Gündem CHPli Sezgin Tanrıkulunun paylaştığı fotoğraf tepki topladı HDPli Gergerlioğluna dost dedi

CHP'li Sezgin Tanrıkulu'nun paylaştığı fotoğraf tepki topladı: HDP'li Gergerlioğlu'na 'dost' dedi

Meclis’te bütçe görüşmeleri devam ederken, CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, HDP’li Ömer Faruk Gergerlioğlu’yla beraber olduğu bir fotoğraf paylaştı. CHP’li bir diğer vekil Cihangir İslam’ın da eşlik ettiği görüşme, Tanrıkulu ve Gergerlioğlu tarafından “Bir aradayız” notuyla paylaşıldı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
CHPli Sezgin Tanrıkulunun paylaştığı fotoğraf tepki topladı: HDPli Gergerlioğluna dost dedi
CHP'li Tanrıkulu (sol ön) - HDP'li Gergerlioğlu (sağ ön)

Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda bütçe maratonu devam ediyor. Geçtiğimiz gün Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ahlaksız el hareketi gündeme oturmuş, tepkiler çığ gibi büyümüştü. Skandallara doymayan CHP grubundan İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu oldu.

"Umudunuz eksik olmasın"

CHP’li vekil terör örgütü PKK’nın siyasi kanadı HDP ile aynı yolda yürüdüklerini kanıtlar nitelikte bir paylaşımda bulundu. Sosyal medya hesabından HDP’li Ömer Faruk Gergerlioğlu’yla fotoğraf Paylaşa Tanrıkulu, “TBMM’de Bütçe Görüşmeleri devam ediyor… Değerli dostlar umudunuz eksik olmasın, bir aradayız” notunu düştü.

Engin Özkoç, CHP’nin birlikte yol yürüdüğü siyasi partileri sıraladı
OYNAT 00:34
Engin Özkoç, CHP’nin birlikte yol yürüdüğü siyasi partileri sıraladı
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, katıldığı canlı yayında CHP'nin birlikte yol yürüdüğü siyasi partileri sıraladı: “Saadet Partisi, İyi Parti. Bizi destekleyen HDP dahil diğer tüm siyasi partiler. DYP, DEVA Partisi, Gelecek Partisi. Bize yol, yoldaş...”


CHP’li Engin Özkoç dostlarını açıklamıştı

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç da, daha önce katıldıüığ bir televizyon programında CHP ile HDP arasındaki dostluğu açıklamış, Kılıçdaroğlu'nun dostlar olarak tanımladığı partiler arasında HDP'yi de saymıştı.

CHP’li Sezgin Tanrıkulu: 'Dostlarla ittifak' özenle seçilmiş bir kavram
GÜNDEM
CHP’li Sezgin Tanrıkulu: 'Dostlarla ittifak' özenle seçilmiş bir kavram

Selahattin Demirtaş istedi
CHP söyledi: Kılıçdaroğlu erken seçim çağrısı yaptı
GÜNDEM
Selahattin Demirtaş istedi CHP söyledi: Kılıçdaroğlu erken seçim çağrısı yaptı

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.