Gündem İmamoğlundan bir zam daha Hamidiye damacana su 12,5 TL oldu

İmamoğlu'ndan bir zam daha: Hamidiye damacana su 12,5 TL oldu

Seçim döneminde 'İstanbullu'nun yükünü hafifleteceğiz' diyerek kampanyasını yürüten İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, göreve geldikten sonra adeta İstanbulluları zam yağmuruna boğmuştu. Geçtiğimiz yıl Hamidiye Suları'nın damacana fiyatını 9 liradan 11 liraya çıkartan İmamoğlu bir zam daha yaparak damacana sularının satış fiyatını 12,5 liraya yükseltti.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
İBBden İstanbulda Hamidiye Sularına zam - İstanbulda Hamidiye damacana su kaç para oldu?
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun zam yağmuru devam ediyor. İBB tarafından işletilen Hamidiye Sularına zam yapaılan zamlarla birlikte damacana su 12,5, pet şişe su 16,5 TL oldu.


Hamidiye Suları'na yapılan zam mesajla duyuruldu.
Hamidiye Suları'na yapılan zam mesajla duyuruldu.

ZAM FURYASI DEVAM EDİYOR

İBB yolculuğuna "Her şey çok güzel olacak" sloganıyla çıkan İmamoğlu'nun yönetiminde İSKİ, minibüs, İSPARK zamlarından sonra Hamidiye Sularına da art arda zamlar ekleniyor.

İstanbul'da zam yağmuru: Parktan sonra Hamidiye suya da zam geldi
EKONOMİ
İstanbul'da zam yağmuru: Parktan sonra Hamidiye suya da zam geldi

DAMACANA SU 12,5 TL OLDU

  • İBB tarafından Hamidiye Suları için daha önce damacanalar 9 liradan 11 liraya çıkartılırken bugünkü yapılan zamla 12,5 lira oldu. Pet şişe suları da yapılan son zamla birlikte 16,5 lira oldu.

İstanbullular neye uğradığını şaşırdı: İSPARK’ta yüzde 70’e varan zam!
EKONOMİ
İstanbullular neye uğradığını şaşırdı: İSPARK’ta yüzde 70’e varan zam!
U.S. Polo Assn. ile sıcacık bir buluşma
Hayat

U.S. Polo Assn. ile sıcacık bir buluşma

U.S. Polo Assn.’ın ‘Sevdiklerimizle sımsıcak bir buluşma’ temalı 21’22 Kış Koleksiyonu ile yaşam ritmi kaldığı yerden devam ediyor. Kışın birlikte olmanın huzurunu yaşadığımız bu günlerde tekrar bir arada olmanın keyfini ikiye katlıyor.
ASELSAN'dan iki günde 150 milyon dolarlık dev satış
Ekonomi

ASELSAN'dan iki günde 150 milyon dolarlık dev satış

ASELSAN ile uluslararası bir müşterisi arasında yurt dışı satış sözleşmesi imzalandı. Şirketten yapılan açıklamada sözleşmenin toplam bedelinin 11 milyon 950 bin 760 dolar olduğu belirtildi. Şirket 7 Aralık'ta KAP'a yaptığı açıklamada ise toplam 700 milyon lira ve 85 milyon dolar bedelli bir elektronik harp projesi sözleşmesinin imzalandığını bildirmişti. Peş peşe yapılan iki sözleşme ile şirketin kasasına 150 milyon dolara yakın bir para girmiş olacak.
İstanbul'daki ulaşım rezaletine Can Ataklı bile isyan etti:  İllallah dedirtiyor
Gündem

İstanbul'daki ulaşım rezaletine Can Ataklı bile isyan etti: İllallah dedirtiyor

İstanbul ulaşımında yaşanan sorunlar vatandaşları canından bezdirecek hale geldi. İETT otobüslerinden metroya, metrobüsten tramvaya kadar her gün başka bir araç bozulurken, son dönemlerde metrolardaki yürüyen bant ve merdivenlerin günlerce arızalı olması ve çalışmaması aşırı yoğunluğa sebep oluyor. Vatandaşı isyan ettiren bu rezalet gazeteci Can ataklı da köşesine taşıdı. İBB'nin merdivenleri bilerek arızalı gibi göstererek tasarruf yapmaya çalıştıklarını iddia ederek, "Neredeyse geçtiğim her metro istasyonunda en az bir yürüyen merdiven veya yürüyen yol çalışmıyor. Metrodaki yürüyen merdiven ve yollar, illallah dedirtiyor" ifadelerini kullandı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.