|
Gündem

Tanju Özcan Meral Akşener'den Cumhurbaşkanlığı adaylığı istedi: Bolu'da bir kardeşiniz var aklınızda bulunsun

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın devatini geri çevirmeyen İYİ Parti Genel Başkanı Merak Akşener yeni itfaiye müdürlüğü açılışına katıldı. Akşener'i büyük bir coşkuyla karşılayan Özcan açılışta yaptığı konuşmada İYİ Parti liderinden Cumhurbaşkanlığı adaylığı istedi. Özcan, "Bolu’da bir kardeşiniz var, sekiz yıllık devlet deneyimi var, aklınızda bulunsun sayın genel başkanım.” dedi.

Emre Ün
Emre Ün
17:45 . 15/09/2022 Perşembe
Yeni Şafak
Meral Akşener Bolu'da itfaiye binası açılış törenine katıldı.

Meral Akşener Bolu'da itfaiye binası açılış törenine katıldı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın yeni itfaiye binası açılış töreni davetini geri çevirmedi. Geçtiğimiz günlerde İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret eden Akşener bugün ise Bolu'da Tanju Özcan ile bir araya geldi. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Ekrem İmamoğlu gibi Akşener'i resmi törenle karşıladı.

"KARDEŞİNİZİ UNUTMAYIN"

Açılış konuşmaları esnasında 6'lı masaya değinen Özcan, Akşener'den Cumhurbaşkanlığı adaylığı için destek istedi. Özcan,
"Toplum olarak biz de adayı bekliyoruz. Orda da bir sıkıntı olursa, Bolu’da bir kardeşiniz var. Diploması, 8 yıllık devlet deneyimi var. Milletvekiliğinden, girdiği son 5 seçimin hepsini kazanmış, başarı öyküsü de var, aklınızın bir kenarında bulunsun"
dedi.

AKŞENER: ŞİMDİ HERKESİ KOMAYA SOKAYIM

Özcan'ın bu çağrısının ardından açıklamalarda bulunan Akşener ise,
"Tanju başkanla şöyle bir geçmişimiz var. Ben Meclis Başkan Vekiliydim kendisi de katip üyeydi. Birlikte uzunca bir zaman çalıştık. Bolu için çarpan kalbini bilirim. Bolu için hayallerini bilirim ama vitesi yükseltmiş gördüm. Şimdi herkesi komaya sokayım, unutmayacağım"
açıklamasında bulundu.

#Meral Akşener
#Tanju Özcan
#Bolu
5 ay önce
default-profile-img
Tanju Özcan Meral Akşener'den Cumhurbaşkanlığı adaylığı istedi: Bolu'da bir kardeşiniz var aklınızda bulunsun
İstanbul'da 3 büyüklüğünde deprem
Şanlıurfa-Diyarbakır kara yolu açıldı
İstanbul'da DEAŞ operasyonu
Karda poşetle kayan kadınlara otomobil çarptı
Gölcük Gölü buz tuttu