışına ithal edilecek vagon üretiminin Kayseri Serbest Bölge’de başlamasına fırsat verecek ve ülke ekonomisine ivme kazandıracak olan sözleşmenin imzaları atılacak.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay Batı Trakya Türk Azınlığı Danışma Kurulu üyelerini kabul etti: Birlik ve beraberliğimizi kimse azaltamaz
Gündem

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay Batı Trakya Türk Azınlığı Danışma Kurulu üyelerini kabul etti: Birlik ve beraberliğimizi kimse azaltamaz

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, anlaşmalara ve verilen haklara rağmen, tüm hakların göz göre göre çiğnendiği bir coğrafyada Batı Trakya Türkleri ile bir arada olmaktan son derece mutlu olduğunu belirtti. Oktay, "Bu birlik ve beraberliğin hiç kimse tarafından hiçbir şekilde, hem de hiçbir zaman azaltılamayacağını, tam tersi kim ne baskı uygularsa uygulasın artarak devam edeceğini ve bizim sizlere olan katkımızın da desteğimizin de sonuna kadar devam edeceğini bütün dünyaya buradan da ifade etmek isteriz" dedi.
Sinüzitin kökünü kurutuyor: Beyin yollarını açıyor
Hayat

Sinüzitin kökünü kurutuyor: Beyin yollarını açıyor

Tıp alimi ve hekim İbn-i Sina, yüzyıllar geçse de reçetelerine başvurulan isimlerdne oluyor. İnsanlığa şifa olarak birçok öğüt bırakan İbn-i Sina, sinüsleri temizleme yönteminden de bahsetmiştir. Yüzyıllar öncesinden dahi modern tıp dünyasına öncülük etmeyi başaran İbn-i Sina'nın sinüzit için tavsiye ettikleri araştırılıyor. Özellikle soğuk havalarda burun ve geniz akıntısı ile birlikte tıkanan sinüsler, adeta beyne giden hava yollarını tıkıyor.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.