Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Gündem Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Bahçeli iftarda bir araya geldi

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Bahçeli iftarda bir araya geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Özbek Otağı'ndaki iftar yemeğinde bir araya geldi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Bahçeli iftarda bir araya geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Bahçeli ile iftar yaptı

Cumhurbaşkanlığından yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP lideri Bahçeli, Özbek Otağı'nda düzenlenen iftar organizasyonunda bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ramazan ayının ilk gününde şehit aileleriyle iftar yapmış, dün ise Emine Erdoğan ile birlikte 3 çocuklu bir ailenin evine iftarda konuk olmuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ramazanın ilk orucunu şehit yakınlarıyla beraber açtı
GÜNDEM
Cumhurbaşkanı Erdoğan ramazanın ilk orucunu şehit yakınlarıyla beraber açtı

​Erdoğan’ın çat kapı iftarlarının dört kuralı: Sahura kadar başka şey yenilmeyecek
FOTOĞRAF 4
Title
Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın iftar ziyaretlerinin bildiğimiz ve dinleyerek öğrendiğimiz,ibret alınacak çok özelliği var.Geceye ve tarihe not düşme adına paylaşalım: Yaşayarak şahit oldugumuz; 2005 yılında Erzurum valisi iken iftara yakın saatte, Başbakan aradı, oranın fakiri onurlu olur isteyemezler eşiniz beraber gidin onları bulun kimse iftarda sıkıntı çekmesin talimatını verdi... O dönem Vali ve Belediye Başkanlarına talimatı ise: Eğer bir şehirde aç ve açıkta biri varsa vebali önce benim sonra sizin üzerinizedir şeklindedir. İlgililere de duyurmuş olayım..
Title
Sayın Erdoğan'ın yakın çalışma arkadaşlarından dinlediğim, ziyaret esasları: 1-Ev önceden belirlenmeden çad kapı gidilecek. 2-Sofrada iftarlık ne varsa o yenilecek. Hediyeler ayrılırken verilecek. 3-O akşam Sahura kadar başka bir şey yenilmeyecek. Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yedi düvele karşı ayakta kalmasının elbette çok sırrı vardır ama bu iftar ziyaretlerinin de önemli payı olduğunu düşünüyorum. Bunu da ilgililere duyurmuş olayım.
Title
Gecenin bereketi hadi başlamışken bir de Urfadan yazayım: Sayın Erdoğan'ı salonda iftara beklerken ekipler, yolda birisinin yaşlı ninesinin ölmeden önce kendisini görmek istediğini ve iftardan sonra oraya geçilecegini tedbir almamı söylediler. Ama nezleydi rahatsızdı. Yemekte bir avukat arkadaş, söz alarak fakir fukarayla oturan eski Erdoğan'ı özlediklerini söyledi. Kürsüden verdiği cevap tam isabetti: Ben yine oyum, söylemek istemezdim ama şimdi öyle bir ziyaret yapacağım dedi. Ve halde yaptık.
Title
Söylediğim şu: Sen inancına sahip çıkıp yerdekilere sahip çıkarsan göktekiler de sana sahip çıkar... Gerisi oyalanma ve aldanmadır... Sahurunuz Ramazanınız mübarek olsun...
​Erdoğan’ın çat kapı iftarlarının dört kuralı: Sahura kadar başka şey yenilmeyecek
TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili paylaşımlarda bulundu. Erdoğan'ın çat kapı iftar ziyaretlerine ilişkin şahit olduklarını paylaşan Güvenç'in paylaşım dizisinde, Cumhurbaşkanı'nın koyduğu dört kural özellikle dikkat çekiyor. İşte Güvenç'in paylaşımında yer alan ifadeler...

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.