Gündem Cumhurbaşkanlığına 30 iletişim uzman yardımcısı alınacak

Cumhurbaşkanlığı'na 30 iletişim uzman yardımcısı alınacak

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığına sınavla 30 iletişim uzman yardımcısı alınacak. Adaylarda, en az 4 yıllık lisans eğitimi aranırken, KPSS şartı aranmayan sınava başvurular 24 Ocak-4 Şubat döneminde Anadolu Üniversitesi Aday İşlemleri Sistemi web sitesi "https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr" üzerinden yapılacak.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi AA
Cumhurbaşkanlığına 30 iletişim uzman yardımcısı alınacak
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığının Resmi Gazete'de yer alan ilanına göre, ön eleme yazılı (çoktan seçmeli), alan bilgisi yazılı ve sözlü olmak üzere üç aşamada gerçekleştirilecek sınavla 30 iletişim uzman yardımcısı alımı yapılacak.

Adaylarda, en az 4 yıllık lisans eğitimi veren hukuk, siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler, işletme, iktisat, iletişim fakültelerinden, mühendislik fakültelerinin bilgisayar mühendisliği bölümlerinden, ilgili fakültelerin psikoloji, antropoloji, sosyoloji, sosyal antropoloji, halkbilim, insan ve toplum bilimleri bölümlerinden mezun olma şartı aranacak.

KPSS şartı aranmayan sınava başvurular, 24 Ocak-4 Şubat döneminde Anadolu Üniversitesi Aday İşlemleri Sistemi web sitesi "https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr" üzerinden yapılacak.

Sözleşmeli personel alım ilanı
EKONOMİ
Sözleşmeli personel alım ilanı

Sıfır otomobilde ÖTV düzenlemesi
EKONOMİ
Sıfır otomobilde ÖTV düzenlemesi

Yatırımlara faiz çelmesi: Ticari kredi faizleri yüzde 25’e dayandı
EKONOMİ
Yatırımlara faiz çelmesi: Ticari kredi faizleri yüzde 25’e dayandı

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.