Gündem Yeni Şafak üniversite Eki Körfezdeki müşteriylebuluştu

​Yeni Şafak üniversite Eki Körfez’deki müşteriyle buluştu - Son dakika haberleri

Yeni Şafak üniversite Eki Körfez’deki müşteriyle buluştu

Yeni Şafak Gazetesi’nin ‘University Preference Guide' eki yayınlandığı Körfez ülkelerinde büyük ses getirdi. İngilizce ve 24 sayfa özel bir içerik ile hazırlanan ‘University Preference Guide’ eki, 6 Ağustos 2018 Pazartesi günü Dubai’de Gulf News Gazetesi ile 7 Ağustos 2018 Salı günü de Katar’da Gulf Times Gazetesi ile birlikte ülke genelinde dağıtıldı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Deneyimli bir ekip tarafından titizlikle hazırlanan özel ilave okuyucuların beğenisiyle karşılaştı.
Deneyimli bir ekip tarafından titizlikle hazırlanan özel ilave okuyucuların beğenisiyle karşılaştı.

‘Eğitimde Türkiye’yi keşfedin’ vurgusunun yapıldığı özel ilave, Körfez ülkelerindeki en çok satan gazeteler ile birlikte Dubaili ve Katarlı okuyucularla buluştu. Deneyimli bir ekip tarafından titizlikle hazırlanan özel ilave okuyucuların beğenisiyle karşılaştı.

EĞİTİMDE DE CAZİBE MERKEZİ

Türkiye’nin eğitimde de cazibe merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerlediğine dikkat çekilen bu özel ilavede, Türk üniversitelerinin uluslararası alanda daha da bilinir olduğu anlatıldı. Türkiye’nin her milletten ve her kültürden insana kucak açabiliyor olması ve yabancıların Türkiye’yi tercihinde önemli bir nokta olduğuna da dikkat çekildi. ‘University Preference Guide’ özel ilavesinde Türkiye’nin tam anlamıyla öğrenciler için fırsatlar ülkesi olduğu, kaliteli bir eğitim sunan Türk üniversitelerinden alınacak olan diploma, dünyanın her ülkesinde de geçerli olduğu bilgilerine de yer verildi.

NEDEN TÜRKİYE?

‘Neden Türkiye tercih ediliyor?’ sorununun yanıtlarının verildiği çalışmada, 81 şehri olan Türkiye’nin hepsinde üniversite olduğu ve özellikle vakıf üniversitelerinin öğrencilere sağladığı olanaklar, ülkemizin sayılı üniversitelerinden haberler, tercih yaparken dikkat edilecekler gibi doyurucu bilgilerde ilavede yerini aldı. Üniversitelerin yabancı öğrencilere sunduğu avantajlar ile Türkiye ve İstanbul’daki üniversitelerde harita üzerinden tam sıralı listesi de üç sayfa olarak yayınlandı.

Güçlü
tasarruf
sıkı mali
disiplin
EKONOMİ
Güçlü tasarruf sıkı mali disiplin

Gölcük Tabiat Parkı’na
orman köşkleri yapılıyor
GÜNDEM
Gölcük Tabiat Parkı’na orman köşkleri yapılıyor

Gaspçılar komşu çıktı
GÜNDEM
Gaspçılar komşu çıktı
En güzel Berat Kandili mesajları
Gündem

En güzel Berat Kandili mesajları

En güzel Berat kandili mesajları. 19 Nisan Cuma gecesi Berat Kandili idrak edilecek. İslam alemi için büyük bir öneme sahip mübarek kandillerde Müslümanlar birbirlerine mesaj atarak aralarındaki bağı güçlendiriyor. Biz de sizler için güncel, anlamlı, resimli, kısa, güzel Berat Kandil mesajlarını derledik. Siz de aile fertlerinize, akrabalarınıza, dostlarınıza, sevdiklerinize SMS, Facebook, Instagram ve WhatsApp üzerinden en güzel resimli Berat Kandili kutlama mesajlarını gönderebilirsiniz. İşte en güzel kandil mesajları...
Eski ÖSYM Başkanı Demir'in ifadesi ortaya çıktı
Gündem

Eski ÖSYM Başkanı Demir'in ifadesi ortaya çıktı

ÖSYM’ye yönelik FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındıktan sonra ev hapsi şartıyla serbest bırakılan eski ÖSYM Başkanı Ali Demir’in ifadesi ortaya çıktı. FETÖ üyesi olmadığını belirten Demir, kendi döneminde soru sızdırıldığı iddiasını da reddederek, "Hiçbir sınavın sorusu sızdırılmamıştır. En üst düzeyde önlemleri bir başkan olarak aldım. Bu sınav sorularının sızdırıldığına dair de somut bir delil mevcut değildir" dedi.
İmamoğlu'nun antrikot tiyatrosu: Beylikdüzü'nden getirdiği çaycısını oynattı
Gündem

İmamoğlu'nun antrikot tiyatrosu: Beylikdüzü'nden getirdiği çaycısını oynattı

İBB'de dün göreve başlayan Ekrem İmamoğlu'nun, medyaya yansıyan 'antrikot' videosunun kurgu olduğu ortaya çıktı. İmamoğlu'nun yemek menüsünü sorduğu yerin yemekhane değil İBB Özel Kalem Müdürlüğü'ne ait çay ocağı olduğu öğrenildi. İBB eski Başkanı Uysal'ın ekibi videoya karşı "İBB Yemekhanesi’nde tüm personele aynı yemek çıkmaktadır. Bugüne kadar Başkan da bu yemekten yemiştir" açıklaması yaptı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.