Gündem Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Dışarıya adım atan herkes, 18 milyon öğrencinin sorumluluğunu omzunda hissetmek zorunda

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Dışarıya adım atan herkes, 18 milyon öğrencinin sorumluluğunu omzunda hissetmek zorunda

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk "“Okullar açılmasın.” demek; maskesiz sokağa çıkmak, mesafesiz yaşamak ve hiçbir tedbiri umursamamak kadar basit. Dışarıya adım atan herkes, 18 milyon öğrencinin sorumluluğunu omzunda hissetmek zorunda... Lütfen, tedbir alalım." açıklamasında bulundu.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk açıklama yaptı.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk açıklama yaptı.

Türkiye’de etkili olan koronavirüs salgını etkisini sürdürürken okulların açılıp açılmaması konusunda Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan flaş yorum geldi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk sosyal medya hesabı Twitter'dan paylaşım yaptı. Açıklama şöyle:

"“Okullar açılmasın.” demek; maskesiz sokağa çıkmak, mesafesiz yaşamak ve hiçbir tedbiri umursamamak kadar basit. Dışarıya adım atan herkes, 18 milyon öğrencinin sorumluluğunu omzunda hissetmek zorunda... Lütfen, tedbir alalım."

‘Okullar erken 
açılıyor’ diyemeyiz: İleride daha iyi olacağının garantisi yok
GÜNDEM
‘Okullar erken açılıyor’ diyemeyiz: İleride daha iyi olacağının garantisi yok

Bakan Selçuk: Okulların tam olarak açılması birinci senaryomuz
GÜNDEM
Bakan Selçuk: Okulların tam olarak açılması birinci senaryomuz
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.