Gündem Hulki Cevizoğlu Kılıçdaroğlunun skandal hareketini savundu Günlük yaşamda yapıyoruz

Hulki Cevizoğlu Kılıçdaroğlu'nun skandal hareketini savundu: Günlük yaşamda yapıyoruz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM Bütçe Görüşmeleri için söz aldığı kürsüde, AK Parti sıralarına yaptığı ahlaksız el hareketi Türkiye'nin gündemine oturdu. Tepkiler çığ gibi büyürken, Kılıçdaroğlu'nu savunanların arasına Hulki Cevizoğlu da eklendi. Katıldığı bir televizyon programında CHP liderinin el hareketini savunan Cevizoğlu, "Günlük yaşamda yapıyoruz. Boş bulunarak yaptı, konuşurken coşkuya geldi yaptı. Sempatik de olmuş Kemal Bey'e" ifadelerini kullandı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
Hulki Cevizoğlu Kılıçdaroğlunun skandal hareketini savundu: Günlük yaşamda yapıyoruz
Arşiv

CNN Türk ekranlarında Başak Şengül'ün moderatörlüğünde yayınlanan Akıl Çemberi programında, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Meclis kürsüsünde yaptığı el hareketi yorumlandı. Konuyla ilgili konuşan Hulki Cevizoğlu, Kılıçdaroğlu'nun el hareketini "Hak edilmemiş bir talihsizlik." olarak nitelendirdi.

"BU HAREKETİ BİZİ İZLEYEN TÜM VATANDAŞLAR EN AZ BİR KERE YAPMIŞTIR"

Cevizoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Açık konuşalım, bu hareketi şu anda bizi dinleyen bütün vatandaşlarımız en az bir kere yapmıştır. Günlük yaşamda yapıyoruz bu hareketi. Kemal Bey de öyle yapmış. Boş bulunarak yaptı, konuşurken coşkuya geldi yaptı. Sempatik de olmuş Kemal Bey'e.

Kılıçdaroğlu'ndan Meclis'i karıştıran el hareketi: Oturuma ara verildi
OYNAT 01:28
Kılıçdaroğlu'ndan Meclis'i karıştıran el hareketi: Oturuma ara verildi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM Bütçe Görüşmeleri için söz aldığı kürsüde, AK Parti sıralarına el hareketi yaptı. Ahlak dışı hareket sonrası, AK Parti'li vekillerden tepki gecikmedi. TBMM Başkanı Mustafa Şentop, görüntülerin incelenmesi için oturuma ara verdi.

"HAK EDİLMEMİŞ BİR TALİHSİZLİK"

Bir talihsizlik gibi oldu siyaseten. Ama şu kavramla cevap verebiliriz, hak edilmemiş bir talihsizlik olarak nitelendirebiliriz bunu. Yani şimdi Kemal Bey şimdi bu hareketi yaptı diye aman ceza verelim böyle bir şey olmasın.

Meclis’te el hareketi yapan Kılıçdaroğlu’nun sözleri gündemde: Sorunumuz siyasi ahlak
GÜNDEM
Meclis’te el hareketi yapan Kılıçdaroğlu’nun sözleri gündemde: Sorunumuz siyasi ahlak

"BUGÜNE KADAR YAPTIKLARININ ARASINDA EN MASUMU"

Yani şimdi Kemal Bey'in bugüne kadar yaptıklarının arasında bence en masumlarından biri. TÜİK'in kapısına dayanarak, böyle biraz mafyatik havalarda devlet dairesini basmasının yanında bu el hareketi ne ki?!"

Meclis'teki ahlak dışı harekete CHP arka çıktı: Elini elinin sırtına vurdu bu yük bindirmek anlamındaki vücut dilidir
GÜNDEM
Meclis'teki ahlak dışı harekete CHP arka çıktı: Elini elinin sırtına vurdu bu yük bindirmek anlamındaki vücut dilidir

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.