Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Gündem İçişleri Bakanı Soylu açıkladı Kontrollü Normalleşme döneminde Dinamik Denetim Modeline geçiyoruz

İçişleri Bakanı Soylu: Kontrollü Normalleşme döneminde 'Dinamik Denetim Modeli'ne geçiyoruz

İçişleri Bakanı Soylu açıkladı: Kontrollü Normalleşme döneminde 'Dinamik Denetim Modeli'ne geçiyoruz

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Kontrollü Normalleşme döneminde 'Dinamik Denetim Modeli'ne geçiyoruz. Perşembe günü 260 bin personelle denetim gerçekleştireceğiz" dedi.

Haber Merkezi DHA
İçişleri Bakanı Soylu: Kontrollü Normalleşme döneminde Dinamik Denetim Modeline geçiyoruz
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Kontrollü normalleşme döneminde 'dinamik denetim modeli'ne geçiyoruz. Yarın 260 bin personelle denetim gerçekleştireceğiz" dedi.

Bakan Soylu, kontrollü normalleşme sürecinin başlaması ardından 81 il valisi ile bakanlıkta video konferans toplantısında bir araya geldi. Toplantıya valilerin yanında il emniyet müdürleri, il jandarma komutanları ve sahil güvenlik komutanları da katıldı.

Bakan Soylu, kontrollü normalleşme dönemine ilişkin yapılacak denetimlerin ele alındığı toplantının ardından Twitter hesabından açıklama yaptı.

Bakan Soylu, "Valilerimiz, emniyet müdürlerimiz, jandarma komutanlarımız ve sahil güvenlik komutanlarımız ile kontrollü normalleşme dönemini değerlendirdik. Salgınla mücadelede, 'dinamik denetim modeli'ne geçiyoruz. İllerimize uygulama genelgesi gönderildi. Perşembe günü 260 bin personel ile denetim gerçekleştireceğiz. Temizlik, maske, mesafe ve tüm kurallara uyarak inşallah hep birlikte tam normalleşmeye geçeceğiz" ifadelerini kullandı.

İçişleri Bakanlığı'ndan muhtarlık seçimlerine ilişkin genelge: Muaf tutulacaklar
GÜNDEM
İçişleri Bakanlığı'ndan muhtarlık seçimlerine ilişkin genelge: Muaf tutulacaklar

İçişleri Bakanlığından valiliklere işyerlerinin çalışma saatleriyle ilgili genelge
GÜNDEM
İçişleri Bakanlığından valiliklere işyerlerinin çalışma saatleriyle ilgili genelge
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.