Gündem İYİ Partililer bu kez Orduda vatandaşa saldırdı

İYİ Partililer bu kez Ordu'da vatandaşa saldırdı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve beraberindeki heyet, bugün Ordu'nun Korgan ilçesine ziyarette bulundu. Kendilerini protesto eden vatandaşlara küfür ve yumruklarla karşılık vermeyi alışkanlık haline getiren İYİ Partililer yine aynı yönteme başvurdu. Vatandaş, öfkeli partililerce tartaklanarak uzaklaştırılırken Akşener'in ise "Sana saygı duyuyorum" dediği duyuldu.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
İYİ Partililer bu kez Orduda vatandaşa saldırdı
Görüntüler Ordu'nun Korgan ilçesinde çekildi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ordu'nun Korgan ilçesine ziyarette bulundu. Beraberindeki heyetle birlikte temaslarda bulunan Akşener, bir vatandaşın tepkisiyle karşılaştı.

YİNE VATANDAŞA SALDIRDILAR

Kent ziyaretlerinde sık sık gerginlik yaşayan ve kendilerini protesto eden vatandaşlara küfür ve yumruklarla karşılık vermeyi alışkanlık haline getiren İYİ Partililer yine aynı yönteme başvurdu.

AKŞENER: SANA SAYGI DUYUYORUM

İYİ Partililer, bir şeyler söylemeye çalışan vatandaşı tartaklayarak uzaklaştırırken Akşener'in ise "Sana saygı duyuyorum" dediği duyuldu.

İYİ Parti'liler bu kez Ordu'da vatandaşa saldırdı
OYNAT 00:32
İYİ Parti'liler bu kez Ordu'da vatandaşa saldırdı
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve beraberindeki heyet, bugün Ordu'nun Korgan ilçesine ziyarette bulundu. Kendilerini protesto eden vatandaşlara küfür ve yumruklarla karşılık vermeyi alışkanlık haline getiren İYİ Parti'liler yine aynı yönteme başvurdu. Vatandaş, öfkeli partililerce tartaklanarak uzaklaştırılırken Akşener'in ise 'Sana saygı duyuyorum' dediği duyuldu.

İYİ Parti'liler Meral Akşener'e soru sormak isteyen vatandaşı parmak sallayarak alandan kovdu
GÜNDEM
İYİ Parti'liler Meral Akşener'e soru sormak isteyen vatandaşı parmak sallayarak alandan kovdu

Eşkıyasıyla geziyor: Sahtecilik ve yaralamadan sabıkalı
GÜNDEM
Eşkıyasıyla geziyor: Sahtecilik ve yaralamadan sabıkalı

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.