Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Gündem İYİ Partili Türkkandan terör örgütü PKK propagandası yapan Melis Alphana destek

İYİ Partili Türkkan'dan terör örgütü PKK propagandası yapan Melis Alphan'a destek

İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, terör örgütü PKK propagandası yapmaktan yargılanacak Melis Alphan’a destek çıktı. Sosyal medya hesabından "Melis Alphan'ın yanındayım" paylaşımında bulunan Türkkan, Alphan'ın gazetecilik yaptığını savundu.

Haber Merkezi Yeni Şafak
İYİ Partili Türkkandan terör örgütü PKK propagandası yapan Melis Alphana destek
İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan

Yazar Melis Alphan hakkında, PKK paçavralarının açıldığı ve terör örgütü elebaşı Öcalan’ın resimlerinin giyildiği bir "organizasyonun" fotoğrafını paylaşmasının ardından “terör örgütü propagandası” yapmak suçundan soruşturma başlatılmıştı.

PKK propagandasından hakim karşısına çıkacak olan Alphan’a İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan destek çıktı.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Türkkan, Alphan’ın gazetecilik yaptığını savundu. Türkkan "Melis Alphan'ın yanındayım" dedi.

Hürriyet yazarı Melis Alphan terörle korkuttu!
GÜNDEM
Hürriyet yazarı Melis Alphan terörle korkuttu!

İYİ Parti’de PKK ve FETÖ
depremi
GÜNDEM
İYİ Parti’de PKK ve FETÖ depremi

Akşener'in yardımcısı şehitlere sessiz kalıp 14 Şubat'ı kutladı
GÜNDEM
Akşener'in yardımcısı şehitlere sessiz kalıp 14 Şubat'ı kutladı

İYİ Parti’den istifa eden Koncuk: Akşener ve ekibi seçimleri kazanmak için PKK talebine bile evet der
OYNAT 02:14
İYİ Parti’den istifa eden Koncuk: Akşener ve ekibi seçimleri kazanmak için PKK talebine bile evet der
İYİ Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk, TBMM'de düzenlediği basın toplantısıyla İYİ Parti'den istifa ettiğini duyurdu. Basın toplantısında Meral Akşener ve İYİ Parti yöneticilerine sert sözlerle yüklenen Koncuk, “İYİ Parti'yi yönetenlerin maalesef her kalıba girmek gibi hastalığı, arızası vardır. İktidar olmak için her yolu mübah olarak gören anlayış şu an İYİ Parti'yi yönetiyor. Demek ki Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanmak için siz PKK talebine evet diyeceksiniz” ifadelerini kullandı.


Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.