Gündem İYİ Partili Koray Aydından Çıraya sert sözler Yalancı ve etkisiz elemansın

İYİ Partili Koray Aydın’dan Çıray’a sert sözler: Yalancı ve etkisiz elemansın

İYİ Parti Ankara Milletvekili Koray Aydın, parti içi muhalif isimlerden Aytun Çıray’a yönelik sert açıklamalarda bulundu. Çıray’ın ‘liste krizi’ konusunda kendisini suçlamasına cevap veren Aydın, “Diyor ki ‘Koray Aydın oyun kurdu’ işim yok da bir de seninle mi uğraşacağım? Senin için oyun kurmama gerek yok, etkisiz elemansın ve yalan konuşuyorsun" dedi.

Haber Merkezi Diğer
Koray Aydın
Koray Aydın

İYİ Parti içinde önce ‘oy verilmeyecekler’ listesi, ardından Ümit Özdağ’ın açıklamaları ve son olarak da Meral Akşener’in “Partiye operasyon yapılıyor” sözleriyle başlayan tartışmalar sürüyor. Son olarak Habertürk’ten Muharrem Sarıkaya’ya konuşan İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, parti içi muhalif isimlerden olan İYİ Parti İzmir Milletvekili Aytun Çıray’a sert sözler söyledi.

İYİ Parti'de ortalık toz duman: Elden ele dolaşan liste kriz çıkardı
GÜNDEM
İYİ Parti'de ortalık toz duman: Elden ele dolaşan liste kriz çıkardı

"Medya üzerinden siyasal zemin hazırlıyor"

Çıray’ı medya üzerinden siyasal zemin hazırlamakla suçlayan Aydın, “Aytun’cuğum sen bu kongreyi nasıl alacaktın? Partideki odana gelmezsin, seçildiğin günden beri İzmir’deki seçim bölgesindeki ilçelere dahi gitmedin. Kimsenin telefonuna çıkmıyorsun. “Bu delege bunları biliyor, görüyor. Sonra diyor ki ‘Koray Aydın oyun kurdu’; işim yok da bir de seninle mi uğraşacağım? Seni tanıyorum zaten. Senin için oyun kurmama gerek yok, etkisiz elemansın ve yalan konuşuyorsun” dedi.

"Listeyi ben hazırlamadım"

“Oy verilmeyecekler listesini Koray Aydın hazırladı” söylemine de cevap veren Aydın, “Bu kongrede ben liste çıkarmadım. İl başkanları hazırlamış, ama acemice” ifadelerini kullandı.

Çıray'dan Akşener'e 'operasyon' cevabı: Bir operasyon varsa bunu kara liste çıkaranlar yapmıştır
GÜNDEM
Çıray'dan Akşener'e 'operasyon' cevabı: Bir operasyon varsa bunu kara liste çıkaranlar yapmıştır
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.