Gündem Cumhurbaşkanı Erdoğandan gece mesaisi Aziz milletimizin her bir ferdinin Ramazan Bayramı mübarek olsun

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan gece mesaisi: Aziz milletimizin her bir ferdinin Ramazan Bayramı mübarek olsun

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gece saatlerinde çalışmalarını sürdürürken bir yandan da AK Parti mensubu üyeler ile video konferans üzerinden bayramlaştı. Erdoğan sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda "Yüreğinde memleket aşkıyla çalışan tüm kardeşlerimin, aziz milletimizin her bir ferdinin Ramazan Bayramı mübarek olsun." ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Cumhurbaşkanı Erdoğan vidoe konferans yöntemi üzerinden AK Parti mensubu üyeler ile bayramlaştı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan vidoe konferans yöntemi üzerinden AK Parti mensubu üyeler ile bayramlaştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ile gece mesaisini sürdürürken bir yandan da AK Parti teşkilatında görev alan vatandaşlar ile video konferans yöntemi ile bayramlaştı.

Aziz milletimizin Ramazan Bayramı mübarek olsun

Erdoğan yaptığı paylaşımda "Gecenin sabaha eriştiği bu saatlerde de devam eden çalışmalarımızın arasında @Akparti'mizin fedakar mensuplarıyla bayramlaşıyor, hasbihal ediyoruz. Yüreğinde memleket aşkıyla çalışan tüm kardeşlerimin, aziz milletimizin her bir ferdinin Ramazan Bayramı mübarek olsun." ifadelerini kullandı.

Fahrettin Altun: Aşkınan çalışan yorulmaz!

Gece saatlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile çalışmalarını sürdüren İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın paylaşımı alıntı yaparak " Aşkınan çalışan yorulmaz! Birazdan şafak sökecek. Saat 03.22. Cumhurbaşkanımız canla başla çalışmaya devam ediyor. Allah onu başımızdan eksik etmesin. Bayramınız, Bayramımız mübarek olsun." ifadelerini kullandı.Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yarından tezi yok, yeni bir gönül seferberliği başlatıyoruz
GÜNDEM
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yarından tezi yok, yeni bir gönül seferberliği başlatıyoruz
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.