Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Gündem İstanbul ve Ankarada dev FETÖ operasyonu 53 kişi için gözaltı kararı

İstanbul ve Ankara'da dev FETÖ operasyonu: 53 kişi için gözaltı kararı

İstanbul ve Ankara'daki Cumhuriyet Başsavcılıkları, FETÖ'nün askeri yapılanmalarına yönelik soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında Ankara'da 40, İstanbul'da 13 kişi için gözaltı kararı verildi.

Haber Merkezi AA
İstanbul ve Ankarada dev FETÖ operasyonu: 53 kişi için gözaltı kararı
Arşiv

İstanbul ve Ankara'da FETÖ'ye yönelik soruşturmalar devam ediyor. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı iki ayrı soruşturmayla gözaltı kararları çıkarırken, Ankara'dan da FETÖ'nün Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'ndaki yapılanmasına yönelik yakalama kararları çıkarıldı.

İSTANBUL'DA 13 ŞÜPHELİ'YE YAKALAMA KARARI

İstanbul'da yürütülen iki ayrı soruşturma kapsamında FETÖ'nün sözde askeri mahrem yapılanması içerisinde sivil imam oldukları değerlendirilen ve 17/25 Aralık süreci sonrası örgüt içerisinde Bölge Talebe Mesulü gibi görevler alıp içeriksiz ve ID'siz Bylock kayıtları bulunan toplamda 13 şüpheli hakkında yakalama kararı verildi.

Ankara'da FETÖ operasyonu: 44 kişi için gözaltı kararı
GÜNDEM
Ankara'da FETÖ operasyonu: 44 kişi için gözaltı kararı

ANKARA'DA 40 ŞÜPHELİYE GÖZALTI KARARI

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı da FETÖ’nün Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'ndaki yapılanmasına yönelik yürüttüğü soruşturma kapsamında 40 şüpheli hakkında gözaltı kararı verdi.

Balıkesir merkezli FETÖ operasyonunda 11 şüpheli yakalandı
GÜNDEM
Balıkesir merkezli FETÖ operasyonunda 11 şüpheli yakalandı

Deniz Kuvvetleri'nde FETÖ operasyonu: 40 gözaltı kararı
GÜNDEM
Deniz Kuvvetleri'nde FETÖ operasyonu: 40 gözaltı kararı
Abone Ol Google News
Altı belediyeye pasaport soruşturması
Gündem

Altı belediyeye pasaport soruşturması

İçişleri Bakanlığı, kamu görevlisi olmayan kişilerin, hizmet damgalı pasaportla (gri pasaport) yurt dışına çıkışlarına aracılık eden 6 belediye hakkında daha soruşturma başlattı. Malatya Yeşilyurt Belediyesi’nin ardından soruşturma başlatılan belediyeler Balıkesir Gömeç, Adıyaman Gölbaşı, Burdur Yeşilova, Yozgat Yerköy, Şanlıurfa Suruç ve Ordu Korgan.
Manipülasyonun böylesi görülmedi: Türkiye’de yoğun pandemi eylemi varmış
Dünya

Manipülasyonun böylesi görülmedi: Türkiye’de yoğun pandemi eylemi varmış

Türkiye ile ilgili manipülatif yayınları alışkanlık haline getiren Batılı medya kuruluşları ve STK’lar bu kez işi abarttı. ABD Dışişleri Bakanlığı’nın finansörleri arasında bulunduğu ACLED (Silahlı Çatışmaların Konumlanması ve Olay Veri Projesi), Türkiye’de Kovid-19 kısıtlamaları nedeniyle yoğun gösteriler olduğunu iddia etti. Veri kaynakları arasında PKK’ya yakın birçok yayın organı bulunan ACLED, Batman’da HDP’ye yönelik bir soruşturmayı ve pazarcıların CHP’li Bakırköy Belediyesi’ni protestosunu bile “Kovid” eylemi olarak kayıtlara geçti.
Akdeniz yatırımlarla geleceğe yürüyor
Gündem

Akdeniz yatırımlarla geleceğe yürüyor

Akdeniz Belediye Başkanı Gültak, kenti değiştiren, geliştiren ve geleceğe hazırlayan yatırımları düzenlediği toplantıda anlattı. Gültak; “Akdeniz’de, huzur, barış, sevgi ve kardeşlik iklimi hâkim. Bu iklimi korumaya, ilçemizi cazibe merkezine dönüştürmeye devam edeceğiz” dedi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.