Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Gündem Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Bahçeliden samimi pozlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Bahçeli'den samimi pozlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen İnsan Hakları Eylem Planı Tanıtım Toplantısı sonrası MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile sohbet etti. İki lider, objektiflere samimi pozlar verdi. Hukuk alanında yapılacak reformların ardından gözler önümüzdeki hafta açıklanacak ekonomi alanında atılacak adımlara çevrildi.

Haber Merkezi AA
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Bahçeliden samimi pozlar
​Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Bahçeli

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde İnsan Hakları Eylem Planı'nın açıkladı. Bu kapsamda Adalet Bakanlığı tarafından detaylı bir çalışma yapıldı ve hukuk reformunda ilk adım atıldı. Büyük özenle hazırlanan İnsan Hakları Eylem Planı'nın maddeleri kamuoyunun beğenisini kazandı.

Erdoğan ve Bahçeli sohbeti

Tanıtım toplantısına katılan isimler arasında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de vardı. Erdoğan, konuşmasının ardından Bahçeli ile bir araya geldi ve bir süre sohbet etti. İki lider, objektiflere samimi pozlar verdi. Hukuk alanında yapılacak reformların ardından gözler ekonomiye çevrildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Herkes kendi dini bayramlarında izinli olacak
GÜNDEM
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Herkes kendi dini bayramlarında izinli olacak

Sırada ekonomi reformu var

Hazine ve Maliye Bakanlığı, uzun süredir birçok sektör temsilcisiyle görüşerek çalışmalarını tamamladı. Ekonomi alanında hazırlanan çalışmalar Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanacak. Erdoğan'ın ekonomide atılacak adımları içeren reform paketini önümüzdeki hafta açıklayacağı öğrenildi.

Google çift kameralı telefonlarda artırılmış gerçeklik performansını artırıyor
TEKNOLOJİ
Google çift kameralı telefonlarda artırılmış gerçeklik performansını artırıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yeni Anayasa çağrısı
ÖZGÜN
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yeni Anayasa çağrısı
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.