|
Reklam
Reklam
Gündem

İngiltere'ye giden Kılıçdaroğlu FETÖ yandaşı Amberin Zaman'la bir araya geldi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ABD'deki temasları ve açıklanmayan kayıp zaman dilimiyle ilgili sır perdesi hala gizemini korurken, İngiltere'deki temaslar yeni bir tartışmaya konu oldu. Londra'daki ziyaretinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, PKK ve uzantılarına verdiği destekle gündeme gelen örgüt yandaşı Amberin Zaman ile bir araya geldi. Zaman, bu görüşmenin fotoğrafını "Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile Londra'da bir araya gelip sohbet etmek çok yüreklendiriciydi gerçekten. Her şey güzel olacak" notunu düşerek sosyal medya hesabından paylaştı.

13:43 . 4/11/2022 Cuma
Diğer
Kemal Kılıçdaroğlu ve Amberin Zaman

Kemal Kılıçdaroğlu ve Amberin Zaman

ABD'de temaslarını tamamlayan Kılıçdaroğlu, bu kez İngiltere'ye gitti. Washington'la New York arasındaki kayıp 8 saatlik zaman dilimini açıklayamayan CHP lideri, Londra'da ise örgüt yandaşı Amberin Zaman'la bir araya geldi.

  • Sık sık FETÖ, PKK ve Suriye'deki uzantılarına verdiği destekle gündeme gelen Amberin Zaman, Kılıçdaroğlu ile görüşmesinde çekilen fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. İkili arasındaki görüşmenin içeriğine dair herhangi bir açıklama yapılmadı.

"Kılıçdaroğlu ile sohbet etmek çok yüreklendiriciydi"

Zaman, fotoğrafın altına
"Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile Londra'da bir araya gelip sohbet etmek çok yüreklendiriciydi gerçekten. Her şey güzel olacak"
notunu düştü.
#Kemal Kılıçdaroğlu
#Amberin Zaman
5 ay önce
default-profile-img