Gündem İçişleri Bakanlığı 4 bölücü örgüt mensubu silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirildi

İçişleri Bakanlığı: 4 bölücü örgüt mensubu silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirildi

İçişleri Bakanlığı, ''İç Güvenlik Operasyonları kapsamında devam eden Eren-13 Operasyonlarında, Siirt-Eruh ilçesi kırsalında, Şırnak Jandarma Bölge Komutanlığı koordinesinde, Siirt İl Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Komando ve JÖH birliklerince J-İHA ile Hava Kuvvetlerinin desteğinde icra edilen operasyonda 4 bölücü örgüt mensubu silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirilmiştir'' açıklamasında bulundu.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi DHA
İçişleri Bakanlığı: 4 bölücü örgüt mensubu silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirildi
Foto: Arşiv.

İçişleri Bakanlığı, Eren-13 Operasyonları kapsamında Siirt'in Eruh ilçesinde 4 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

  • Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, "İç Güvenlik Operasyonları kapsamında devam eden Eren-13 Operasyonlarında, Siirt'in Eruh ilçesi kırsalında, Şırnak Jandarma Bölge Komutanlığı koordinesinde, Siirt İl Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Komando ve JÖH birliklerince J-İHA ile Hava Kuvvetlerinin desteğinde icra edilen operasyonda 4 bölücü örgüt mensubu silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirilmiştir. Terörle mücadele operasyonları terör örgütünü tam tasfiye etme inancıyla ve tüm kararlılığıyla devam etmektedir" denildi.

İçişleri Bakanı Soylu: Terörist sayısı Türkiye’de 180'in altına düştü
GÜNDEM
İçişleri Bakanı Soylu: Terörist sayısı Türkiye’de 180'in altına düştü

Kılıçdaroğlu’na sert tepki: FETÖ ve PKK’yı bitirdik diye mi
hesap soracaksın?
GÜNDEM
Kılıçdaroğlu’na sert tepki: FETÖ ve PKK’yı bitirdik diye mi hesap soracaksın?

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.