Gündem Cumhurbaşkanı Erdoğandan mesaj Türkiyeye hizmet davamızdan asla geri adım atmadık, atmayacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan mesaj: Türkiye’ye hizmet davamızdan asla geri adım atmadık, atmayacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "14 Ağustos 2001’de hangi heyecanla yola çıktıysak bugün de aynı heyecanı yüreğimizde taşıyoruz. Gönülleri fethetmek, kalpleri kazanmak için aynı kararlılıkla yolumuzda yürüyoruz. Türkiye’ye hizmet davamızdan asla geri adım atmadık, atmayacağız. Nice yıllara…" ifadelerini kullandı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Cumhurbaşkanı Erdoğandan mesaj: Türkiye’ye hizmet davamızdan asla geri adım atmadık, atmayacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin 21'inci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Twitter hesabından paylaşımda bulundu.

  • Erdoğan paylaşımında, "14 Ağustos 2001'de hangi heyecanla yola çıktıysak bugün de aynı heyecanı yüreğimizde taşıyoruz. Gönülleri fethetmek, kalpleri kazanmak için aynı kararlılıkla yolumuzda yürüyoruz. Türkiye’ye hizmet davamızdan asla geri adım atmadık, atmayacağız. Nice yıllara AK Parti." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan paylaşımında "Bir olduk 21 olduk, AK Parti 21 yaşında" ifadelerinin bulunduğu görsele de yer verdi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan AK Parti'nin 21'inci kuruluş yıl dönümü mesajı
GÜNDEM
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan AK Parti'nin 21'inci kuruluş yıl dönümü mesajı

Kirli oyunu beraber bozacağız: 85 milyon aynı haklara sahip
GÜNDEM
Kirli oyunu beraber bozacağız: 85 milyon aynı haklara sahip

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.