|
Gündem

Fahrettin Altun: Bu kıymetli ödülü Cumhurbaşkanımızın elinden almak bizim için çok büyük bir gurur

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun "Yılın İletişim Ödülü"ne layık görüldü. Altun ödülünü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın elinden aldı. Altun, "İletişim alanındaki çalışmalarımızdan dolayı bizi ödüle layık gören Anadolu Yayıncılar Derneği'ne teşekkür ederim. Bu kıymetli ödülü Cumhurbaşkanımızın elinden almak ise bizim için çok büyük bir gurur kaynağı olmuştur" dedi.

09:15 . 16/09/2021 Perşembe
Yeni Şafak
Fahrettin Altun - Cumhurbaşkanı Erdoğan

Fahrettin Altun - Cumhurbaşkanı Erdoğan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen 6. Anadolu Medya Ödülleri Töreni’ne katıldı. 'Yılın İletişim Ödülü'ne layık görülen Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ödülünü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın elinden aldı.

Altun, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "İletişim alanındaki çalışmalarımızdan dolayı bizi ödüle layık gören Anadolu Yayıncılar Derneği’ne teşekkür ederim. Bu kıymetli ödülü Cumhurbaşkanımızın elinden almak ise bizim için çok büyük bir gurur kaynağı olmuştur" diye konuştu.


Altun, "Bu ödülde emekleri olan, gece gündüz demeden gayretle çalışan tüm yol arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Bütün arkadaşlarımızla birlikte Sayın Cumhurbaşkanımızın iradesi ve vizyonu doğrultusunda var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.


#Fahrettin Altun
#Yılın İletişim Ödülü
2 yıl önce
default-profile-img